Şimdi Ara

===> Nokia E6-00 | Symbian Anna - 2.46' VGA - QWERTY - 8GB <=== (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.941
Cevap
12
Favori
204.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar telefonda biraz kasmalar.hatalar meydana geldi,

Hard formatmı atayım, yoksa orijinal yazılımını indirip baştanmı kurayım?
  • arkadaslar bende almayı düşünüyorum ama kullanıcılar önerir mi 2 sene donmadan kasmadan idare etsin beni yetr
  • anlaşılan herkes telefondan memnun :)
  • Bende bir sorun var laptop um dell marka benim telefonum hariç bütün telefonlarla dosya aktarımı yapabiliyorum , ancak kendi telefonumdan eşleşip gönderip yapmaya çalıştığımda bağlanamıyor diyor.Telefonu başka laptop a eşleştirdim bir sorun yok.Sadece kendi telefonumla kendi laptop umda eşleşmiyor.Bütün driverleri denedim sorun çözülmedi.Başına böyle bişey gelen varmı?
  • Ben 2012 eylül ayından beri kullanıyorum. Tek sevmediğim kısmı oto-focus yok. Bu da yakın çekimde bulanıklaştırıyor görüntüyü. Mesela, bir kitaptan bir sayfanın fotoğrafını çekersiniz okunmuyor. Ama diğer yönleriyle ben çok memnunum. Zaten Whatsapp,Opera,Skype,Tweetian (twitter'ın resmi uygulaması olmadığı için, bu programı kullanabilirsiniz twitter için, şuanlık en iyi program diyebilirim), Shazam,Facebook dışında program kullanmıyorum.

Bu arada şarjı 2 gün bile gidiyor. Batarya korumasını açarsanız ve pek uygulamalarda takılmazsanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

Ben 2012 eylül ayından beri kullanıyorum. Tek sevmediğim kısmı oto-focus yok. Bu da yakın çekimde bulanıklaştırıyor görüntüyü. Mesela, bir kitaptan bir sayfanın fotoğrafını çekersiniz okunmuyor. Ama diğer yönleriyle ben çok memnunum. Zaten Whatsapp,Opera,Skype,Tweetian (twitter'ın resmi uygulaması olmadığı için, bu programı kullanabilirsiniz twitter için, şuanlık en iyi program diyebilirim), Shazam,Facebook dışında program kullanmıyorum.

Bu arada şarjı 2 gün bile gidiyor. Batarya korumasını açarsanız ve pek uygulamalarda takılmazsanız.

evet oto-focus büyük eksiklik. bence android olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: YXZ

quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

Ben 2012 eylül ayından beri kullanıyorum. Tek sevmediğim kısmı oto-focus yok. Bu da yakın çekimde bulanıklaştırıyor görüntüyü. Mesela, bir kitaptan bir sayfanın fotoğrafını çekersiniz okunmuyor. Ama diğer yönleriyle ben çok memnunum. Zaten Whatsapp,Opera,Skype,Tweetian (twitter'ın resmi uygulaması olmadığı için, bu programı kullanabilirsiniz twitter için, şuanlık en iyi program diyebilirim), Shazam,Facebook dışında program kullanmıyorum.

evet oto-focus büyük eksiklik. bence android olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum

Ben Android olsa almazdım şahsen. Symbian'ın arayüzü basit ve kullanışlı benim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkyy16

arkadaslar bende almayı düşünüyorum ama kullanıcılar önerir mi 2 sene donmadan kasmadan idare etsin beni yetr

Mesajınızın üzerinden baya bi zaman geçmiş, ama yinede cevapmalak istedim. Gerek eski bir telefon oluşu, gerek nokia tarafından desteğin kesilmesi ve benim açımdan en büyük sorun müşteri hizmetlerine lumia aile dışında canlı biriyle muhattap olunamayıştan dolayı kesinlikle almanızı tavsiye etmem. Alırsanız veya almışsanız sizi idare edebilecek bir cihazdır ama şuan için kullanmış ve şuan servis sıkıntısı çeken biri olarak almayın, başka cihazlara yönelin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: p4mdut

quote:

