Şimdi Ara

## Nokia e63 Kullanıcı Topluluğu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.155
Cevap
3
Favori
102.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kullandığım telefonlar içinde 6630 dan sonra en hoşuma giden telefon E63 oldu beni de ekleyin severek kullanıyorum telefonumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

quote:

Orijinalden alıntı: yougivemefever

Blue ray temada sorun aldım hocam.

Allah allah ben gayet stabil kullanıyorum.

Hallettim hocam. Benim cihaz mavi ama yine de yakıştı.Güzel tema eline sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oggie Boogie -- 31 Ekim 2010; 10:46:14 >

• Dostum bende yazı tipi değiştirme programını upload ettim.Benim gibi telefonun orjinal yazı tipinden hoşlanmayanlar için faydalı olabilir.İstersen ilk mesaja koy.
    İçinde bir de fotoğraf gösterici var aynı klasördeydi silmeye üşendim.Onu da upload ettim ama güzel bir uygulama.

Yazı tipi programına gelince.Önce Flipflont.sisx uygulamasını kurun daha sonra 37 tane yazı tipini tek tek kuracaksınız.Biraz meşakkatli ama çok güzel yazı tipleri var telefon daha bir güzel duruyor.

http://hotfile.com/dl/79496514/f0dbdbf/yaz_tipi_deitirme.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oggie Boogie -- 31 Ekim 2010; 10:41:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: slhsm

quote:

Temalar

Blue-ray Tema(siyah kasa telefonlara çok yakışıyor)

##      Nokia e63 Kullanıcı Topluluğu

Bir kaç Tema

hocam bir kaç tema diye verdiğiniz linkte o linkin silinmesi için gerekli olan linki vermişsiniz.

Çok özür dilerim düzeltiyorum hemen

@yougivemefever rica ederim. Ekledim ana başlığa

@thedeparted ekledim hocam istediğiniz güzel bir logo varsa ekleyebilirim imzaya. Ya da telefonun küçük boyut ve yüksek çözünürlükte bir fotoğrafı varsa resme tıklanabilir link yapabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CBE59604 -- 31 Ekim 2010; 11:01:15 >

• Bu da Reis-i Eagles'ın tema paketi.Çok hoş temalar var içinde.Teşekkürler kendisine.

http://hotfile.com/dl/44713119/48e581d/Symbian.S60v3.Tema.Paketi.17.rar.html

• 1.5 ay önce 380 TL ye almıştım şimdi 100 lira aşağıya inmiş fiyatlar

Telefona orjinal batarya almak isteyenlerhttp://www.mobilcadde.com/nokia-bp-4l-batarya-54

Telefonun yarı fiyatına

• quote:

1.5 ay önce 380 TL ye almıştım şimdi 100 lira aşağıya inmiş fiyatlar

Telefona orjinal batarya almak isteyenlerhttp://www.mobilcadde.com/nokia-bp-4l-batarya-54

Telefonun yarı fiyatına

Hiç deme hocam ya.Hele ben bulunduğum il dolayısıyla teknosadan almak zorunda kaldım telefonu bilmediğim için netten almaya da cesaret edemedim.Aldıktan bir hafta sonra 120 lira kazık yediğimi görünce başımdan aşağı kaynar sular döküldü canımız sağolsun bu telefona değer.

• Bir kaç tema da benden.Alıntıdır ama ben beğendiklerimi seçip upload ettim.Siyah,gri ve sade tema sevenlere tavsiye edebilirim.

http://hotfile.com/dl/79501881/ce3b612/tema.rar.html
  • telefonunuzdan memnun musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karn-ı bahar

telefonunuzdan memnun musunuz ?

