Şimdi Ara

Nokia E71 Kullanıcıları Kulübü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.009
Cevap
7
Favori
124.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hie ve C2H5OH E71 kullanıcısı olarak kulübümüze katılmıştır. Telefonunuzu iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

@hie
    Oldukça karışık bir durum içerisinde kalmışsınız, okurken kafam karıştı bile diyebilirim. (: Neticesinde doğru karar verdiğinizi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brakisefal. -- 31 Ocak 2011; 18:12:55 >
  • öncelikle iyi akşamlar .. bende e71-e72 veya blackberry bold 9700 almayı düşnüyorum da hazır e71 kullananlar olarak bu üçü arasından hangisini ve neden önerirsiniz.. pm de olursa çok sevinirim..
  • Ekle hocam :) bataryanın ne kadar kaldığını yüzde olarak gösteren bi kısayol falan var mı?
  • hazır hala ilk sayfadayken birkaç soru ile tekrar karşınızdayım :)

gps olayını gaminxt mi kullanıyorsunuz ve gps için başka bir cihaza ihtiyaç duyuyormusunuz yani stabil ve iş görür vaziyettemi sizde?

s60 da sertifika ile ilgili problem yaşadınızmı çözdünüzmü?

E72 tanıtım videosundaki orjinal tema ikonları çok hoşuma gitti onu bulup bu telefonda kullanabilme şansımız varmı?

skyfire nedense server bağlanamadı gibi bir hata veriyordu tam hatırlamıyorum neden ve skyfire işinize yarıyormu acaba gerek varmı?

kullandığınız genel programlar neler yada nette google da aratınca birkaç öneri çıkıyor onlara ekleyeceğiniz varmı?

ben malum arkadaşımdan aldım telefonu ve ekranında kılıcal çizikler var klavyedede siliklik var kasa/klavye/ekran değişimi ne kadar orj/yan sanayi fiyatlar nedir biliyormusunuz?

bir sürü wlan ağı ekli şuan farklı mekanlarda kullandıüım tüm ağların ismi gözüküyor bir daha kullanmayacaklarım var bunları silme/temizleme yolumuz varmı seçeneklerde bulamadım

tema indirmiştim nokia nın ovi si oluyor galiba fakat silemedim

son firmware sürümü varmı güncelleniyormu sorun çıkıyormu günceli hangisi ne kadar gerekli

kamera sesi kapatmanın yolu varmı

telefon hafızasını tarıyan boost programları performansı etkiliyormu işe yarıyormu?

cep telefonlarında wlan hızı aynı oluyor diyenler var bilgi sahibi değilim bu konuda

ve de tema olarak ne kullanıyorsunuz merak ediyorum kendi temaları dışında favoriniz varsa tavsiye edermisini önizlemeli 1000lerce tema siteleri var seçemiyorum beğenemiyorum :D

Bir sürü soru var bilgilendirirseniz çok minnettar kalırım aynı zamanda belki benim gibi bunlarda aklına takılan kullanıcılar faydalanmış olurlar :)
    iyi forumlar dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctauren -- 1 Şubat 2011; 0:19:01 >

• Bildiğim kadarıyla cevaplamaya çalışayım. Bende e71 yok.

En iyi GPS programı Garmin'dir.
    Sertifika alırsan yükleme yaparken sertifika hatası almaktan kurtulusun. Bu linkte anlatılıyor.
    http://www.reis-ieagles.com/anlatimlar-makaleler/yeni-sisteme-gore-opda-net-cn-adresinden-sertifika-alma-anlatimi-by-reis-i-eagles-t625.html
    Temalar ikonları değiştirebilir. Yani e72 gibi yapabilirsin ikonları.
    Skyfire Türkiye desteğini çekti. Bu yüzden sorun yaşayabilirsin.
    Web tarayıcı olarak opera mobile, chat programı olarak Nimbuzz,görev yöneticisi olarak da Handy Taskman'ı öneririm.
    İndirdiğin temaları eğer kurduysan telefona, uygulama yöneticisinden kaldıracaksın.
    Güncelleme yapmanızı mutlaka öneririm.
    Kamera sesinin ayarlardan kapatılması lazım. Eğer olmuyorsa cihazı sessize alıp deneyin.
    Evet, wlan hızı aynı.

