Şimdi Ara

Nokia'dan Asha serisi dokunmatik ekranlı üç yeni cep telefonu: 305, 306 ve 311 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
31.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o fiyata daha iyi telefonlar var...

• nokian için son çırpınışlar bunlar.. nokia hayatının hatasını marka değerimle android ve iosla başa çıkarım diye düşünerek ve yatırımlarını bu göre şekillendirerek yaptı ve bedelini batarak ödeyecek

• Çırpınma Nokia, battın sen.
  • Yine bir 5800 faciası daha..
  • Nokia biraz daha kalınlaştırsa telefonları yanlarada ekran koyabilir bence
  • 32 mb ram nedir ?Benim 6303i de 64 mb ram var arada operadan atıyor :ban

• Nokia ne yapmaya çalışıyor birisi bana artık anlatsın çünkü benim mantığıma sığmıyor. Anladık giriş seviyesinde lidersin de e kardeşim birazda üst seviyeye oyna ya elinde imkan mı yok diğer üreticilerin koyduğu şeyleri koyamıyor musun birisi elinden mi alıyor napıyor ?

• Tamam giriş seviyesi felan diyeceğiz ama o kalınlıklar ne arkadaş. Giriş seviyesi diye kalınmı olmak zorunda? O donanımla 5,5mm telefon yapılır
  • ram ne öyle ya
  • Bu fiyata telefon buldunuz konusuyosunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kırmızı olanı begendım aslında onu windows phone ile bir makınede deneseler guzel olur birde 120 tol ye ne beklıyodunu anlamıyorum evet quadcore tegra 3 yok 1080 hd cekmıyor zaten bunları elestiren burda degıl samsung galaxy 3 konusan mesaj atsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Talladega -- 6 Haziran 2012; 21:03:24 >
  • 1ghz ram ve 128 mb ram .d supermis .d

• quote:

Orijinalden alıntı: darqshade

1ghz ram ve 128 mb ram .d supermis .d

He 1 ghz ram. Allahım ya!!!

Neden bu kadar aşağılamaya çalışıyosunuz. Maalesef karşınızda 600 küsür dolarlık galaxy s3 yok. Gerçi onu bile aşağılayan kendini beğenmişlerde yok değil hani. -.-

• quote:

Orijinalden alıntı: Volkanbaba

Tamam giriş seviyesi felan diyeceğiz ama o kalınlıklar ne arkadaş. Giriş seviyesi diye kalınmı olmak zorunda? O donanımla 5,5mm telefon yapılır

Mühendis felansın yada sektörün içindesin sanırım? Baya biliyo gibi konuştun. Adamlar ucuz telefon yapmış işte.

• Beyler anlamadım niye bu kadar yerden yere vurdunuz alt tarafı 150 200 liralık telefonlar?

• nokia'nın son 2 senede çıkmış modellerinden bir iki tane sayabilmek bile zor artık. Başka söze gerek yok.

• bunlar giriş seviyesi değil. Kömürlük seviyesi :) girişin de altı:) tamam tasarımlar fena değil de e kardeşim bunları alanlar da gençler bu telefonlarda doğru dürüst hiç bişey yapılamaz bunlar dokunmatik bile değildir basmatik ya da vurmatık olabilir :) o video çözünürlüğüne güldüm en çok kardeşim koyma madem bari maliyeti düşür o telefonla çekilen video hiç bi yerde izlenemez artık

• beğenmedim daha yaratıcı olmak zorundasın artık nokia

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.