Şimdi Ara

Nokia'dan Asha serisi dokunmatik ekranlı üç yeni cep telefonu: 305, 306 ve 311 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
31.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: curufperlit

sanırım bu fiyatlara nokia alt segmenti garantiye almıstır.92 euro olan telefon 300 tl ye cıkar ki ulkemızde bu paralara boyle telefon almak zor iş arkadaşlar.

Siz ne kadar begenmesenizde sonucta rakipsiz bu fiyatlara bu özellikler.

92Euro olan mı 300TL den satılacak ?

92 Euro yaklaşık 210TL yapar , Bunun kdv si , ötv si , +100TL vergisi,distribütör karı , bayi karıyla birlikte 400-420TL den aşağı alamazsın . telefon 400-420TL ama bildiğiniz sınıfta kalmış cihazlardan biri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 7 Haziran 2012; 17:59:14 >
  • TAmam telefnlar zaten alt kesime hitap ediyor birşey demiyorum fakat kafama takılan şey nokia nın en ucuz telefon ile en pahalı telefonunda aynı işlemciyi kullanması
    150 liralık telefondada arm11 1ghz işlemci var , son çıkan nokia 808 dede aynı işlemcini 1.3 ghzlik versiyonu var.
  • 200 lira altında olursa alınabilecek modellerdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkanbaba

quote:

Orijinalden alıntı: orhankara95

quote:

Orijinalden alıntı: Volkanbaba

Tamam giriş seviyesi felan diyeceğiz ama o kalınlıklar ne arkadaş. Giriş seviyesi diye kalınmı olmak zorunda? O donanımla 5,5mm telefon yapılır

Mühendis felansın yada sektörün içindesin sanırım? Baya biliyo gibi konuştun. Adamlar ucuz telefon yapmış işte.

Arkadaşım, bunu bilmek için mühendis olmaya gerek yok. En üst seviye donanımlı cihazlar bile 8,5 mm kalınlıktalar. O donanımla 5mm den aşağı telefon yapılır.

Ucuz olan kalın olacak diye bir kuralmı var?

Kural olup olmadığını bilmiyorum. Daha çok sen biliyormuş gibi konuşuyosun. ''O donanımla 5,5mm telefon yapılır.'' Nokianın o kadar mühendisi bilmiyordu bunu gittiler bunun iki katı telefon yaptılar dimi? :D Demekki var bişey. İnce donanım daha pahalı felan olabilir mi yoksa? Benim aklıma bu geliyo mesela...

• Ya Ben Bu Telfonun Tanıtım Videolarını Seyrettim Tailand Da Cekılmiş..

Adam Telefonu Kullanıyor Tuş Kilidini Acıyor Direk menuler gelyor önune.. Saçma olmus ekran koruyucu falan yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: BÖCCÜK DH

Biraz kalın geldi.

• ben 311 den bir tane anneme (pembesi ) bir tane babama aldım ( siyahı )
    çok iyi çok şık bir cihaz
    bende c6-01 var
    bundan tek eksiği ekranı amoled değil ve kamerasının 5 den düşük olması ( 3.2)
    zaten bunlarda olsaydı 550-600 den aşağı olmazdı bu telefonlar

NOT : 305 VE 306 dan uzak durun dokunmatik berbat ve tel çok yavaş ama 311 öyle değil

• telefon gayet güzel ve İNCE. yok ekran koyar yok kalın falan diyen arkadaşlara diyorum İNCE. süper hızlı sadece kamera düşük onun dışında harika.