• e72 nin orjinal temalarını bulamadım her tarafta çoluk çocuk için saçma sapan şeyler var kimse upload etmemiş orjinal olanları
  • Ben buldum
     Nokia E71 Kullanıcıları Kulübü

http://www.zedge.net/themes/919322/only-black-v3-theme/

Bu arada ekran boyutları bilinmiyor yazıyor, 2.36 inç e71'in ekranı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şehr-i Hüzün -- 1 Şubat 2011; 23:51:03 >

• Arkadaşlar merhaba. Nokia GPS ten bağlantı yaptığımda acaba turkcell hattımdan da ücret kesiliyormu.Şu an kullandığım turkcell hat 1 megabit bile internete bağlansa 2.5 TL kesiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şehr-i Hüzün

Ben buldum

Bu arada ekran boyutları bilinmiyor yazıyor, 2.36 inç.

dostum teşekkür ediyorum harikasın gerçekten :)
    ayrıca sorularımı cevap ladığın içinde teşekkür ediyorum şimdi tekrar baktımda dümdüz başka konuya atlamış gibi olmuşum :)
    iyi forumlar dilerim

• Rica ederim.
    Ayrıca zedge.net sitesinden telefonunuzu seçerek, telefon modeline göre arama yapabilirsiniz.
    İstemediğiniz kadar tema,duvar kağıdı mevcut sitede.
  • Altair* E71 kullanıcısı olarak kulübümüze katılmıştır. Telefonunuzu iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Şehr-i Hüzün adlı forum.donanimhaber.com kullanıcısına yapmış olduğu yardımlardan ötürü teşekkür ederiz.
  • sertifika olayını hallettim gerekli programları yükledim aktif olarak kullanıyorum telefonu , gayet güzel fakat tek eksisi bana göre kulaklığının 2.5 inç olması buda normal kabul edilebilir E serisi iş amaçlı telefon olduğu için. İyiki bu konu açılmış ve beni bilgilendirip yardımlarda bulundunuz :)

menüdeki sözlük uygulaması ing-ing buna türkçe dilini falan ekleme gibi bir şansımız varmı yoksa 3.parti yazılımmı kurmalıyız sözlük için?

yakın zamanda fırsat bulursam klavye ve ekran lensini değiştirdikten sonra son firmware ile tadından yenmez :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctauren -- 4 Şubat 2011; 0:48:07 >
  • Nokia Sözlük ( Türkçe Dil )

- Telefonunuzda bulunan sözlükte yalnızca ingilizce dili yüklü. Bu sözlüğe yüklenecek Türkçe dil dosyasıdır.

==Download==

2.5mm'yi 3.5'e çeviren dönüştürücüleri telefoncularda bulabilirsin. Kısa bi' kablo. 2 lira civarı fiyatı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şehr-i Hüzün -- 4 Şubat 2011; 10:48:22 >

• quote:

Nokia Sözlük ( Türkçe Dil )

- Telefonunuzda bulunan sözlükte yalnızca ingilizce dili yüklü. Bu sözlüğe yüklenecek Türkçe dil dosyasıdır.

==Download==

2.5mm'yi 3.5'e çeviren dönüştürücüleri telefoncularda bulabilirsin. Kısa bi' kablo. 2 lira civarı fiyatı.

harikasın dostum teşekkür ediyorum hemen yükleyeceğim :)

• quote:

Ben buldum

Bu arada ekran boyutları bilinmiyor yazıyor, 2.36 inç e71'in ekranı.

tema çok güzel ama bu temayla mesajları okumak imkansız hem arka plan hem yazı rengi siyah oluyor var mı acaba bunun bi çözümü?

• Burada e71 için temalar var. İstediğiniz kategoride. Zevkinize göre seçin.

http://www.zedge.net/themes/2113/nokia-e71-themes/
  • benide e71 kulübüne eklerseniz sevinirim...
  • Bu telefonu uzun süredir kullanıyorum ve gerek email yazılımından gerekse gayet memnunum fakat 2 sorunum var.

Skyfire iptal olduğundan beri flash destekli sitelerde problem yaşıyorum sanırım bu çok genel bir problem.

Bir de Ovi Suite ve PC Suite firmware olarak 300.21.012 versiyonu gösteriyor ve yeni firmware yok diyor ama millet 500.21.009 kullanıyor.

Bu konuda yardıma ihtiyacım var.
  • Eklersen Sevinirim..
  • ekleyin benide aldım bozdum yenisini aldım bile klubumuz vamış haberimiz yok
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.