Şimdi Ara

Nokia Açılmayan Telefona Yazılım,CFW Atma veya Türkçeleştirme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
7
Favori
173.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nokia N-Gage QD kullanıyorum fakat bunun bağlantı kablosu hiçbir yerde yok.
    Kablosuz gerçekleştirilemiyor mu bu işlem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thepunisherWZ

Nokia N-Gage QD kullanıyorum fakat bunun bağlantı kablosu hiçbir yerde yok.

malesef bağlantı kablosu olmadan olmuyor. çünkü telefon açarken bağlantı kablosu pc ye takılı ise servis modunda açılıyor telefon ve yazılım atmaya uygun oluyor. bu yüzden kablosuz olmuyor. telefonun kablosu veya uygun bir kablo mutlaka vardır. bağlantı yerinin fotografını eklersen yardımcı olmaya çalışırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smach

quote:

malesef bağlantı kablosu olmadan olmuyor. çünkü telefon açarken bağlantı kablosu pc ye takılı ise servis modunda açılıyor telefon ve yazılım atmaya uygun oluyor. bu yüzden kablosuz olmuyor. telefonun kablosu veya uygun bir kablo mutlaka vardır. bağlantı yerinin fotografını eklersen yardımcı olmaya çalışırım.

Hocam şuanda fotoğraf ekleyebilecek durumda değilim ancak şöyle açıklayabilirim; telefonun kablo takılabilecek tek kısmı üst kısmı orada da kalın şarj girişi ve yanında da kulaklık girişi var.

Edit : Internette resmini buldum.
     Nokia Açılmayan Telefona Yazılım,CFW Atma veya Türkçeleştirme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thepunisherWZ -- 3 Eylül 2011; 9:15:20 >

• slm hocam güzel anlatılmışta benim telefon açılmıoyorki programı atım program çökmüş ne yapmam gerekir ?
  • quote:

quote:

quote:

Hocam şuanda fotoğraf ekleyebilecek durumda değilim ancak şöyle açıklayabilirim; telefonun kablo takılabilecek tek kısmı üst kısmı orada da kalın şarj girişi ve yanında da kulaklık girişi var.

resimde görülenden başka bir bağlantı girişi yoksa tek bir bağlantı türü kalıyor onuda bulmak mümkün sanırım. serial data kablosu lazım bu kablo batarya altından batarya ile birlikte takılıyor.
    bence kablo işi ile ugrasma ankara istanbul adana civarında isen yetikili servislerden birisine gidip yükletebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: mektup_21

slm hocam güzel anlatılmışta benim telefon açılmıoyorki programı atım program çökmüş ne yapmam gerekir ?

telefon açılmıyor derken hiç mi açılmıyor. bir ışık titreşim felan yada ekranda bi kıpırdama dahi mi olmuyor ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

resimde görülenden başka bir bağlantı girişi yoksa tek bir bağlantı türü kalıyor onuda bulmak mümkün sanırım. serial data kablosu lazım bu kablo batarya altından batarya ile birlikte takılıyor.
    bence kablo işi ile ugrasma ankara istanbul adana civarında isen yetikili servislerden birisine gidip yükletebilirsin.

Erzurum'dayım maalesef.

• Smach, abi bnde n73 cihaz var oviden güncellerken yarıda kaldı sizin dediğinizi yaptım ancak data package download aşamasında hata veriyor team ile bağlanıp bir bakarmısınız.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: disqust

Smach, abi bnde n73 cihaz var oviden güncellerken yarıda kaldı sizin dediğinizi yaptım ancak data package download aşamasında hata veriyor team ile bağlanıp bir bakarmısınız.?

limas38@msn.com ekle bir yardımcı olmaya çalışlıyım.
  • n95 8gb telefonun fontunu değiştireyim derken... (biyerde programsız font değiştirme okudum okumaz olaydım) şimdi cihaz açılmıyor sadece titriyor> ışık geliyor>nokia yazısı gelmeden geri başa dönüyor, format da yemiyor... bu halde nasıl kurtarabilirim cihazı?
    bu arada font dosyalarını e:/resource/fonts klasörüne atmıştım yani e: ye ulaşabilsem sorun hallolacak gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M i M -- 7 Eylül 2011; 15:11:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

n95 8gb telefonun fontunu değiştireyim derken... (biyerde programsız font değiştirme okudum okumaz olaydım) şimdi cihaz açılmıyor sadece titriyor> ışık geliyor>nokia yazısı gelmeden geri başa dönüyor, format da yemiyor... bu halde nasıl kurtarabilirim cihazı?
    bu arada font dosyalarını e:/resource/fonts klasörüne atmıştım yani e: ye ulaşabilsem sorun hallolacak gibi...