• Ben nokia Asha 311 veya 306 alcam hangisini almalıyım Asha 306 veya 3011 android mı yoksa değilim başka bir oyun müzik indirme programı varmı yardımcı olur,usunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Ben nokia Asha 311 veya 306 alcam hangisini almalıyım Asha 306 veya 3011 android mı yoksa değilim başka bir oyun müzik indirme programı varmı yardımcı olur,usunuz

nokia nin hic bir telefonu android degildir. bu asha serisi symbian dir. tam satis fiyatlarini bilmiyorum ama bu telden alana kadar 400-450 yE androidli samsung galaxy gio alin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NOKİA ASHA 311 i alalı daha 1 ay oldu.Kayseri deki Vatan Computer mağazadan aldım. Hem de 435 Tl ye.Sonra araştırdım ki normal fiyatı 300 civarıymış.Bu telefonu kimseye tavsiye etmiyorum.Çok dikkatli kullanmama rağmen dün bozuldu.Telefonda sık sık donma oluyor ve işlem yapmıyor.Ses aksamı da çok bozuk. Aldığınıza pişman olursunuz. Benden söylemesi.

• yinemi symbian..

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

NOKİA ASHA 311 i alalı daha 1 ay oldu.Kayseri deki Vatan Computer mağazadan aldım. Hem de 435 Tl ye.Sonra araştırdım ki normal fiyatı 300 civarıymış.Bu telefonu kimseye tavsiye etmiyorum.Çok dikkatli kullanmama rağmen dün bozuldu.Telefonda sık sık donma oluyor ve işlem yapmıyor.Ses aksamı da çok bozuk. Aldığınıza pişman olursunuz. Benden söylemesi.

yazık olmuş, üzüldüm valla..

• Burada nokianin bu telefonlarini yerenler yanlislik yapiyorlar. Bu seviye bir telefonun ozelliklerini elestiriyorlar. Yaptiginiz yanlis. Giris seviyesinde bir telefonu ozellikleriyle elestirmek ne derece mantiklidir bilemiyorum. Siz nokiayi elestireceginize gidin samsungu htcyi elestirin. En alt seviye telefonlarinin fiyatlarina bakin. Aslinda nokiaya helal olsun. Her kesime hitap ediyor parasi az olan da benim telefonumu alabilsin diyor ve bu fiyatta olabilecek kadar donanim ve ozellik koymaya calismislar. Her kesime hitap etmek istiyor nokia.

• nfs run dedeğin şey java oyun zaten mümkünmü öyle bişer
  • gereksiz olmuş yapmasalar daha iyi.

• gayet şirin olmuşlar
  • Madem giriş sınıfı telefon çıkartacaksın,bir kaç tane tuşlu telefon çıkar. Çevremde bir çok msj atmak isteyen ve dokunmatik ekrandan nefret eden tipler var ve bir çok kişi de böyle düşünüyordur

• BEN ASHA 306 YI ALCAM AMA YORUMLAYANLAR İYİ OLMADIGINI SÖYLÜYOR AMA GÖRÜNÜŞÜ COK GÜZEL
    O YÜZDEN ASHA 311 İ ALMAYA KARAR VERDİM ASHA 306 YINDA ASHA 311 İN DE 3G Sİ VAR AMA GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA YOK NE İŞE YARAR GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA YOKSA 3G DEDEMİN TELEONU 3G Lİ AMA DOKUNMATİK DEGİLL YA TAVSİYE ETMEM YUPİ HAYAL KIRIKLIGINA UGRADIM DİYENLER

• harbi bu memleket düzelmez cehalet git gide arıyor bir fiyatına bakın bide kıyasladığınız cihazlara bakın. neden biraz eğitime yönelmiyorsunuz anlamamki. burda size laf anlatmaya bilmez. biri işlemci diyor biri ekran ufak diyor diğeri kamera 3.2 mp diyor. telefonun fiyatı belli. o zaman siz iphone falan dalın yada samsunng galaxy note mu her ne cihazsa. sizi kazıklamak için firmala sırada bekliyor yiğitlerim benim. türkiyeyi kazıklasınlarki sizin gibilerle adamlar ayakta kalsın. burda konuşacağınıza gidinde o 1 milyar üstü satın aldığınız aman ben pahalı telefon kullanıyorum tipler anavatanı olan markalara baksınlar ülkelerinde ne kadara satılıyor.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.