Şimdi Ara

## Nokia C5-03 İncelemesi | S^1 - 3.2' - 3G - GPS - WLAN - GPS - İNCE TASARIM ## (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
557
Cevap
2
Favori
149.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • suan öyle bir durum yok alalı 10gün oldu..olucağınıda zannetmem..
  • 3 ay oldu alalı 1 aydır çatlak vaziyette bekliyordu evde. 10 gün oldu garantiye vereli. servise gidince ben kırdım znnetmiştim. meğer hatalı üretimmiş. almayın bence para biriktirin sony ericsson yada iphone alın.
  • http://urun.gittigidiyor.com/NOKiA-C5-03-BEYAZ-FiLELi-DELiKLi-KORUYUCU-KILIF_W0QQidZZ37685328#aciklama

Bu Ürün çatlamanın önüne geçer arkadaşlar. 5 Liraya aldım ben. Telefona taktım. 2 Metreden intaar etti telefon. Merdivene düştü. Banamısın demedi. 3 Metre ve üstünü denemedim. deneyince söylerim

• Arkadaşımda var alt kasasını kırdım diye üzülüyordu araştırınca hatalı üretim olduğunu anladık şimdi garantiye yollasak onlar yapıyor değil mi ücretsiz ?
  • Çok şık alet.
  • fiyatına göre güzel tlf bende aldım
  • tesekkurler paylaşım için
  • belki alakasız olucak ama elinde bu telefondan olan b a t t l e-k n i g h t . n e t e girip oyunu deneyebilir mi acaba.oyunun herhangi bi tuşunda hata veriyormu.kısacası browseri bu oyuna yeterli geliyormu?onu merak ettim

şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydar90 -- 31 Mart 2011; 11:52:58 >
  • Arkadaşlar bu tlf yazılımını nasıl güncelliyecem,pc ye usb kablosuyla bağlanıp güncelenirmi,oluyorsa hangi yazılımı hangi sitede nasıl yükleyecem,Saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydar90

belki alakasız olucak ama elinde bu telefondan olan b a t t l e-k n i g h t . n e t e girip oyunu deneyebilir mi acaba.oyunun herhangi bi tuşunda hata veriyormu.kısacası browseri bu oyuna yeterli geliyormu?onu merak ettim

şimdiden teşekkürler...

sıkıntı yok
  • arkadaşlar ev ekranı teması rehber çubuğunda kullanmak istiyorum kısayolları da kullanıyorum ama wlan taramasını ekranın ortasından kaldıramıyorum bu lütfen yardımcı olun
  • Arkadaşlar sırf nokia ya olan hayranlığım yüzünden htc desire telefonumu satıp c5 ile takas etmeyi düşünüyorum üzerine 400 lira alacagim sıfır telefon benimki de c5 de. Sizce dokunmatik nasıl? Mesaj yaziyorum sürekli, basmalı dokunmatik olması çok sıkıntı yaratıyor mu ? Cevaplariniz benim için önemli,,, teşekkürler,,,â
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esayar07

diğer bir başlıkda herkes bu telefonun kasasının alt tarafının çatladığından bahsetmiş kronik bir sorun olduğu söyleniyor , galaxy mini ile c5-03 arasında kaldım .
    bu kasa çatlama olayı herkesin başına geliyormu ? aceba kaç kişinin başına geldi böyle bir olay ?
    cevaplarsanız çok sevinirim saygılar..

arkadaşım ben yaşadım.servise gönderdim garanti kapsamında değiştirmişler parçayı.onlar da alıştılar galiba bu olaya...
  • Şunu belirmek istiyorum ben telefonları kılıf olmadan kullanıyorum ve hor kullanıyorum dikkat etmeden kullandıgım için çogu telefonum boyası atardı çatlardı kırıldı vs vs bu yönden özürlüyüm yani Ocak ayında c5-03 aldım ve 3 ayda telefonu 2-3 kere yere düşürdüm ve çatlak falan oluşmadı düştügü halde tabi olanlar olmuş olabilir ben sadece tecrübemi paylaşmak istedim çatlak falan yok olanda gormedim ilk defa burada okunanları görüyorum....
  • 3 gün önce telefonu aldım şimdilik güzel herhangi bi sorun cıkmadı forumlarda kasa catlaması şikayeti cok var alırken bide yanında silikon kılıf aldım alan arkadaslara tavsiye ederim tek sorunum bnm navigasyon navigasyona her girşimde vodafonede 1-2 krş gibi düşük bi miktar alıyor bu normalmi navigasyon ücretsiz yazıyor ama buna ragmen her girşite 1-2 krş kesiyor.. ayrıca arkadasar aldıgımda içinde 2 gb hafıza kartı var ama bunun 1,4 gb dolu bu içindekiler ne? bunları silsem bi sorun olurmu??
  • Navigasyona bağlanırken TL(kontor-kuruş) gitmemesi için GPS ayarlarından sadece tümleşik GPS seçmelisiniz. Yalnız bu şekilde uyduya daha geç bağlanır.
  • ocak ayından beri kullanıyorum, altta herhangi bir çatlama vs. olmadı. Kornik bir problemi olduğunu da az önce burdan okudum... Ame bende hiçbir problemi yok.
    Telefondan genel anlamda memnunum. ilk dokunmatik telim olduğu için başlarda sıkıntılıydı ama şimdi rahatım. Navigasyonu çok iyi, ovi'den günceleyebilirsiniz de. Sesli de çalışıyor ;)
  • arkadasım öncelikle cvp verdiğin için tşk ederim ben gps ayarlarını bulamadıım bana yönlendirme yaparsan cok sevinirim ayrıca bu navigasyon bende sesli olmuyor ayarlarını bilen arkadaşlar varsa ltf yardımcı olurmusun şimdiden tşk ederim....
  • merhaba,

5230 kullanıyorum ama kamerasından memnun değilim. c5 03'e geçmek mantıklı olurmu sizce.
  • Kamera içinse hayır, bunun kamerası o kadar iyi değil. Flaş ve AF yok.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.