font dosyasını E ye atmakla böyle bi sorun oluşabileceğini sanmıyorum başka bi sorun oluşmuş olmasın ? eğer sadece font dosyası ise hard format at düzelir. format yemiyo demişin başka bi sorun olmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWorldLord

quote:

n95 8gb telefonun fontunu değiştireyim derken... (biyerde programsız font değiştirme okudum okumaz olaydım) şimdi cihaz açılmıyor sadece titriyor> ışık geliyor>nokia yazısı gelmeden geri başa dönüyor, format da yemiyor... bu halde nasıl kurtarabilirim cihazı?

font dosyasını E ye atmakla böyle bi sorun oluşabileceğini sanmıyorum başka bi sorun oluşmuş olmasın ? eğer sadece font dosyası ise hard format at düzelir. format yemiyo demişin başka bi sorun olmalı

evet e ye attım sanırım bi çakışma sözkonusu...

• quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Benimki gibi cihazınız açılmıyorsa;

Tüm yüklemeler yapıldıktan sonra tekrar bilgisayarınızı açın kapayın. Daha sonra telefonunuzun modeline uygun data paketini indirin ve bilgisayarınıza kurun. Sonra Phoenix'i açın File > Manage Connections'a basın sonra açılan pencerede sadece NON-Connect kalacak şekilde başka bağlantı varsa silin. (Ben bu kısmı sildim başarılı olamadım, yeniden bağlantı yaptım USB seçerek) Sonra Open Product e basın ve listeden uygun olan cihaz adını seçin. Sonra Tools Menusunden image donwnload a basın cihazınızın bataryası altında bulunan product code yi bu kutuya yazın ve download baslatın. indirme işlemi bitince programı kapatıp tekrar acın.open product deyip yine cihazınızı secin.sonra Flashing menusunden Update Firmware i acın.açılan pencerede ... ya basarak açılan pencerede ki indirdiğiniz imaj dosyasını secin. Dead Phone kutusunu işaretleyin. (Burayı işaretlemedim, daha doğrusu işaretleyemedim o şekilde devam ettim) Yazılım atma işlemine başlamak için Refurbish'e basın ve yazılım işlemi tamamlanana kadar bekleyin. Ve sorunsuzca cihazım açıldı.

burada anlatılanlar benim cihazı da kurtarır mı acaba bilenlerden yardım bekliyorum...

• quote:

quote:

quote:

evet e ye attım sanırım bi çakışma sözkonusu...

çakışmadan felan olacağını sanmıyorum ki jafla yazılım atmayı denedin mi

• phoenix ile deniycem indiriyorum şu an inşallah kurtarırız yadigarı
  • quote:

phoenix ile deniycem indiriyorum şu an inşallah kurtarırız yadigarı

o kadar ağır bi sorunu yok kurtarırız kafana takma
  • quote:

benimde başıma gelmişti böyle bişey. fontları değiştiriyim dedim güzelde bir font buldum programı kurup fontu değiştirdim. önce çalıştı font değişti. teli kapattım ama açamadım. hard format attım düzelmişti.
    şuan senin durum nedir kurtardın mı telefonu.
  • quote:

quote:

benimde başıma gelmişti böyle bişey. fontları değiştiriyim dedim güzelde bir font buldum programı kurup fontu değiştirdim. önce çalıştı font değişti. teli kapattım ama açamadım. hard format attım düzelmişti.
    şuan senin durum nedir kurtardın mı telefonu.

font programını ben de denedim dediğin gibi olunca formatla düzelmişti, sonra biyerden programsız font değiştirme konusunu uyguladım bu kez telefon format da yemez oldu şu an telefon düzelmedi phoenix ile bağlayamadan program hata veriyo sonlarda hala araştırıyorum

• quote:

quote:

maalesef n95 8gb a flash atılmıyomuş mecburen tamire verecez box ile hallolurmuş ancak

• quote:

quote:

quote:

maalesef n95 8gb a flash atılmıyomuş mecburen tamire verecez box ile hallolurmuş ancak

nasıl atılmaz symbian telefon

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.