Şimdi Ara

Nokia E71 Kullanıcıları Kulübü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.010
Cevap
7
Favori
124.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turbetfur2
    Arkadaşlar e71 e operayı yüklerken sertifikanız hazır değil diye bir mesaj alıyorum yardımlarınınzı bekliyorum. ayrıca operanın sitesinde opera mobile var birde opera mini var hangisini yükleyeceğim

hocam opera yuklemek ne gıbı avantajlar saglıyo
  • uppidi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darsh

Oldukça e 71 kullanıcısı var ama konu neden aktif değil beyler

Evet kullanan çok ama nedense aktif değil. Opera mini yükledim ben çevremden duyup. Ama şu an kendi tarayıcısını kullanıyorum bir farkını göremedim. Facebooka girdiğimde videoları izleyemediğimi farkettim bunun için ne yapabilirim.
    Aslında deneyimli kullanıcıların gerekli program ve ipuçlarını bizle paylaşması süper olurdu.
  • quote:

Meraba arkadaşlar bende 3 saat önce e 71 aldım aranıza katıldım telefon gerçekten çok hoş benimde kullanan arkadaşlara bir kaç sorum olucak;
    1)Telefonun şarjını bitirmek için bayağı bi kurcaladım,menüye gitmem gerektiğinde menü tuşuna bastım fakat menü gelmedi,ekrandaki diğer fonksiyonlar kullanılabiliyodu herhangi bi takılma yoktu fakat menü açılmıyodu bende telefonu kapatıp açtım düzeldi,bu neden olmuş olabilir,sizdede oldunmu hiç,olmaya devam edermi?
    2)Güncelleme yapmam gerekiyomu.
    3)Bu orta tuştaki ışığı kapatmanın bi yolu yokmu şimdiden sağolun

@kimani21
    Hocam kolay açılsın kapaklar diye çıkıntı var evet,bendede mevcut o durum

1. sorunun nedenini bilmiyorum , güncelleme ise *#0000# ile bak 500.21.009 ise güncellemene gerek yok nokia sitesindeki son sürüm bu

ortadaki tuş ışığını kapatmayı bilmiyorum ama bir cevapsız yada mesaj falan olduğundaki bildirim için yanıp sönmesi ayarlanabiliyor yukardaki mesajlardan bir alıntı:

quote:

Orijinalden alıntı: Brakisefal.

@Mascius
    Telefonun ortasında bulunan ışık mesaj ya da cevapsız çağrı yokken yavaşça yanıp sönmektedir. Eğer mesaj ya da cevapsız çağrı var ise daha seri ve hızlı bir şekilde yanıp söner. Araçlar>Ayarlar>Genel>Kişiselleştirme>Bildirim Işığı menüsünden yanıp sönme etkinliklerini ayarlayabilirsiniz.

sertifika durumu içinhttp://www.reis-ieagles.com/anlatimlar-makaleler/yeni-sisteme-gore-opda-net-cn-adresinden-sertifika-alma-anlatimi-by-reis-i-eagles-t625.html bu linkte çok güzel anlatım var sağolsun reisieagle yardımcı oldu

opera konusunda bende yükledim ama hiç kullanmıyorum bir kere video izleme denemesi yapmıştım daha önce youtube dan video yu izledim sıkıntı olmadı ama facebook üzerinden oluyormu bilmiyorum. Kullanmasamda opera gibi tavsiye edilen programları yükledim
    bir önceki sayfadada benim bir sürü sorum vardı sağolsun şehrihüzün ve brakisefal isimli arkadaşlar birçoğunu yanıtladı.
    Herhangi bir sorun olursa buraya yazın yanıt geçde gelse bu forumda bakan kişiler yanıtları araştırınca bulma şansı oluyor
    iyi forumlar dilerim
  • 501.21.001 yazıyor bende güncelleme yapmam gerekir mi? Nereden yapılır ve önemli midir? Ayrıca facebook gibi sitelerde nasıl video izleriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zorba58

501.21.001 yazıyor bende güncelleme yapmam gerekir mi? Nereden yapılır ve önemli midir? Ayrıca facebook gibi sitelerde nasıl video izleriz?

bu sürüm olduğunu duymuştum türkçe desteği ile nokia da daha çıkmadı diye birinden duydum veya okudum tam hatırlamıyorum sizinki daha yeni sürüm telefonu yenimi aldınız yüklü geldi yoksa dışarıdan birisi güncelleme falanmı yaptı mevcutsa bakayım bende birazdan nokia sitesine :D
    söylediğim sürümden sonra sizinki :)
  • Cevaplar için teşekkürler cihaz şarjda,bittikten sonra bakıcam
  • benide aranıza ekleyın e71 beyaz ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _!_nevermind_!_

benide aranıza ekleyın e71 beyaz ;)

Hayırlı olsun hocam
  • Bundan bende almayı düşünüyorum fakat bir sorum olacak;
    ayrıca bu soru uzun süre(en az 4aylık) e71 kullanıcılarınadır;

Telefonun dış yüzeylerinde herhangi bir soyulma oldumu? yada olma ihtimali nedir?

