Şimdi Ara

Nokia E52 (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.333
Cevap
5
Favori
276.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mocle

İki pilin de sağlamlığından ne kadar eminsiniz? En fazla enerji telefon görüşmesi sırasında harcanır.Pil sağlam değilse bu sıkıntıları yaşayabilirsiniz.
    Farklı kombinasyonlar deneyip sonuçları yazmanız gerekir ki kesin birşey söylenebilsin.

Bu arada cihazı telefoncudan mı aldınız yoksa internetten filan mı?

cevap için teşekkürler

telefoncudan aldım ki tanıdığım biri telefoncu, telefonda yazılımsal bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum örneğin pilin erken bitme sıkıntısısı yok dünden beri ama ilginç bişey keşfettim kamera tuşuna basınca telefon kapanıyor
  • Telefonunuz sorunlu.

Muhtemelen anakart catlak. Gidin geri verin telefonunuzu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar kurulu e posta hesabını nasıl kaldırırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihist_sf

arkadaşlar kurulu e posta hesabını nasıl kaldırırım?

Ben E55'e göre cevap vereyim, olmazsa arkadaşlar da E52'ye göre yazarlar.

"Menü - Kontrol Paneli - Ayarlar - Genel - E-Posta" içine girin, Posta Kutularının listesi çıkacak, silmek istediğiniz posta kutusunun üzerine gelin, "Seçenek" menüsünden "Posta Kutusunu Kaldır" deyin.

Kolay gelsin.
  • E52 E55 yazılım aynı.Arkadaşın anlattığı şekilde e-posta hesabını silebilirsin.
  • Çinden sipariş verdiğim komple kasa geldi, beyaz dediğim halde siyah göndermişler, ön kapağı ve tuşu taktım arkası beyaz ön siyah oldu, doğru dürüst oturmadı bile hiç içime sinmedi.
  • arkadaşım nekadara mal ettin komple kasayı?

ben kadıköyden orjinal kasa aldım 30 liraya gri renk
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

en son firmware i yani 91.004 üzerinden oynayıpda hacklicek arkadas varmı?

Bu linkte anlatıldığı şekilde yapıyorum hep.Problem yok ;)

http://www.cepstar.net/yeni-nesil-hack-t5118.html?s=3ec8b759b5710d544405014f93e03ca9&

arkadaşlar konuşma ve mesajlasma amacıyla bir telefon alacagım suan arastırıyorum..sizlere birşey sormak istiyorum telefonun konusma sırasında ahize sesi nasıl ? bu konuda n73 den cok cekmistim ayrıca uzun konusmalarsa sıkıntı yasıyormusunuz ağrı vb gibi?

• Piyasada orjinal yada a kalite diye satılan kasa kapakların tamamı tıraş.Sakın para vermeyin pişman olursunuz.Orjinal sıfır kasa kapak takımı 70-80 tl civarıdır.
    Bunun yerine çıkma parça alırsanız işinizi son derece iyi görür.Bu konuda çok ciddiyim çin malı parçalardan uzak durun.

Birkaç ay önce ekranım kırıldı çıkmasını bulamadım hemen,acil lazım olduğundan ci ekran aldım.Tabi yine abi orjinal deyip sattılar 8 dolara.Berbat ötesi bi ekran telefondan soğudum :) dışarıda ekran görünmüyor.Hele güneş varsa ekranı unutun,görmeniz imkansız.Gölge yapıp bakıyorsun ekrana.

Velhasıl diyeceğim o ki mümkünse çıkma parça,yoksa mecburiyetten sahtesini alırsınız üstüne de pişman olursunuz ama yapacak bişey yok.

Alisilin07 arkadaşa dedim pişman olacaksın diye,aldı pişman oldu :)

Çıkma parça almak için tahtakale tam yeridir.Yıldız han'a giderseniz bulabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan235

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

en son firmware i yani 91.004 üzerinden oynayıpda hacklicek arkadas varmı?

Bu linkte anlatıldığı şekilde yapıyorum hep.Problem yok ;)

http://www.cepstar.net/yeni-nesil-hack-t5118.html?s=3ec8b759b5710d544405014f93e03ca9&

arkadaşlar konuşma ve mesajlasma amacıyla bir telefon alacagım suan arastırıyorum..sizlere birşey sormak istiyorum telefonun konusma sırasında ahize sesi nasıl ? bu konuda n73 den cok cekmistim ayrıca uzun konusmalarsa sıkıntı yasıyormusunuz ağrı vb gibi?

p.m atıldı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: okndyebri

Whatsapp'ı hafıza kartına yüklemek istiyorum ancak otomatik olarak telefon hafızasına yüklüyorum dolayısıyla kullandıkça yeterli hafıza yok uyarısı alıyorum ? Whatsapp'ı nasıl hafıza kartına yükleyebilirim ?