Evet hocam ben baya memnunum.
  • dokunmatik telefonlara geçmeden önce e63 hayalim vardı.Herkes "takoz o kullanamazsın,iş telefonu lan o" gibisinden şeyler dese de ben çok seviyordum param olmadığı için alamadım içimde kaldı.100 lira altına inmiş madem almayı düşünürüm 1 tane

beni kullanıcı değil de e63 fanı olarak ekler misiniz listeye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karn-ı bahar -- 31 Ekim 2010; 20:35:39 >
  • quote:

dokunmatik telefonlara geçmeden önce e63 hayalim vardı.Herkes "takoz o kullanamazsın,iş telefonu lan o" gibisinden şeyler dese de ben çok seviyordum param olmadığı için alamadım içimde kaldı.100 lira altına inmiş madem almayı düşünürüm 1 tane

Ekledim hocam.

Telefondan memnunum takoz demelerinin sebebi eski olması sanırım. Ama günümüz telefonlarına oranla eski olan tek şeyi işletim sistemi

• buna benzer nokia c3 var. hangisi daha iyi ?
  • quote:

quote:

dokunmatik telefonlara geçmeden önce e63 hayalim vardı.Herkes "takoz o kullanamazsın,iş telefonu lan o" gibisinden şeyler dese de ben çok seviyordum param olmadığı için alamadım içimde kaldı.100 lira altına inmiş madem almayı düşünürüm 1 tane

Ekledim hocam.

Telefondan memnunum takoz demelerinin sebebi eski olması sanırım. Ama günümüz telefonlarına oranla eski olan tek şeyi işletim sistemi

teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Regeditx7

buna benzer nokia c3 var. hangisi daha iyi ?

Görünüş güzelliği özneldir. Ama duyduğum kadarıyla metal kaplamaymış kasası c3 ün. 3g si yok. Fiyatı e63 ten biraz ucuz. İşletim sistemi java. 1200 mah bataryası var.

Sadece internete girerim. Mesaj yazarım , alo derim. Programlarla falan işim olmaz dersen c3 al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CBE59604 -- 31 Ekim 2010; 12:41:44 >
  • quote:

@thedeparted ekledim hocam istediğiniz güzel bir logo varsa ekleyebilirim imzaya. Ya da telefonun küçük boyut ve yüksek çözünürlükte bir fotoğrafı varsa resme tıklanabilir link yapabilirim

Photoshop'tan anlayan arkadaşların yapacağı güzel tasarımlar aslında hoş olurdu. :) Ama yine de mesela şu resmin küçüğü imzaya konulabilir kanımca...

• quote:

Programlar

Windows Live Messenger .....

Linklerin hepsi kendi uploadumdur. İndirip tarattım sonra kendim tekrar upload ettim.

Live messenger'ı kendiniz kullanıyor musunuz acaba? Zira verdiğiniz paketten 2 dosya çıktı. Birisi liv messenger kurulumu, diğer de "Nokia Internet Services Support Package" isimli kurulum dosyası. Bu paketi kurmaya kalktığımda "Güncelleme Hatası" diye bir hata verdi. Bu paket olmadan Live Messenger ı kurdu ancak bu sefer de bağlantı başarısız dedi...

• quote:

Çok özür dilerim düzeltiyorum hemen

Özre ne hacet hocam. teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thedeparted

quote:

Programlar

Windows Live Messenger .....

Linklerin hepsi kendi uploadumdur. İndirip tarattım sonra kendim tekrar upload ettim.

Live messenger'ı kendiniz kullanıyor musunuz acaba? Zira verdiğiniz paketten 2 dosya çıktı. Birisi liv messenger kurulumu, diğer de "Nokia Internet Services Support Package" isimli kurulum dosyası. Bu paketi kurmaya kalktığımda "Güncelleme Hatası" diye bir hata verdi. Bu paket olmadan Live Messenger ı kurdu ancak bu sefer de bağlantı başarısız dedi...

evet kullanıyorum önce nokia internet services support package kurdum herhangi bir hata vermedi ardından messengerı kurdum. Versiyonla ilgili sorununuz olabilir mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: thedeparted

quote:

Photoshop'tan anlayan arkadaşların yapacağı güzel tasarımlar aslında hoş olurdu. :) Ama yine de mesela şu resmin küçüğü imzaya konulabilir kanımca...

Şu resim nasıl olur? Biraz daha küçültülebilir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.