Şimdi Ara

NOKİA E7 KULLANICILARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
9.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR GÖRDÜĞÜM KADARI İLE SİTEDE NOKİA E7 KULLANANLARA HAS BİR KONU AÇILMAMIŞ . HEM EKSİKLİĞİ GİDERMEK HEM DE BENİM GİBİ TELEFONU ALMAK İSTEYEN ANCAK İNTERNETTE GEZMESİNE RAĞMEN BİR TÜRLÜ KULLANICI FİKİRLERİNE ULAŞAMAYANLARA YARDIMCI OLUR UMARIM. HER TÜRLÜ PAYLAŞIM DA BİZ KULLANICILARIN FAYDASINA OLUR.

BEN KENDİ DENEYİMLERİMİ PAYLAŞAYIM. BEN BU TELEFONU WORD VE EXCELİ SIK KULLANMAKTA OLDUĞUM İÇİN BOŞ VAKİTLERİMDE İŞLERİMİ GÖREYİM İLLA BİR BİLGİSAYAR TAŞIMAK ZORUNDA KALMAMAK İÇİN ALDIM. UZUN ARAŞTIRMALAR SONUCUNDA ARASINDA KALDIĞIM MODELLER HTC DESİRE Z VE NOKİA E7 İDİ . HTC DESİRE Z DENEME İMKANIM OLDU. TELEFON OLDUKÇA BAŞARILI HOŞUMA GİTMEYEN NOKTALARI: KAPAK AÇILIŞI SANKİ BİR SÜRE SONRA KAPAK KENDİLİĞİNDEN AÇILACAK GİBİ BİRAZ KALİTE HİSSİNDEN YOKSUN. KAMERASI ÇOK BAŞARILI DEĞİL.
    NEDEN NOKİA E7 Yİ TERCİH ETTİM: BİR KERE KLAVYESİ TARTIŞMASIZ ÇOK BAŞARILI. AUTOFOCUS OLMAMASINA RAĞMEN BEN FOTO VE VİDEO ÇEKİMİNİ BEĞENDİM. BU İŞLEMCİ HIZI MUHTEMELEN ANDROİD KULLANAN BİR TELEFONDA OLSA MENÜ GEÇİŞLERİ BU KADAR BAŞARALI OLMAZDI. BANA KALIRSA ANDROİDİN EN ÖNEMLİ EKSİLERİNDEN BİRİ DE ŞARJ SÜRESİNİN AZ GİTMESİ. TELEFONU ALDIĞIMDAN BERİ BENİM KULLANIMIMLA E7 DE ŞARJ 2.5 - 3 GÜN ARASI GİDİYOR. TELEFON BANA ANNA GÜNCELLEMSİ OLMADAN GELDİ. İNTERNETTEN ANNAYI YÜKLEDİM. BEN ARAYÜZÜNÜ BAŞARILI BULDUM . TELEFONU DA KASMADI. BELLE DE NOKİANIN SİTESİNDEN OKUDUĞUMA GÖRE X7, N8 C7 VE E7 İÇİN GÜNCELLEME ŞEKLİNDE YÜKLENEBİLECEK, BENCE SYMBİANDAN UMUT KESMEMEK İÇİN BUNLAR YETERLİ.
    HER TÜRLÜ PAYLAŞIM İÇİN KULLANICILARI BEKLİYORUM.

• kendim yazıyor kendim okuyor gibi oluyorum ama ben bu telefonu almadan önce kullanıpta bu tarz yorum yapan pek bulamadığım için kamu yararına yazmaya devam ediyorum.
    program çeşitliliği: n8 ile ortak paydası olduğu için tüm n8 programlarını yükleyip kullanabildim. n8 sayesinde pek çok yerde bunlara ulaşabilirsiniz.
    ben oyun ve program olarak en beğendiklerimi sıralayacağım: (bendeki signed onun için indirip kullanabildiklerim arasında)

doodle fit - güzel oyun
    opera mobile - web tarayıcı
    worms- klasik oyun
    farm frenzy- ha keza
    how to tie tie- ovide mevcut
    pusula lite ve kıble bulucu- ovi
    battery monitor 2
    solitaire
    satranç
    foliant- ekitap okuyucu
    fifa 12 - eh işte
    quick panorama morpho- panoramik fotolar için
    sophie cam -başarılı
    fuit ninja- ovide lite ücretsiz ama tam sürüm bulabilirsiniz
    monopoly- çok başarılı
    gps infoqt- yerinizi ve uyduları özetliyor
    slam dunk
    çeşitli angry birds ler
    pottery- oyun
    vs..