Orijinalden alıntı: furkyy16

arkadaslar bende almayı düşünüyorum ama kullanıcılar önerir mi 2 sene donmadan kasmadan idare etsin beni yetr

Mesajınızın üzerinden baya bi zaman geçmiş, ama yinede cevapmalak istedim. Gerek eski bir telefon oluşu, gerek nokia tarafından desteğin kesilmesi ve benim açımdan en büyük sorun müşteri hizmetlerine lumia aile dışında canlı biriyle muhattap olunamayıştan dolayı kesinlikle almanızı tavsiye etmem. Alırsanız veya almışsanız sizi idare edebilecek bir cihazdır ama şuan için kullanmış ve şuan servis sıkıntısı çeken biri olarak almayın, başka cihazlara yönelin derim.

epeydir güncelleme yok.eksik var mı var!
    800 lira verip almıştık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben açıkçası 320 liraya ikinci el ama garantisi devam eden şekilde aldım, telefonumdan ufak tefek şeyler dışında çok memnunum. Hem dokunmatik ekranlı hem de klavyeli telefonlar arasında en kaliteli ve en iyisi bence. Ekran çözünÜrlüğü olsun kamera kalitesi olsun bence süper bir telefon. Androiddeki custom rom gibi bir olay bunda da olabilseydi ya da nokia desteği kesmeseydi bu telefon çok daha iyi yerlerde olabilirdi. Fast and furious ın yeni filminde bu telefon varsa baariz bir şekilde gösteriliyor ve reklamı yapılıyorsa bu telefon iyidir arkadaş

• quote:

Orijinalden alıntı: allyjhan

Ben açıkçası 320 liraya ikinci el ama garantisi devam eden şekilde aldım, telefonumdan ufak tefek şeyler dışında çok memnunum. Hem dokunmatik ekranlı hem de klavyeli telefonlar arasında en kaliteli ve en iyisi bence. Ekran çözünÜrlüğü olsun kamera kalitesi olsun bence süper bir telefon. Androiddeki custom rom gibi bir olay bunda da olabilseydi ya da nokia desteği kesmeseydi bu telefon çok daha iyi yerlerde olabilirdi. Fast and furious ın yeni filminde bu telefon varsa baariz bir şekilde gösteriliyor ve reklamı yapılıyorsa bu telefon iyidir arkadaş

haklısın kardeş, nokia insanların kafasında kötü diye kaldı ama bunun sebebi işletim sisteminden dolayı. Symbian android ve ios a karşı asla rakip olamaz. Bu yüzden dokunmatik konusunda değilde tuşlu ve klavyeli telefonda ilerlemeliler çünkü bu işte başarılılar.

Ben kaç milyar verip dokunmatik telefon alıcam, sonra akşam olmadan şarjım biticek. Hiç uğraşamam. Bu telefonu 2 senedir kullanıyorum ve bi kez bile şarj konusunda bi sıkıntım olmadı. Telefon dediğin böyle olur. Klavyesi ve dokunmatiğine bi lafım yok. Ve bu telefona ios veya android yüklesen de bişey değişmez, symbian konusunda bi sıkıntım yok o yüzden, sadece nokia nın desteği kesmesi kötü oldu, güncelleme gelse iyi olurdu.

Telefon herkeste yok o da güzel bişey, herkesin elinde iphone samsung var, çok sıradanlaştı. Bu telefonu öyle herkeste de görmüyosun, bi ayrıcalığın oluyor.

Telefonun tek bir eksisi var, o da otofokus olmaması. Yakın çekimlerde netlik sağlanmıyor. Ama ona da göz yumabillriz :)

illa oyun oynamak istiyorsan, 500 liraya telefonu alırsın, 600-700 lirayada bi ipod touch 5 alırsın, hem telefonda şarj sıkıntın olmaz, hemde ipodta oyun oynarsın, film izlersin, sosyal ağları kullanırsın telefondan interneti paylaşıp. Şarj sıkıntısı denen şeyde olmaz.

