Şimdi Ara

Nokia E72 Şarj. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
13.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu en son üretilen e72'lerdemi var bu sorun :S
  • Arkadaşlar verdiğiniz sürelerde problem var. Cihaz 3G modunda olabilir, arkada kurduğunuz Garmin türü program bataryayı tüketiyor olabilir. Yoksa normal kullanımda 3 günden az gitmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silverarrow

kesinlikle bi problem var arkadaşım ben günde 200 sms atıyorum internetten download yapıorum oyun oynuorum min 2 gün gidiyor güç tasarrufuyla 3 buçuk 4 güne dayanıyor bence kesin bir derdi var ya bataryanda ya da telde bi problem var

yok artık daha neler bendeki bile 1 gün gidiyor n86 sifirken almıstık
  • E72 pil performansı çok önde bir cihaz en iyi kozlarındandı hatta telefon duyurulduğunda, Gsm konuşma süresi olarak 12 saat görünüyordu. Ok fabrika verilerine tam olarak inanılmaz ama sizinki hiç normal değil
  • 3 hafta önce aldım, daha 2 kere şarj ettim.

kullanım şekli de, 3g kapalı. günde garanti min 5 dk görüşme. ortalama yarım saat wireless açık kalıyor.
  • Arkadaşlar ben telefonu alalı daha 1 ay olmadı ama teli daha 4 kez şarj ettim ve günde en az 3 saat kız arkadaşımla görüşüyorum devamlı mapsi kullanıyorum ayrıca mail devamlı bağlı bilgisayarı açmak zor geldiğinden gece internetede bağlanıyorum sizdemi gariplik bendemi teli vatandan aldım
  • Beyler tahminimce media markta gelen serinin bataryaları problemli. Mediamarkttan alan arkadaşlar 1 gün bile yetmediğini yazmış diğer arkadaşlar ise 2gün ile 1 hafta arasında kullanıyor 1 şarj ile. Ben batarya değiştirmeyi düşünüyorum şu yaz bi geçsin. Servise götürdüm ben 60 iş günü telefonu bağlarım dedi. Bende ***** dedim 2 ay telefonsuz gezeceğime satar yenisini alırım dedim. Büyük ihtimalle yeni batarya alıp halledicem. Sistem güncellemesi falan da yaptım fakat herhangi bir değişiklik yok. Işık dibine kadar kısık bir problem var. Mail güncelleme süresini de 15 dakikaya çıkardım... Msni falan tüm uygulamaları kapatıyorum yine bitiyor bir şekilde... Kısa devre falan olabilir belki, bir arakdaştan aynı pilden bulup denemeye çalışacağım, en mantıklısı o gibi gözüküyor...
  • valla kardeş hepsibuaradan aldım bir hafta oldu.. batarya max 2 gün gidiyor.wifi kapalı sürekli.program kurmadım hiç.mail kontrolü sürekli acık.biraz mesajlaşıyorum günde 50 mesaj.yarım saat görüşme..ekran parlaklığı düşük....normalmi :S
  • bi çözüm bulabildiniz mi ? benim ki de aynı da...
  • Ben telefonumu turkcell bayisinden cihaz kampayası ile aldım.bendede benzer sorun var.telefon 24 saati zor çıkartıyor.aynı şekilde ilk şarjını yaptım.yeni batarya ile deneyen oldumu acaba ? sorun telefondamı yoksa bataryadamı ?

wifi,bluetooth kapalı,mail alımı aktif,titreşim kapalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebrA bruJah -- 25 Ekim 2010; 0:46:03 >
  • Bazı arkadaşlar, vodafone yerine turkcell hatla deniyerek aynı telefonde 3-4 gün batarya çekmişler. Ben de anlayamadım valla tam sorunu. Yurtdışına çıkan birini bulursam bir batarya aldırcam. Türkiyede çok gereksiz pahalı...
  • hort!

Bendede ayni sorun basladi :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: +24edition

hort!

Turkcell hatla kullananlar 4 günde zor bitiriyorum diyor, bana 1 gün zor yetiyor. Anlamadım gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ata326

quote:

Orijinalden alıntı: +24edition

hort!

Turkcell hatla kullananlar 4 günde zor bitiriyorum diyor, bana 1 gün zor yetiyor. Anlamadım gitti.

kardes hotmaili kapattim düzeldi devamli güncellemeden herhalde :/
  • merhaba arkadaşalar,
    bende yeni nokia e72 telefon aldım. Bendede aynı şarjın 1 günde bitmesi problemi yaşanıyor. Servise göndersem nasıl bir süreç uygulanıyor. Yada bu sorunu nasıl çözebilirim. Ata arkadaşım sen problemini çözebildin mi?
  • Beyler olay hızlı paket veriyi kapatmakta.

Artık 2 gün falan yetiyor bana, ki bataryam eskidi.

Vodafone 3.5G yüksek hızlı veri desteği veriyor, yüksek hızlı veri çok fazla enerji harcatıyor telefona. Yüksek hızlı veri erişimini kapatıp 3G olarak kullandığınız zaman batarya süresi hayli uzuyor.

Gerçi bunu çözmem 1 yıldan uzun sürdü...
  • Bende e71 var normal sartlarda en az 5 gun gidiyor, kesin bataryada sorun var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ata326

Beyler olay hızlı paket veriyi kapatmakta.

Artık 2 gün falan yetiyor bana, ki bataryam eskidi.

Vodafone 3.5G yüksek hızlı veri desteği veriyor, yüksek hızlı veri çok fazla enerji harcatıyor telefona. Yüksek hızlı veri erişimini kapatıp 3G olarak kullandığınız zaman batarya süresi hayli uzuyor.

Gerçi bunu çözmem 1 yıldan uzun sürdü...

Cozumu bulana kadar telefon eskimistir :)
  • arkadaşlar bilem biri varsa lufen cevap atabilir mi benim telefonum daha 1 haftalık facebook ve mesajlaşma yı sık kullanıyorum ama e posta guncellemesi felan kapalı başka program kulanmıyorum müzik çalar felan da dahil ama şarjım 2 gun zor dayanıyo telefonunum ekran parlaklıgı en yüksek seviye de onu düşürürsem problemi gidermiş olurmuyum yada bataryada bi sorun mu var ... cevabınızı bekliyorum ...
  • Merhabalar iki gün önce ikinci el bir E72 aldım kendime, fakat telefon 6-7 saat arasında anca şarjı doluyor ve 6 saat içindede full gösterirken birden bire sıfıra düşüyor bu sorun bataryadan mı kaynaklanıyor,telefonun kendisinden mi yoksa şarj aletinden mi? Eğer bataryadan kaynaklanıyorsa bataryayı değiştirmemiz bu sorunu çözücekmidir.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.