ben anna yükledim oviden otomatik güncelleme ile. bir sorun yok sadece çok program yükleyip deneyip silmek zorunda kaldığım için uygulamalar ekranı ilk açışta biraz takılıyor, o da normal bence can sıkmıyor.
    temalar da n8 ile aynı
    gps gayet başarılı.
    kamera da gayet başarılı, özellikle videolar hd baya güzel. daha tv ye bağlama fırsatım olmadı ancak olunca aktaracağım.
    quickoffice yeterli, qwerty klavye çok hisli, ben bayıldım, işlerimin çoğunu tel ile yapabiliyorum.
    ben hepsi burada da kampanya vardı 1100 lira 12 taksit aldım.
    renk seçme şansı vermedi direk mavi gönderdi. gözüm rengine alışıyor. piyasada daha ucuza bulamadım (güvenilir).
    velhasıl kelam belleyi bekleme moduna geçtim.

• Benim Gibi Nokia Seversen Al Yoksa Çekilcek Çile Değil Çok Yavaş...
  • Belle kullanlar anna birdaha kullanmam diyor.Dolayısı ile asıl e7ni belle çıkınca almış olacaksın.E7 iyi cihazdır.Symbianda öyledir.Klavyesi ve açılı ekranıda tartışılmaz güzle güle kullan
  • bende yaklaşık bi 4 aydır fln e7 kullanıcısıyım..şu ana kadar telefonumdan memnunum bi sıkıntım yok..dediğiniz gibi şarj konusunda nokia nın üstüne tanımam bırakın androidden yavaş olsun biraz kaldıki stabil çalışma denen bişey var symbianda o yönden de çok iyi..bildiğim kadarı ile navifirme n8 için belle düştü euro2 için olması gerek fakat halen e7 ye gelmedi güncelleme navifirm hata veriyor sürekli beklemedeyiz bakalım..
  • ben nokia yı seviyorum. önceki telefonum android idi. bir kere şu ekranı kaydırarak tele cevap verme işinden nefret ettim. pil desen pil dayanmıyor. trafikte açmışsın gps i bi bakmışsın uyarı pil bitiyor. bi de arka planda çalışan proları ne kadar kapatsanda sistem sürekli meşgul, velhasıl kelam dediğim gibi uygulamalar ekranı takılıyordu e7 de de en sonunda 5 tane programı sildim, aletin zihni açıldı.:)
    ama klavye kullanımı süper zevkli. multimedia desteği de harika.
    bi de belle resmen çıksa da kullansak, tam olacak
  • Merhabalar Kürsad Bey,Gezinirken tesadüfen gördüm ve bu telefona vuruldum,7 Senedir bilimum butun Blackberry'leri kullanmama ve artık sıkılmama rağmen çevreminde dolduruşuyla IPhone 4 almaya gidiyordumki NTV'de reklamını görüp araştırıyım dedim,buna göre:

1.Yarı fiyatına harika bi telefon,seyrettiğim videolara göre,HDMI,16GB ve 8MP.
    2.sürekli outlook'tan e-mail alıp gönderen bi kişi olarak klavyeyi verimli sekilde kullanabilirmiyim.
    3.Apple store gibi uygulamaları var mı,nasıldır.
    4.Anna gibi bi şeyler söylemişiniz hiç anlamadım,ne yapmam gerekiyor açıklarmısınız.

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: deren05

Merhabalar Kürsad Bey,Gezinirken tesadüfen gördüm ve bu telefona vuruldum,7 Senedir bilimum butun Blackberry'leri kullanmama ve artık sıkılmama rağmen çevreminde dolduruşuyla IPhone 4 almaya gidiyordumki NTV'de reklamını görüp araştırıyım dedim,buna göre:

1.Yarı fiyatına harika bi telefon,seyrettiğim videolara göre,HDMI,16GB ve 8MP.
    2.sürekli outlook'tan e-mail alıp gönderen bi kişi olarak klavyeyi verimli sekilde kullanabilirmiyim.
    3.Apple store gibi uygulamaları var mı,nasıldır.
    4.Anna gibi bi şeyler söylemişiniz hiç anlamadım,ne yapmam gerekiyor açıklarmısınız.