• Yeni bir güncelleme gelmiş. 3-4 tane widget eklenmiş. 1 tanesi çok beklediğim bir widget idi. Flaşı el feneri olarak tak diye açabiliyorsunuz. Baya iyi olmuş onun gelmesi. Bir de ayna diye bir widget eklenmiş. tahmin edeceğiniz gibi ön kamera şeklinde kamerayı açıyor kendini görebiliyorsun kısayoldan :D
  • quote:

Yeni bir güncelleme gelmiş. 3-4 tane widget eklenmiş. 1 tanesi çok beklediğim bir widget idi. Flaşı el feneri olarak tak diye açabiliyorsunuz. Baya iyi olmuş onun gelmesi. Bir de ayna diye bir widget eklenmiş. tahmin edeceğiniz gibi ön kamera şeklinde kamerayı açıyor kendini görebiliyorsun kısayoldan :D

Batarya widgeti ve hava şimdi uygulaması da gerekiyor ama olsun fener, ayna bir başlangıç :)
  • quote:

Yeni bir güncelleme gelmiş. 3-4 tane widget eklenmiş. 1 tanesi çok beklediğim bir widget idi. Flaşı el feneri olarak tak diye açabiliyorsunuz. Baya iyi olmuş onun gelmesi. Bir de ayna diye bir widget eklenmiş. tahmin edeceğiniz gibi ön kamera şeklinde kamerayı açıyor kendini görebiliyorsun kısayoldan :D

kronometre de çok iyi oldu, en baştan eklenmemiş olması hataydı :)

batarya da gelirse güzel olur

• arkadaşlar ses kaydi nasıl yollanıyor whatsappta? bikaç kere yanlışlıkla yolladım ama bulamıyorum nasıl gidiyor?

• tamam buldum ortaya basılı tutuluyormuş :)

• Arkadaşlar nokia e6 kullanıyorum ama yakın zamanda güncellemiştim ve şu anda belle gibi bir şeydi sanırım her şeyi değişti ama şimdide internetten çoğu yere giremiyorum. Girsemde sorunlar çıkıyor. Mesela mobilden connected2.me'ye girdiğimde yazılanları yolluyor ama yazılanlar görünmüyor. Yardımcı olabilecek biri var mı acaba?
  • arkadaslar merhaba
    whatsapp'a bugun ıtıbarıyle guncelleme geldı orta tusa basılı tutarak ses kaydı gonderebılıyoruz ancak bu guncellemeden sonra opera mınıde orta tusa basarak acılan secenekler acılmıyor. Whatsapp sohbet penceresınden cıkmadan opera mınıde orta tusa basınca ses kaydı alıyor whatsapp. Bu sorunları cozen var mı ya da ses kaydı alma tusu nasıl degıstırılebılır nasıl kapatılabılır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaofke

arkadaslar merhaba
    whatsapp'a bugun ıtıbarıyle guncelleme geldı orta tusa basılı tutarak ses kaydı gonderebılıyoruz ancak bu guncellemeden sonra opera mınıde orta tusa basarak acılan secenekler acılmıyor. Whatsapp sohbet penceresınden cıkmadan opera mınıde orta tusa basınca ses kaydı alıyor whatsapp. Bu sorunları cozen var mı ya da ses kaydı alma tusu nasıl degıstırılebılır nasıl kapatılabılır?

1-2 aydır var hocam bu özellik :)

o dediğin şeyden ben de dertliyim sadece opera mini değil tuş kilitliyken bile eğer whatsappı en son herhangi birisinin sohbet penceresinde birakip mesela home tuşuna bastıysanız tuş kilitliyse bile ses kaydına başlıyor fakat eğer örneğin whatsappin anasayfasindaysaniz bunu yapmıyor. biraz karışık oldu ama anlatabilmişimdir umarım.

çözüme gelince maalesef ben de bilmiyorum

• whatsapp şarjı çok harcıyor,bununla ilgili bir değişiklik varmı?
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.