Şimdi Ara

===> Nokia E63 | Ana Konu <=== (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.874
Cevap
0
Favori
239.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: La Roux

telefonu almak ıstıyorum nerde bulabılırım

eğer istanbuldaysan forum istanbul saturn de vardı pazar günü bolca 379 mu 89 mu fiyatı vardı
  • ınternetten verıcem hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Roux

ınternetten verıcem hocam

İstersen bir de bu linki incele, fiyat da gayet uygun:339 TL

http://www.bimeks.com.tr/urun/105224/nokia-e63-.aspx
  • arkdaşlar telefondaki sesin karşı tarafa geç gitmesi sorunu nasıl oluyor donuyor mu acaba ses mi gitmiyor telefon konuşurken ses kalitesi nasıl? birde telefondan nete girilebiliyor mu videoalrı falan açıyor mu face resimleri görüntüleyebiliyor mu birde son olarak telefonun kulalklıklı ve kulaklıksız müzik sesi nasıl acaba kullananlar cevaplarsa sevinirim
  • ya arkadaslar bu lotus traveller maili kullanabilen var mi? Bana adam akilli mail yonetim programi lazim maillerimi konrol etmem hayati onem tasiyor ama henuz adam akilli mail denetimi saglayabilmis degilim telefon uzerinden bana yardimci olabilir msnz? Normal olarak bulunan ve mesajlardan ulasilan eposta isimi gormuyor cok karmasik geliyor ve duzenli degil...
    Var mi tavsiyesi olan??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: delfino3

arkdaşlar telefondaki sesin karşı tarafa geç gitmesi sorunu nasıl oluyor donuyor mu acaba ses mi gitmiyor telefon konuşurken ses kalitesi nasıl? birde telefondan nete girilebiliyor mu videoalrı falan açıyor mu face resimleri görüntüleyebiliyor mu birde son olarak telefonun kulalklıklı ve kulaklıksız müzik sesi nasıl acaba kullananlar cevaplarsa sevinirim

Ses maalesef aramayı cevapladığında bi kaç saniye geç gidiyor buna hala bi çözüm bulamadılar ama ses kalitesi olarak sorun yok.

Youtube ve facebooktan video izleyebiliyorum başka bi yerden denemedim.Youtube için telefonun kendi app ı var onun akış ayarını yapıp gayet güzel izliyorsun.facebooktan izlemek için de opera miniden tıklıyorsun telefonuna iniyor izliyorsun.aslında iyi oluyor bu durum pc de ki gibi idman ile filan ugrasmıyosun telefonuna indiriyosun videoyu istediğin zaman tekrar aç izle :)
    Facebook resimleri tabiki görüntülüyor resim ufak gelirse facebook resmin altına indir butonu koydu indirirsin galeriden acıp yakınlastırarak bakarsın.
    Müzik kalitesi,kaliteli bi kulaklıkla hiç de kötü değil ama kulaksız pek iyi bi ses bekleme.Kötü değil ama bı express music değil :) selametle.

• quote:

Orijinalden alıntı: cihancndn

ya arkadaslar bu lotus traveller maili kullanabilen var mi? Bana adam akilli mail yonetim programi lazim maillerimi konrol etmem hayati onem tasiyor ama henuz adam akilli mail denetimi saglayabilmis degilim telefon uzerinden bana yardimci olabilir msnz? Normal olarak bulunan ve mesajlardan ulasilan eposta isimi gormuyor cok karmasik geliyor ve duzenli degil...
    Var mi tavsiyesi olan??

Emoze yi dene hocam.
  • o sesin geç gelme & gitme sorunu güncellemeden sonra bende olmuyor artık.
  • Müzik kalitesi bence kötü. Zaten bir müzik telefonu değil o yüzden bu özellik çok önemli değil. Tabi zor durumlarda kurtarıcı oluyor. Mesajlasma ve mail için tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oggie Boogie

quote:

Orijinalden alıntı: cihancndn

ya arkadaslar bu lotus traveller maili kullanabilen var mi? Bana adam akilli mail yonetim programi lazim maillerimi konrol etmem hayati onem tasiyor ama henuz adam akilli mail denetimi saglayabilmis degilim telefon uzerinden bana yardimci olabilir msnz? Normal olarak bulunan ve mesajlardan ulasilan eposta isimi gormuyor cok karmasik geliyor ve duzenli degil...
    Var mi tavsiyesi olan??