Teşekkürler

Merhaba Ben Elimden Geldiğince sorularınızı cevaplıyım:

1-Kamera Gerçkten Taktire Şayan-HDMI çıkışı İse gerçekten Çok Hoş Bir detay
    2-Mail Konusunda klayve oldukça işinize yarıyacaktır
    3-Şarj Konusunda Çok iyidir Blackberry vs. Kıyasla
    4-Ovi Var Ancak Ovi Kesinlikle AppStore kadar Başarılı Değil Ama Asla Kötü Demiyorum
    5-Symbian Anna sı Sordunuz sanırım Symbian^3 e göre Çok daha başarılıdır.Kısacası Symbian İşletim sistemi Kullanan Nokia Ürünlerinin Güncellemesidr Symbian Anna...

Saygılarımla...

• ancak bugün bakabildim foruma sayın deren. arkadaş olayı özetlemiş, ben de destek atayım. alalı herhalde 1 ayı geçti. ben de klavyeli ve geniş ekranlı aynı laptop gibi kullanabilmek için aldım bu telefonu. bir kere klavye mükemmel. telefon word excel, mail vs gibi uygulamalar için süper. hdmi çıkışı da tatlı bi deay hakikaten. telefona mouse bağlayıp masaüstü bilg gibi kullanabiliyorsunuz hatta. ben oyunlarına da byıldım. ovi store tam anlamıyla fena değil. ben anna güncellemesini yükledim. eğlenceli ancak belle kullananlar daha iyi diyorlar. ben teli kırmadığım için resmi belle güncellemesini bekliyorum. hepsiburadadan 1100 e almıştım telefonu, bir kez pişman olmadım.
  • arkadaşlar forum forum dolaşmasakta yapabiln vakti olan bi arkadaş gerekli program ve oyunların kısayollarını e7 için bu foruma eklese .
  • Kürşat bey filmler altyazılı olarak izlenebiliyor mu e7 de? Hangi formatları destekliyor mkv mpg avi?
  • arkadaşlar yeri değil belki biliyorum. ama bu konuyu çok aradım kesin bi bilgiye ulaşamadım. İrandan gelme e7 var elimde. ime vs herşeyi tamam. fillandiya malı. fakat Türkçe dil desteği yok. nokia suit ile yazılımını güncelledim yeni diller eklendi. fakat yine Türkçe yok. güncelleme sonrası mevcut sürüm 025.007 oldu. frimware olarak arıyorum fakat kırık yazılım olduğu için çeşitli hatalar oluştuğunu söyleyenler olmuş. n8 adapteli olduğundan dolayı hatalar oluyormuş. bu işin içinden çıkamadım. yardımcı olacak birileri varmıdır acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainJack

arkadaşlar yeri değil belki biliyorum. ama bu konuyu çok aradım kesin bi bilgiye ulaşamadım. İrandan gelme e7 var elimde. ime vs herşeyi tamam. fillandiya malı. fakat Türkçe dil desteği yok. nokia suit ile yazılımını güncelledim yeni diller eklendi. fakat yine Türkçe yok. güncelleme sonrası mevcut sürüm 025.007 oldu. frimware olarak arıyorum fakat kırık yazılım olduğu için çeşitli hatalar oluştuğunu söyleyenler olmuş. n8 adapteli olduğundan dolayı hatalar oluyormuş. bu işin içinden çıkamadım. yardımcı olacak birileri varmıdır acaba ?

Kardeş Nokia shoplarda makul bir ücret karşılığı yurtdışı cihazları Türkçeleştiriyorlar 10-15 tl olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seth86

quote:

arkadaşlar yeri değil belki biliyorum. ama bu konuyu çok aradım kesin bi bilgiye ulaşamadım. İrandan gelme e7 var elimde. ime vs herşeyi tamam. fillandiya malı. fakat Türkçe dil desteği yok. nokia suit ile yazılımını güncelledim yeni diller eklendi. fakat yine Türkçe yok. güncelleme sonrası mevcut sürüm 025.007 oldu. frimware olarak arıyorum fakat kırık yazılım olduğu için çeşitli hatalar oluştuğunu söyleyenler olmuş. n8 adapteli olduğundan dolayı hatalar oluyormuş. bu işin içinden çıkamadım. yardımcı olacak birileri varmıdır acaba ?

