Şimdi Ara

Nokia E Serisindeki Kamerasız Modellerin Çıkarılma Mantığı Nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Merhaba.

Nokia vakti zamanında ESeries diye bir ürün ailesine sahipti. Bu serideki bazı modellerin kamerasız olanlarını da çıkarmış.
    Birçok modelde önce kameralıyı piyasaya sürmüş, birkaç ay sonra kamerasız olanını satışa çıkarmış.

Neden kamerasız versiyon çıkarma ihtiyacı duyulmuştu. Bu modelleri kimler alıyordu?
    Nokia E Serisindeki Kamerasız Modellerin Çıkarılma Mantığı Nedir?
    Düşünüyorum, o tarihlere dönüyorum. Eşek yüküyle para verip telefon alıyorsun. Ama kamerası yok, en güzel anlarını ölümsüzleştirmek için kamerayı açayım diyorsun.

O da ne!! Aman tanrım!! Kamera yok, komple yok!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 14 Aralık 2023; 14:43:12 >

• Askerler alıyordu.

• OptikForm kullanıcısına yanıt
    Askerlere izin verilen 3310 ayarındaki telefonlardı. Bu E serisindeki telefonlarda baya özellikli cihazlardı. Bir tek kameraları yoktu, olanlarınki de (zamanına göre) vasattı.
    E serisinin E71 olanını uzun süre kullandım, en son babama vermiştim. O da geçen ay kaybetmiş bir yerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 14 Aralık 2023; 14:53:7 >
  • Telefon kamerasindan bir sey beklemek o dönemde anlamsizdi

Kamerasiz cihazi ucuza alip yanina bir canon el fotoğraf makinesi aliyordun bitti gitti
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.