Şimdi Ara

Nokia E52 (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.332
Cevap
5
Favori
276.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aylar önce cebimden koşarken kayıp düşen, 4. senesini dolduran, üzerinde bir tek çizik bile bulunmayan güzelim telefonum gitti yerine sony xperia geldi bir türlü şarj sorununu çözemedim. En sonunda bugün 2. el birtane buldum bakalım temizse alacağım Nokiaaa E52 bana göree birr efsaneeeee. Kim nederse desin.
  • iyi günler arkadaşlar. benim e52'den hiç bir uygulamaya giremiyorum. internete bağlanamıyormuşum. facebook 4square vs.uygulamalara da giremiyorum. Daha doğrusu giriyorum ama bağlantı olmadığı için açılmıyor hiç bir sayfa. kontrol paneli>bağlantı>bağl.yön>etkin veri bağlantıları tıkladığımda vodafone internet için bilgilere girdiğimde 3.sıra da Durum: Bağlantı (kapalı) yazıyor. Bu sorunumu nasıl çözebilirim. Şimdiden ilgilenen herkese teşekkür ederim.
  • 526emre526 5 kullanıcısına yanıt
    dostum bağlantı ayarlarının en alt taraflarında bir yer olacak güvenlik koduyla açılıp kapanan, şebeke internetin kapatılmış senin, benim tahminimce ne işe yarar dersen whatsapp gibi uygulamaların eğer sınırsız pakette değilsen wiriless olmayan yerlerde nete bağlanmasını engeller, ama menü olarak şuan cevap veremem yarın sana detaylı mesaj atmaya çalışacağım. ama menü bağlantı ayarları en alt taraflarda bi menü daha olacak güvenlik kodu isteyen. güvenlik kodunu hiç değiştirmediysen 12345 yada 123456 ikisinden biri.
  • hallettim sanırım. vodafone'un bana gönderdiği tüm internet yapılandırma ayarlarını silip baştan yükledim. internet bağlantısı sorununu ortadan kaldırdım. :)
  • Arkadaşlar Forumu Takip Eden Var Mı Bilmiyorum Ama Telefonu bi kaç sene önce aldım.biraz kullandım sonra bıraktım evde kullanmıyordum.Valide Hanıma Verelim O Kullansın Dedim.Bnmki boş boş oturacağına.neyse bi kaç gün kullandı derken ne ses ne de titreşim çalışmamaya başladı.şuan soft format attım ama hala çalışmıyor.nasıl bir arıza olmuş olabilir.ama şöyle bişe var.biraz önce açtım telefonu açılırken ses geldi.titreşimde geldi sonra gene gitti :(
    bi çare bulsak.olmadı telefoncuya götürecem
  • Soft degil de hard format deneseniz ?

Durdugu yerde bozulmaz diye dusunuyorum acikcasi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evomania

Soft degil de hard format deneseniz ?

Vallahi Onu da Denedim.Yaptım Mı Yapmadım Mı Bilmiyorum,Açtım Ses Geldi.Sonra Hafıza Kartını Taktım Tekrar Gitti.Virus'den Şüphem Var.Biçimlendirdim Koydum.Gene Olmadı..KVK yapar mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiser_1453

quote:

Vallahi Onu da Denedim.Yaptım Mı Yapmadım Mı Bilmiyorum,Açtım Ses Geldi.Sonra Hafıza Kartını Taktım Tekrar Gitti.Virus'den Şüphem Var.Biçimlendirdim Koydum.Gene Olmadı..KVK yapar mı acaba

yapar hocam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kaiser_1453

quote:

yapar hocam.

Vallahi 100 kağıttan fazla ise vermem.bakalım finalleri atlatalım da götürürüz.iyi günler
  • Telefonu birisi aradığında arayan kişi rehberimde kayıtlı da olsa, kimin aradığını göstermiyor. Sadece numara yazıyor. Telefon artık miadını dolduruyor mu? Yoksa düzeltilebilecek birşey mi? bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlkerDiyeBiri

Telefonu birisi aradığında arayan kişi rehberimde kayıtlı da olsa, kimin aradığını göstermiyor. Sadece numara yazıyor. Telefon artık miadını dolduruyor mu? Yoksa düzeltilebilecek birşey mi? bilgisi olan var mı?

Aynı numaradan rehberde iki kayıt varsa hangisini göstereceğini bilemez ve isim yazmaz. Kontrol edin sorun çözülecektir.
    Hala E52'ye devam bu arada durmak yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzyhuan

quote:

Orijinalden alıntı: İlkerDiyeBiri

Telefonu birisi aradığında arayan kişi rehberimde kayıtlı da olsa, kimin aradığını göstermiyor. Sadece numara yazıyor. Telefon artık miadını dolduruyor mu? Yoksa düzeltilebilecek birşey mi? bilgisi olan var mı?

Aynı numaradan rehberde iki kayıt varsa hangisini göstereceğini bilemez ve isim yazmaz. Kontrol edin sorun çözülecektir.
    Hala E52'ye devam bu arada durmak yok :)

E52 candır. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar nokia e 52 board arıyorum arkadaşım yurt dışından getirdi tertemiz telefon hoşuma gitti ekranı kırık falan filan yani boardı sağlam teleon veya board arıyorum.Bilginize...
  • marsabakanadam kullanıcısına yanıt
    +1

Can'dır cannn. Ben şuan android cihaz kullanıyorum ama güvenemiyorum bi türlü bu yeni cihazlara :) E52 kenarda silah gibi duruyor , lazım olduğunda süper iş görüyor.

@marsabakanadam
  • yurt dışından geln e52 var kayıtsızdır almak isteyen varsa pm atsın..
  • arkadaşlar telefon(e52) sıfır değil kutusunda değil ama ben hiç kullanmadım hemen kapandı çünkü. almak isteyen pm atabilir.fiyat konusunda anlaşabiliriz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet1414 -- 9 Eylül 2014; 18:24:53 >
  • reimler ekte fiyat verecek arkadaşlar ona göre fiyat versin

• Cihaz baya yıpranmış hocam. Hele bide kayıtlı değil ise zor satarsın. Bunlara imei yazılamıyor çünkü. Kasası temiz olsaydı telefonumu siyaha dönüştürmek için alırdım ama...
  • Elinde temiz Türkiye cihazı olan varsa PM atsın anlaşırsak almak istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.