Şimdi Ara

## Nokia C5-03 İncelemesi | S^1 - 3.2' - 3G - GPS - WLAN - GPS - İNCE TASARIM ## (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
556
Cevap
2
Favori
149.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: robertobaggio6208
    merhaba,

5230 kullanıyorum ama kamerasından memnun değilim. c5 03'e geçmek mantıklı olurmu sizce.

kamera için 2. el bi X6 olabilir...
  • darbe arkadaşım bu gps ayarları nasıl yapılıyro navigasyona girişte ücret kesilmemesi için yardımcı olur musun ltf.. yada bilen arkadaslar varsa yardımcı olsun ltf işim gereği sık sık kullanıyorum navigasyonu sürekli girincede 1-2 krş toplamda ciddi bi rakama tekabül ediyor bilen varsa yardımcı olsun arkadaslar ltf..
  • Size yardım etmek istiyorum tel bende değil eşimde fırsat bulup bakamadım. Ama hatirladigim kadarıyla ana menüde yerler var onun içine bi bakıver.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adem_tass
    darbe arkadaşım bu gps ayarları nasıl yapılıyro navigasyona girişte ücret kesilmemesi için yardımcı olur musun ltf.. yada bilen arkadaslar varsa yardımcı olsun ltf işim gereği sık sık kullanıyorum navigasyonu sürekli girincede 1-2 krş toplamda ciddi bi rakama tekabül ediyor bilen varsa yardımcı olsun arkadaslar ltf..

Ana menu/uygulamalar/yer/konumlama/konumlama yontemleri/TUMLESİK GPS'i sec, digerleri secili olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARBE

quote:

darbe arkadaşım bu gps ayarları nasıl yapılıyro navigasyona girişte ücret kesilmemesi için yardımcı olur musun ltf.. yada bilen arkadaslar varsa yardımcı olsun ltf işim gereği sık sık kullanıyorum navigasyonu sürekli girincede 1-2 krş toplamda ciddi bi rakama tekabül ediyor bilen varsa yardımcı olsun arkadaslar ltf..

Ana menu/uygulamalar/yer/konumlama/konumlama yontemleri/TUMLESİK GPS'i sec, digerleri secili olmasın.

tşk ederim.. ayarladım oldu çok sık kullandığım için benm için ciddi sorundu.. :)) şimdi artık rahat rahat kullanabilirm :))
  • Rica ederim, ne demek.
  • cok güzel paylaşım olmuş çok teşekkürler
    arkadaşlar bana rehberimde kayıtlı kişilere navigasyonla adresini haritadan tanımlayabileceğim navigasyon programı lazım bu telefonda son versiyon ovi haritalar var ama daha gps nasıl kullanılıyor bilmiyorum
    tşk
  • arkadaşlar ben navigasyonu yukrda darbe arkadaşın dediği şekilde ayarladım ücret kesmiyor ama bu sferde kullanamıyorum konumumu göstermiyor hedef yazıyorum çıkmıyor.. yada ben mi tam olarak kullanmayı bilmiyorum.. nasıl kullanıyorsunuz siz navigasyonu?
  • quote:

arkadaşlar ben navigasyonu yukrda darbe arkadaşın dediği şekilde ayarladım ücret kesmiyor ama bu sferde kullanamıyorum konumumu göstermiyor hedef yazıyorum çıkmıyor.. yada ben mi tam olarak kullanmayı bilmiyorum.. nasıl kullanıyorsunuz siz navigasyonu?

çıkmaz hocam çıkmaz, müdahale etmek istemedim ama navigasyonu tam anlamıyla kullanmak istiyorsanız 5-10 lira verip net paketi alınız, daha sonra o tümleşik gps ayarlarını varsayılana döndürünüz, internet paketini aldıktan sonra

wifi olan bir yerde pc'ye ovi suite kurun.
    sonra ovi suite ile telefonu bilgisayara bağlayın. wifi de olacağından ovi programından haritalar kısmına gelin. bu arada telefonun pc'ye bağlandığından emin olun. programın sol alt köşesinde telefonun resmi ve simgesi çıkar zaten.

neyse haritalar kısmına gelin, avrupayı sonra da türkiye 'yi seçip yükleyin. sonra sesli yönlendirme dillerinden istediğinizi yükleyin.

ondan sonra telefona haritalar yüklenmiş olacak. cep telefonuna net paketi yüklediğiniz için navigasyon fazla bi net harcamaz zaten. 100 mb bile size yeter.
    vodafone kullanıyorsanız cepnet alın tadından yenmez, sınırsız nete de girersiniz, diğer operatörlerde 100-250 mb internet alın, navigasyonu da paşalar gibi kullanırsınız bu dediklerimden sonra..