Kardeş Nokia shoplarda makul bir ücret karşılığı yurtdışı cihazları Türkçeleştiriyorlar 10-15 tl olması lazım.

Nokia shopları bilmiyorum. Telefoncuya götürdüm bana 50 lira fiyat verdi Şu an izmitteyim. istanbulda hangi semtlerde bulurum nokia shopları ?

• quote:

quote:

quote:

Nokia shopları bilmiyorum. Telefoncuya götürdüm bana 50 lira fiyat verdi Şu an izmitteyim. istanbulda hangi semtlerde bulurum nokia shopları ?

http://www.nokia.com.tr/destek-ve-yazilim/destek-noktalari/marmara yalnız hepsi yapmıyor, gitmeden önce ara sor siz yapıyo musunuz diye ona göre git.

• quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.nokia.com.tr/destek-ve-yazilim/destek-noktalari/marmara yalnız hepsi yapmıyor, gitmeden önce ara sor siz yapıyo musunuz diye ona göre git.

Eyvallah saolasın ;)

• uzun süredir bende arayış içerisindeyim ve 2 telefon arasında gidip geliyorum, bugüne kadar hep nokiann telefonlarını kullandım. bu kez android samsung i9001 galaxy S plus ile nokia E7 arasında gidip geliyorum daha geçen yıl oğluma E72 aldık gayet memnun

şimdi siz kullanıcılara bir kaç sorum var bir çok araştırma yapmama rağmen bu sorularıma cevap bulamadım.

E7 ile

>>> 3G ile telefondan telefona görüntülü görüşme yaptınız mı yapmışsanız nasıl başarılı mı.
    >>> skype ile telefondan telefona yada telefondan pc.deki skypeye görüntülü görüşme yaptınız mı .
    yapan arkadaşların bilgi vermesi
  • kursad9 @ konuyu baştan sona okudum, nokia E7 bir iş telefonu serisi olduğu için sanırım konu açan olmamış, bir çok kimse telefon alırken oyun ve müzik amaçlı alıyorlar bu sebeble o tür telefonlar hakkında daha fazla konular açılıyor, birde en çok açılan konular çok sorunlu telefonlar hakkında oluyor sorunsuz telefonlarda ne diye konu açılsın ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: kursad9

ancak bugün bakabildim foruma sayın deren. arkadaş olayı özetlemiş, ben de destek atayım. alalı herhalde 1 ayı geçti. ben de klavyeli ve geniş ekranlı aynı laptop gibi kullanabilmek için aldım bu telefonu. bir kere klavye mükemmel. telefon word excel, mail vs gibi uygulamalar için süper. hdmi çıkışı da tatlı bi deay hakikaten. telefona mouse bağlayıp masaüstü bilg gibi kullanabiliyorsunuz hatta. ben oyunlarına da byıldım. ovi store tam anlamıyla fena değil. ben anna güncellemesini yükledim. eğlenceli ancak belle kullananlar daha iyi diyorlar. ben teli kırmadığım için resmi belle güncellemesini bekliyorum. hepsiburadadan 1100 e almıştım telefonu, bir kez pişman olmadım.

kursad9 @ konuyu baştan sona okudum, nokia E7 bir iş telefonu serisi olduğu için sanırım konu açan olmamış, bir çok kimse telefon alırken oyun ve müzik amaçlı alıyorlar bu sebeble o tür telefonlar hakkında daha fazla konular açılıyor, birde en çok açılan konular çok sorunlu telefonlar hakkında oluyor sorunsuz telefonlarda ne diye konu açılsın ki

• Ben de hepsiburadadan almayı düşünüyorum, 900 TL+ axess'e %10 puan hediye + 100 TL hediye çeki, böylece telefon yaklaşık 710TL ye gelecek, almalımıyım sizce?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.