Şimdi Ara

## Nokia C5-03 İncelemesi | S^1 - 3.2' - 3G - GPS - WLAN - GPS - İNCE TASARIM ## (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
557
Cevap
2
Favori
149.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 Sorum Var...

1.Facebooktaki videoları açmaya kalkınca flash player güncellemesi istiyor. (youtubeta video açılıyor. telefonun yazılım güncellemesini yaptım )
    2.Titreşim nasıl kapatılıyor?

Yardım Lütfen...
  • titreşim sorunu tm. genel modunu kişiselleştirdim. dokunmatik titreşimi kapadım.

flash player güncellemesi sorunu var.

YARDIM!
  • quote:

Orijinalden alıntı: optmby

Yeni aldım telefonu.
    2 Sorum Var...

1.Facebooktaki videoları açmaya kalkınca flash player güncellemesi istiyor. (youtubeta video açılıyor. telefonun yazılım güncellemesini yaptım )
    2.Titreşim nasıl kapatılıyor?

Yardım Lütfen...

1-) Flash player olmadığı için güncelleme istiyor. Halbuki telefonda flash player yok... Telefon youtubedaki videoları desteklediği için açıyor ama facebookdakileri desteklemiyor. Bende de videoyu indirme çıkıyor öyle izliyorum.

2-) Dokunmatik ekran titreşimi derseniz Ayarlar>Kişisel>Tercihler>Kullanmak istediğiniz tercih>Kişiselleştir>Dokunmatik erkan titreşimi>kapalı yapın

Normal titreşim için: Ayarlar>Kişisel>Tercihler>Kullanmak istediğiniz tercih>Kişiselleştir>Titreşimli uyarı>Kapalı

Bump: Hayırlı Olsun!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AzRocK -- 30 Haziran 2011; 13:37:22 >

• arkadaşlar nokia C5-03 ü daha dün aldım wlan ağları buluyor üst komşumuzun ki wireles şifresiyiede verdi sağolsun giriyorum olmuyor wlan önceden paylaşılmış wep anahatarı geçersiz dio nasıl yapıcam wep anahtarı wirelesin şifresi değil miş ?
  • telefonu alalı dün oldu wlana giremiyorum arkadaşlar üst komşumuzda wireles war şifreyi verdi wlan önceden paylaşılmış wep anahtarını istediği yerer yazıyorum bağlanıyor dio snradan wep anahtarı geçersiz dio nasıl yapıcam ya off ?
  • Modem ayarlarında bir sorun olmalı. Benim modemimde de aynı hatayı veriyor. (Hem C5 - 03 hem PSP hem iPod Touch...)
  • ben snaptu kullanıyorum, c'ye kaydediyor oyle izliyorsun, izledikten sonra galeriden silersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joker1600

telefonu alalı dün oldu wlana giremiyorum arkadaşlar üst komşumuzda wireles war şifreyi verdi wlan önceden paylaşılmış wep anahtarını istediği yerer yazıyorum bağlanıyor dio snradan wep anahtarı geçersiz dio nasıl yapıcam ya off ?

wep anahtarı olan modemlerde sorun oluyor. Wpa yaptım modemimi oldu.
  • arkadaslar bende bugun aldım cıhazı genel anlamda butun ısteklerımı karsıladı sarjı sankı cabuk bıttı gıbı gelıyor bana bugun 3 cızgı vardı kullanmaya basladım 5 saat sonra sarj az uyarısı vermeye basladı
  • yaw hat takılı değilken bütün interneti wifi ile kullanabiliyorum ama hat takınca browser hep internet yok diyor wifi baglı olsa bile. nasıl düzelteceğim örneğin facebook uygulaması kontor yada internet paketi olmadığı için wifi bağlı olsa bile çalışmıyor hep gsm üzerinden bağlanmak istiyor????
  • ayrıca yukarıda tartışılmış bende belirteyim. incehesap.com dan dün siparişi verdim 384 tl tek çekimde, bugun öğlen olmadan elime ulaştı yakın zamanda bu siteden bir laptop bir wireless adaptoru birde bu telefonu aldım hepsi ertesi gün elimdeydi üstelik fiyatları da bana çok uygun geldi. bilgilerinize..(reklam yasaksa falan uyarın ama gerçekten memnun kaldım)
  • arkadaslar habıre ınternete baglanmaya basladı kendı kedıne neden acaba bu sekılde oluyor sıfre koydum sımdı baglanmadan sıfre ıstıyor ama wifi varsa hemen baglıyor kendını ben baglan demeden kendı kendıne baglanıyor bunun sebebı nedır acaba yardımcı olabılır mısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: AzRocK

4 gün sonunda şarjını bitirdim telefonun.

Günlük:

1-) 15 dakika konuşma

2-) En az 1 saat müzik

3-) 30 dakika oyun

4-) 10 - 30 SMS

5-) Her gün 2 Foto

ile şarjı bitti...

Parlaklık en az da, dokunmatik ekran titreşimi kapalı... Ayrıca açık uygulamaları da hemen kapatırım.

Dokunmatik bir telefon için performans/şarj oranı gayet yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recplayer -- 5 Temmuz 2011; 23:27:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: link33

bende hepsiburada dan aldım. hiç memnun değilim.Sebepleri;

1) telefonun ekran koruyucusu cok sık donuyor. Örnek: saatte baktıgınızda saat hiç ilerlemiyor.İnsanı yanıltan ciddi bir sorun.