Linkteki programı yüklersen direk hafıza kartına kurabilirsin.Ben öyle yapıyorum.Ayrıca e52 de paket veriyi tam kapatamıyorsun.Whatsapp kurulu iken daima online oluyor şarj erken bitiyor.Bu programı kurarken seçeneklerde autostart seçeneğini pasif edersen cihazı kapayıp açınca otomatik başlamaz kafan rahat olur.

Download linki:
    http://yadi.sk/d/7RofORn83owkJ

Bu linkten indirdiğim WhatsUpp ı yüklerken güvenlik ikazı verdi,
    devam ettim ama maalesef "güvenli değil kurulamaz" dedi. :((

• dsagon D kullanıcısına yanıt
    Galiba senin cihaz hackli değil. Hack yaparsan tüm programları rahatlıkla yüklersin. Verdiğim programda sıkıntı yok, halihazırda kendi cihazımda kurulu ;)
  • Arkadaşlar ikinci el e52 almak istiyorum amacım e-posta gelince bildirim yapsın,açıp okuyabileyim epostaları. fiziksel tuşlu olsun. sözlük, pdf ppt vb açsın. Mobil sitelere girsin. Yüksek bütcem yok. Sizce bu telefon istediklerimi sorunsuz yapar mı? kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
    Şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: marsabakanadam

Arkadaşlar ikinci el e52 almak istiyorum amacım e-posta gelince bildirim yapsın,açıp okuyabileyim epostaları. fiziksel tuşlu olsun. sözlük, pdf ppt vb açsın. Mobil sitelere girsin. Yüksek bütcem yok. Sizce bu telefon istediklerimi sorunsuz yapar mı? kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
    Şimdiden teşekkür ederim.

Kesin al.

• Arkadaşlar yazmıyorum diye sorulara cevap umarım gücenmiyorsunuzdur.

Çok zaman oldu kullanmayalı. Genelde de çözümü basit sorular soruluyor. Açıkçası üşeniyorum.

Umarım daha uzun seneler mutlu mesut kullanırsınız cihazlarınızı.
  • e52'deki bağlantıyı kesememe olayı hakikaten sinir bozucuydu, olur olmadık yerde whatup tan mesajlar geliyor sonra insanın sükünetini bozardı

eposta, ofis dosyaları, uzun süreli konuşma birazda mobil amacıyla düşünüyorsan bende öneririm e52'yi, kesinlikle pişman olmazsın. e52 candır
  • 2.el e52 ankarada nereden bulabilirim benim e52 im bozuldu tamir olmayacak durumda ve yine e52 almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: grimser

e52'deki bağlantıyı kesememe olayı hakikaten sinir bozucuydu, olur olmadık yerde whatup tan mesajlar geliyor sonra insanın sükünetini bozardı

eposta, ofis dosyaları, uzun süreli konuşma birazda mobil amacıyla düşünüyorsan bende öneririm e52'yi, kesinlikle pişman olmazsın. e52 candır

Onun da çözümü arkadaşım. Ben whatsapp kullanırken istediğim zaman kesiyordum bağlantımı. Bikaç sayfa geriye doğru tararsan yazdıklarımı görürsün.
    dailymobile sitesine gir oradan modifiye edilmiş whatsapp indir kurarken seçenekler çıkacak , otomatik başlangıç üzerindeki tiki kaldır. Bu şekilde telefon açılınca program hemen başlamaz. Ayrıca yine o sitede reboot diye ufacık bir zamazingo var. Onu da kuracaksın , reboot simgesi gelecek ekrana. Ona tıklayınca telefon otomatik restart atacak pin kodu istemeden. Bu şekilde rahatça istediğin zaman bağlantıyı kesebileceksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: grimser

e52'deki bağlantıyı kesememe olayı hakikaten sinir bozucuydu, olur olmadık yerde whatup tan mesajlar geliyor sonra insanın sükünetini bozardı

http://upfile.mobi/213956 bunu kur whatsapp close

• cevaplar için sağolun, e52'yi artık kullanmıyorum yerini abisi e7'ye bıraktı.
  • 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.