bana yüksek gibi geldi :S emin olmadan almak istemedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vampir Masquerade -- 14 Şubat 2011; 0:12:49 >
  • Hocam dış yüzey tamamen çelik zaten soyulma nasıl olabilirki,tuşlardanmı bahsediyosun acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C2H5OH

quote:

Orijinalden alıntı: Zorba58

501.21.001 yazıyor bende güncelleme yapmam gerekir mi? Nereden yapılır ve önemli midir? Ayrıca facebook gibi sitelerde nasıl video izleriz?

bu sürüm olduğunu duymuştum türkçe desteği ile nokia da daha çıkmadı diye birinden duydum veya okudum tam hatırlamıyorum sizinki daha yeni sürüm telefonu yenimi aldınız yüklü geldi yoksa dışarıdan birisi güncelleme falanmı yaptı mevcutsa bakayım bende birazdan nokia sitesine :D
    söylediğim sürümden sonra sizinki :)

Hocam ben hiç bir güncelleme yapmadım yeni aldım aldığım gibi duruyor. Şarj dayanıklılığı ile ilgili gözlemleriniz neler arkadaşlar? Çok fazla kurcalamadım ama katalogda yazan bekleme süresi nerdeeeeeeeee? Zaman zaman telefonun orta tuşunda kendiliğinden yanıp sönen ışığa çözüm bulamadım, internette video izleyemedim. Genel itibariyle telefondan memnun kaldım. Ses ve kamera beni tatmin etti. Öncelikli amacım wi-fi olan ve dokunmatik olmayan bir teldi. Ama dediğim gibi sanki bekleme süresi çok da fazla değil gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zorba58 -- 14 Şubat 2011; 1:10:50 >
  • quote:

Hocam dış yüzey tamamen çelik zaten soyulma nasıl olabilirki,tuşlardanmı bahsediyosun acaba ?

metal görünümlü tuşların(orta göbek tuşunun) soyulacağı zaten belli, allahın emri :)
    ama esasında ben telefonun metalimsi görünen dış yüzeyini soruyorum,çelik ?oldugunu zannetmiyorum,ağırlığı 127gr olan bir telefondan bahsediyoruz..muhtemelen plastikten daha sert bir madde kullanılmış ve üzerine aliminyum kaplanmış :S umarım yanılıyorumdur...(zaten sorunun cevabıda burda saklı)
    her ne olursa olsun, soyulma problemiyle karşılaşan var mı bunu merak ediyorum..ona göre alcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vampir Masquerade

quote:

Hocam dış yüzey tamamen çelik zaten soyulma nasıl olabilirki,tuşlardanmı bahsediyosun acaba ?

metal görünümlü tuşların(orta göbek tuşunun) soyulacağı zaten belli, allahın emri :)
    ama esasında ben telefonun metalimsi görünen dış yüzeyini soruyorum,çelik ?oldugunu zannetmiyorum,ağırlığı 127gr olan bir telefondan bahsediyoruz..muhtemelen plastikten daha sert bir madde kullanılmış ve üzerine aliminyum kaplanmış :S umarım yanılıyorumdur...(zaten sorunun cevabıda burda saklı)
    her ne olursa olsun, soyulma problemiyle karşılaşan var mı bunu merak ediyorum..ona göre alcam

Anladım hocam,bakalım varmıymış böyle bir sorun yaşayan
  • Beyler ben bu bildirim ışığını kapattım ama hala yanıp sönüyo ya yanlışmı yapıyorum acaba
  • Işığı komple kapatmanın yolu Tercihler>Canlılık Işığı>Kapalı
  • ya beyler bir yardım edin. tekrar soruyorum: operayı kurmak istiyorum serifika hatası veriyor. opera içinde serifika isiyor bu telefon. ne yapmam lazım
  • quote:

ya beyler bir yardım edin. tekrar soruyorum: operayı kurmak istiyorum serifika hatası veriyor. opera içinde serifika isiyor bu telefon. ne yapmam lazım

Konu hakkında bilgim yok ama up up up
  • quote:

ya beyler bir yardım edin. tekrar soruyorum: operayı kurmak istiyorum serifika hatası veriyor. opera içinde serifika isiyor bu telefon. ne yapmam lazım

http://www.reis-ieagles.com/anlatimlar-makaleler/yeni-sisteme-gore-opda-net-cn-adresinden-sertifika-alma-anlatimi-by-reis-i-eagles-t625.html

sertifika alma ya sertifika alacaksın yada telefonu hackleyeceksin (böyle diyorlar hatta hacıklayacaksın yazanı bile gördüm :D)
  • quote:

Orijinalden alıntı: C2H5OH

quote:

http://www.reis-ieagles.com/anlatimlar-makaleler/yeni-sisteme-gore-opda-net-cn-adresinden-sertifika-alma-anlatimi-by-reis-i-eagles-t625.html

sertifika alma ya sertifika alacaksın yada telefonu hackleyeceksin (böyle diyorlar hatta hacıklayacaksın yazanı bile gördüm :D)

iyiymiş,telefonu hacklemek ne gibi işimiza yarıyabilir,sorunlar çıkarmı ??
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.