2) Alarmı kurdugunuzda alarmın calma saati gelip çalmaya başladıgında alarmı kapatamıyorsunuz. ekranda çıkan butonların hiçbir fonksiyonu yok. fonksiyon atamayı unutmuşlar. nokia teknik destege başvurdum, telefonu geri çağırıyor.

3) 5MP kamerası var ama fotograf cekme dügmesi yok. Telefonu tutarak ekrandaki cek butonua tıklamak tam bi zulüm. kaliteli fotograf çıkmıyor çünkü sürekli titretiyorsunuz.

keşke alır almaz satsaydım.

ilk ikisi benim de şikayet ettiğim hususlar. Alarmı tek tuşla kapatamamak gibi saçmalık olabilir mi ya! Ekran da bazen donuyor.

• bu telefonu 3 ay önce aldım telefon alt kasasında çatlama oluyor demiş arkadaşlar ben bu telefonu 2-3 sefer düşürmeme rağmen bu bildiğin taş gibi telefon.nagivasyonu süper ve ücretsiz fotoraf çekimi yine süper video da biraz donmalar oluyor ama çok abartılacak kadar bişey değil telefon heryönden fiyatına göre bir numara herkeze tavsiye ederim pişman olmazsınız bence interrneti çok hızlı telefonun fiziki süper en büyük eksiği bence flaşh olmaması...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonsigaram255 -- 6 Temmuz 2011; 1:20:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: strong.

arkadaslar habıre ınternete baglanmaya basladı kendı kedıne neden acaba bu sekılde oluyor sıfre koydum sımdı baglanmadan sıfre ıstıyor ama wifi varsa hemen baglıyor kendını ben baglan demeden kendı kendıne baglanıyor bunun sebebı nedır acaba yardımcı olabılır mısınız

Arka planda internet gerektiren bir program varsa kapatın...

Bir de böyle deneyin:

Veya ayarlar>bağlantı>kablosuz LAN>seçenekler>Ayarlar>Wlan varlığını göster>asla yapın...

Bump: arkadaslar nokia' nın blogunda C5 - 03 artık son güncellemesi gelebileceği yazıyor... (ya da ben öyle anladım İngilizce 0 :)

Kaynak :http://conversations.nokia.com/2011/06/29/updates-to-symbian-3-2-and-5-0/

Artık son güncelleme olduğu için cogu sorunu düzeltebilirler ya da sırf laf olsun diye de çıkarabilirler ama hiç sanmıyorum Nokia s60v5 le yollarını ayırıyor artık... Son bir güncellemeyle bütün şikayetleri bitirtmesi gerekir bence ...!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AzRocK -- 6 Temmuz 2011; 6:06:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AzRocK

quote:

Orijinalden alıntı: strong.

arkadaslar habıre ınternete baglanmaya basladı kendı kedıne neden acaba bu sekılde oluyor sıfre koydum sımdı baglanmadan sıfre ıstıyor ama wifi varsa hemen baglıyor kendını ben baglan demeden kendı kendıne baglanıyor bunun sebebı nedır acaba yardımcı olabılır mısınız

Arka planda internet gerektiren bir program varsa kapatın...

Bir de böyle deneyin:

Veya ayarlar>bağlantı>kablosuz LAN>seçenekler>Ayarlar>Wlan varlığını göster>asla yapın...

Bump: arkadaslar nokia' nın blogunda C5 - 03 artık son güncellemesi gelebileceği yazıyor... (ya da ben öyle anladım İngilizce 0 :)

Kaynak :http://conversations.nokia.com/2011/06/29/updates-to-symbian-3-2-and-5-0/

Artık son güncelleme olduğu için cogu sorunu düzeltebilirler ya da sırf laf olsun diye de çıkarabilirler ama hiç sanmıyorum Nokia s60v5 le yollarını ayırıyor artık... Son bir güncellemeyle bütün şikayetleri bitirtmesi gerekir bence ...!

dedıgını yapmıstım ama gene bı an bakıyorum ekranda e sımgesı belıyor kendı kendıne gırıyor anlamadım gıttı boyle bırsey ıle karsılasan arkadaslar yardım edersenız sevınırım

• cıhazım guncel degılmıs ovıden guncelleme yapıyorum belkı ınternet ıle ılgılı olan sıkıntı gıderılmıstır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anduril1252

yaw hat takılı değilken bütün interneti wifi ile kullanabiliyorum ama hat takınca browser hep internet yok diyor wifi baglı olsa bile. nasıl düzelteceğim örneğin facebook uygulaması kontor yada internet paketi olmadığı için wifi bağlı olsa bile çalışmıyor hep gsm üzerinden bağlanmak istiyor????

yokmu bilen kimse yaw
  • cıhazımı guncellestırdım ancak hala ınternete baglanıyor kendı kendıne wifi yoksa dırek ınternet sımgesı cıkıyor ama wifi varsa dırek kendını baglıyor wifi dan yardımcı olabılırsenız sevınırım

bırde snaptu artık kullanılamıyor anlasması bıttı sanırım yenı yukleyeckler yukleyemıyor buna benzer bıldıgınız bır program varsa ıletırsenız sevınırım
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.