iyi günler

• hocam inetrnet şart diyorsunuz yani ama hani ücretsiz navigasyon diyor neden öle peki bunuda yazmaları gerekmezmiydi telefon tanıtımında .. ben en çok ücretsiz navigasyon özelliği var die almıştım ama öle değilmiş internetsiz olmuyor artık 5-10 tl verip öle yapacaz artık.. ben daha önce oviden kurmulştum türkçede ses yüklemiştim.. şimdi en iyisi bi vodafone bayisine gidip 100 mb internet almak.
  • Adem kardes ücretsiz navigasyon vardır. Yoktur diye bişe yok. Internet sadece uyduya hızlı bağlanmanı sağlar. Yardımlı GPS'yi seçersen. daha öncede belirtmiştim Tümleşik GPS'yi seçerseniz bağlanması uzun sürer ama bi kere uyduyu buldumu tamamdir, bunun içinde açık alanda olman gerek(araba icindede bulur). Navigasyonu ac ve GPS bekleniyor yazısı cikinça bekle 3-5 dk civarında bağlanacaktir. EYVALLAH.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARBE -- 25 Nisan 2011; 15:12:35 >
  • internet şart diye birşey elbette yok.
    ama madem c5 gibi güzel bir telefon almışsınız, büyük ekranı var, bence net paketi alın, hem paşalar gibi navigasyonu kullanın, hem face'tir msn'dir internetinizi kullanın maillerinizi alın, hem de ayda 9 lira verin (eğer vodafone ise). benim tercihim bu. yani telefonun hakkını verin
  • *XhsyPhoiDeus* Yarbaym ::)) tabiki internet paketi ile kullanmak en ideali ama
    arkadaş yazdıklarınızdan internetsiz kullanılamaz sonucunu çıkarttı, ben onun için tekrar etmek zorunda kaldım.
  • öncelikle ilgilendiğin için çok tşk ederim.. yarbayım yüzbaşımında dediği gibi ben sizin yazdığınızdan internetsiz navigasyon kullanılamaz anlamı cıkarttım.. o yüzden öyle yazdım.. navigasyonu ben tümleşik yaptım baya bekliyorum gps bekleniyor yazısı gitmiyor dün öyle denedim 10 dakika civarı bekledim hiçbişe cıkmadı.. bnm telefonda sorun olabilirmi acaba garantiye götüreyimmi ne dersininz?
  • quote:

öncelikle ilgilendiğin için çok tşk ederim.. yarbayım yüzbaşımında dediği gibi ben sizin yazdığınızdan internetsiz navigasyon kullanılamaz anlamı cıkarttım.. o yüzden öyle yazdım.. navigasyonu ben tümleşik yaptım baya bekliyorum gps bekleniyor yazısı gitmiyor dün öyle denedim 10 dakika civarı bekledim hiçbişe cıkmadı.. bnm telefonda sorun olabilirmi acaba garantiye götüreyimmi ne dersininz?

ben de internetsiz navigasyon kullanamadım navigasyonu.
    ama forumda birkaç kişi internetsiz navigasyonu kullandı o yüzden o konuda artık polemiğe girme yanlısı değilim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARBE

*XhsyPhoiDeus* Yarbaym ::)) tabiki internet paketi ile kullanmak en ideali ama
    arkadaş yazdıklarınızdan internetsiz kullanılamaz sonucunu çıkarttı, ben onun için tekrar etmek zorunda kaldım.

doğrudur sıkıntı yok

yahu kullansan da 10 dakka c5 gibi bir telefonda ben navigasyonu bekleyeceksem atarım o telefonu daha iyi
    10 dakka deyip geçiliyor ama telefonun başında o gps sinyalini 10 dakka beklemek adamdan 10 dk ömür götürüyor haberiniz olsun...
    ayrıca gelecek mi gelmeyecek mi bilmiyorsunuz, veya geleceğini bilsen de ne zaman gelecek o belli olmuyor...

• yağun olarak kullanan için en ideali yardımlı-netli navi, bencede.
    bizdeki tel 3-5 dk bağlanıyor.
  • Fiyatına göre güzel bi telefon yalnız kamerası pek hoşuma gitmedi makro çekim özelliği yok mesela.
  • Arkadaşlar bende c5-03 yeni aldım vatandan 410liraya maloldu.

Yalnız bu wifi ayarları konusunda yardımınız lazım. Evdeki modeme bağlantı kuruyorum. 2 dk bir bağlantı kopuyor tekrar bağlan tuşuna basıyorum yine kopuyor anlam veremedim. Bazı telefonlarda olduğu gibi profil oluşturup bu modeme otomatik bağlanmasına izin veremezmiyiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyax

Arkadaşlar bende c5-03 yeni aldım vatandan 410liraya maloldu.

Yalnız bu wifi ayarları konusunda yardımınız lazım. Evdeki modeme bağlantı kuruyorum. 2 dk bir bağlantı kopuyor tekrar bağlan tuşuna basıyorum yine kopuyor anlam veremedim. Bazı telefonlarda olduğu gibi profil oluşturup bu modeme otomatik bağlanmasına izin veremezmiyiz ?

bende wifi modeme bağlanıyorum, dediğin gibi bişey olmuyor. sinyal zayıf mı acaba, modemin yanından deniyosundur sanırım.
    alalı 3 gün oldu, benim ki de reset attı 2 kez, fazla yüklendim sanırım gps falan, bakalım çok tekrarlarsa garantiye göndercem.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.