Emoze yi dene hocam.

Tesekkur ederim hocam. Kurdum telefona iyi gibi duruyor. Ustelik ucretsizmis.
  • beyler şu rehberde hani biri arayınca adını söylüyor ya erkek sesi o bayan sesi yok mu acaba? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TroubleMaker03

beyler şu rehberde hani biri arayınca adını söylüyor ya erkek sesi o bayan sesi yok mu acaba? :)

ben hic kullanmadim o özelligi yoktur sanirim bayan sesi
  • arkadaşlar ben yeniyim ben konu açmayı bilmiyom sayfada oyuüzden buraya yazmak zorunda kaldım daha dün yeni nokia e63 aldım ve içinde oyun yok internetten yükledim oynu ama ceptelefonun da nereye atılcanı ve nasıl çalıştırılcanı bilmiyom oynun acil lütfen yardım
  • arkadaslar hard formattan sonra telefon kilitlendi acılmıyor güvenlik kodunu bilmiyorum 12345 1234 0000 00000 11111 falan degil nasıl cozerım bunu.
  • Merhaba öncelikle. Bi kaç kez internet paketi yapmıştım sonra yapmamaya başladım. Eskiden giriliyordu ama paket yaptıktan sonra 0.facebook'a girilmemeye başladı. Aynı sorun arkadaşımın N79 telefonunda olmuştu, biraz kurcalayıp halletmişti. Ben de denedim ama yapamadım nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeTaXs

Merhaba öncelikle. Bi kaç kez internet paketi yapmıştım sonra yapmamaya başladım. Eskiden giriliyordu ama paket yaptıktan sonra 0.facebook'a girilmemeye başladı. Aynı sorun arkadaşımın N79 telefonunda olmuştu, biraz kurcalayıp halletmişti. Ben de denedim ama yapamadım nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim

araçlar/ayarlar/telefon/şebeke/şebeke modunu gsm yapıp deneyin bide mevcut operatorunuzun wap secenegiyle girin atıyorum Turcell Wap ile Turkcell internet ile değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oggie Boogie

quote:

Orijinalden alıntı: DeTaXs

Merhaba öncelikle. Bi kaç kez internet paketi yapmıştım sonra yapmamaya başladım. Eskiden giriliyordu ama paket yaptıktan sonra 0.facebook'a girilmemeye başladı. Aynı sorun arkadaşımın N79 telefonunda olmuştu, biraz kurcalayıp halletmişti. Ben de denedim ama yapamadım nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim

araçlar/ayarlar/telefon/şebeke/şebeke modunu gsm yapıp deneyin bide mevcut operatorunuzun wap secenegiyle girin atıyorum Turcell Wap ile Turkcell internet ile değil.

İlk dediğinizi yaptım zaten wap ile deniyordum yine öyle yaptım girmedi opera'dan da kendi browser'ından da denedim sonuç değişmedi malesef teşekkürler yine de

• quote:

Orijinalden alıntı: zorlu3453

arkadaslar hard formattan sonra telefon kilitlendi acılmıyor güvenlik kodunu bilmiyorum 12345 1234 0000 00000 11111 falan degil nasıl cozerım bunu.

bende bugün format attim.kilit kodu sordu.bi kac kod denedim olmadi.genelde kullandigim bi sifre girdim oldu.ayarlarla ugrasirken eskiden kilit kodunu degistirmisim sanirim sizinkide oyle bir durumdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatcn -- 1 Ekim 2011; 0:01:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatcn

quote:

Orijinalden alıntı: zorlu3453

arkadaslar hard formattan sonra telefon kilitlendi acılmıyor güvenlik kodunu bilmiyorum 12345 1234 0000 00000 11111 falan degil nasıl cozerım bunu.

bende bugün format attim.kilit kodu sordu.bi kac kod denedim olmadi.genelde kullandigim bi sifre girdim oldu.sanirim ayarlarla ugrasirken eskiden kilit kodunu degistirmisim sanirim sizinkide oyle bir durumdur.

Hallettim bn zatn sorn yok.
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.