Şimdi Ara

*** Nokia 8800 Zil Sesi Sorunu... ***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar nokia 8800 telimin ses çıkışı az, bunu nasıl arttırabilirim.. yazılımsal bi takviyeyle halledebilir miyiz? kulağa gelen ses de çok tatmin edici değil..
    özellikle dışardayken telim çaldığı zaman duymakta zorluk çekiyorum.. bu tarz bi sorun yaşayan var mı bu telde.. servise gitsem hoparlörün değişmesi bana kaça patlar.. acayip rakamlar istenirse yaptırmak yerine tel değiştirmek daha mantıklı olacak..
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

• quote:

Orjinalden alıntı: emrem80

arkadaşlar nokia 8800 telimin ses çıkışı az, bunu nasıl arttırabilirim.. yazılımsal bi takviyeyle halledebilir miyiz? kulağa gelen ses de çok tatmin edici değil..
    özellikle dışardayken telim çaldığı zaman duymakta zorluk çekiyorum.. bu tarz bi sorun yaşayan var mı bu telde.. servise gitsem hoparlörün değişmesi bana kaça patlar.. acayip rakamlar istenirse yaptırmak yerine tel değiştirmek daha mantıklı olacak..

daha önce hiç 8800 kullanmadım o yüzden ses durumu nasıldır bilemem ama dediğiniz telefon 8800 yani bayağı pahalı bir tel . .. Nokianın o kadar pahalı bir telefona o kadar dandik bir ses çıkışı koyacağını zannetmiyorum .. .Parça değiştirmek isterseniz oda pahalı olur gibime geliyor.. Siz telefonunuzun hoporlörünü bi temizleyin. . . belki tozdan falan tıkanmıştır...

Ayrıca farklı zil seslerini denediniz mi ? Belki sizin kullandığınız zil sesi kısık çalıyordur

• cvp için teşekkürler.. dediğiniz benim de aklıma geldi..kullandığım zil sesini başka bi tele bluetothla yolladım.. bangır bangır çalıyo onda..
    benim telimde tatmin edici değil.. mp3 gainle ses seviyesini arttırıp attım, yine olmadı..
    parça değişimi için bugün sordum, ekranın, antenin değişmesi gerekiyormuş 145ytl tutuyor.. onda da sadece kaşıdan gelen sesin kesin düzeleceğini taahhüt ediyolar.. zil sesinin yüksek çıkmasıyla ilgili net bişi demiyolar..
    bu arada hoparlörünü nasıl temizleyeceğim.. içi nasıl açılır, açıp geri takınca telim bi daha çalışırmı yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar..

quote:

Orjinalden alıntı: Emre!

quote:

Orjinalden alıntı: emrem80

arkadaşlar nokia 8800 telimin ses çıkışı az, bunu nasıl arttırabilirim.. yazılımsal bi takviyeyle halledebilir miyiz? kulağa gelen ses de çok tatmin edici değil..

daha önce hiç 8800 kullanmadım o yüzden ses durumu nasıldır bilemem ama dediğiniz telefon 8800 yani bayağı pahalı bir tel . .. Nokianın o kadar pahalı bir telefona o kadar dandik bir ses çıkışı koyacağını zannetmiyorum .. .Parça değiştirmek isterseniz oda pahalı olur gibime geliyor.. Siz telefonunuzun hoporlörünü bi temizleyin. . . belki tozdan falan tıkanmıştır...

Ayrıca farklı zil seslerini denediniz mi ? Belki sizin kullandığınız zil sesi kısık çalıyordur

• yapabılcegın bırsey yok
  • hımm.. durum o kadar vahim demek
    pekii bu hoparlörü nasıl temizlerim, belki tozdan etkilenmiş olabilir.. kendim açıp yapabilir miyim?
    teli açınca başka bi yeri bozma olasılığım olur mu? öyleyse hiç ellemeyim..

quote:

Orjinalden alıntı: kehanet..

yapabılcegın bırsey yok
  • ARKADAŞIM SAKIN DENİYİM DEME YAZIK EDERSİN TOZLANMA FİLAN OLAMAZ BENDE AYNI TELEFONU KULLANIYORUM BENDEDE DÜŞÜK SES ÇIKIYOR
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.