Şimdi Ara

^^Nokia 8800 Arte ve Nokia 8800 Sapphire Arte^^ (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
640
Cevap
1
Favori
96.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim telefon kutusuz,telefonun içinde made in korea yazıyor.ama made by nokia yazmıyor.ama arteler korede üretiliyor bilgiğim kadarıyla.o yüzden sizin telefonda sorun yoktur diye düşünüyorum.

bu arada telefounum arapça harfli,ve kodu RM-233. sanırım bu kod ingilizce-arapça olan ürünler için geçerli.türkiyede satılan ürünlerin kodu nedir?

quote:

Orjinalden alıntı: hitmanority

8800 Arte telefonumun kutusunun üzerinde IMEI bandının yapışık olduğu yerde "Made by Nokia" ; Telefonun pilini sökünce iç tarafında "Made by Nokia" ve "Made in Korea" yazmakta. Orijinal 8800 Arte kullananlar varsa sizde de bu şekildemi yazıyor??
  • quote:

Orjinalden alıntı: carman1tr

benim telefon kutusuz,telefonun içinde made in korea yazıyor.ama made by nokia yazmıyor.ama arteler korede üretiliyor bilgiğim kadarıyla.o yüzden sizin telefonda sorun yoktur diye düşünüyorum.

bu arada telefounum arapça harfli,ve kodu RM-233. sanırım bu kod ingilizce-arapça olan ürünler için geçerli.türkiyede satılan ürünlerin kodu nedir?

quote:

Orjinalden alıntı: hitmanority

8800 Arte telefonumun kutusunun üzerinde IMEI bandının yapışık olduğu yerde "Made by Nokia" ; Telefonun pilini sökünce iç tarafında "Made by Nokia" ve "Made in Korea" yazmakta. Orijinal 8800 Arte kullananlar varsa sizde de bu şekildemi yazıyor??

Ben telefonu buradan aldım ve kodu aynı sizinki gibi RM-233 bilginize..

• evet haklısınız özür dilerim.ben yanlış görmüşüm. 223 olarak hatırladığım kod 233 müş.hepsi aynı.tekrar özür....
  • http://www.ereyon.com.tr/KMDefault.aspx?ctrid=12431&rpg=3
    Ereyonda saphirre arte ile normalinin arasında 50 ytl fark var.2 ay önce 500 lira fark vardı
  • quote:

Orjinalden alıntı: MoqoKo

http://www.ereyon.com.tr/KMDefault.aspx?ctrid=12431&rpg=3
    Ereyonda saphirre arte ile normalinin arasında 50 ytl fark var.2 ay önce 500 lira fark vardı

Saphirre almak daha mantıklı o zaman

• carbon olanı çıksın bakalım inşallah parayı yetirebilirim
  • ya arkadaslar bisey sorucam bu saphire de sirocco daki gibi kapagi kapattigimizda ekrandaki yazilar aynen kaliyor halbuku siroccoda nerede olursan ol ekrani kapattiginda ana menuye donuyordu mesela arama yaparken kisi acmayinca sen kapagi kapatinca arama sonlaniyordu yanlis anlamayin arama esnasinda diyorum konusma esnasinda kapanmadigini bende biliyorum acaba bunun bir ayarimi var saphire de cok sinir bozucu birsey kapagi kapatiyorum ve hersey gene ekranda kaliyor birde nedense bazi yerlerde karsima analog saat cikip duruyor bu sanirim yazilim sorunu en son cikan yazilim ney ve yazilimlar nasil yukleniyor sanirim biraz fazla soru sordum ama en onemlisi su kapagi kapattigimizda hersey kapansin istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

SAYGILAR
  • quote:

Orjinalden alıntı: ramazanavci

carbon olanı çıksın bakalım inşallah parayı yetirebilirim

o süper ötesi birşey zaten
  • selamlar,
    bende arte kullanıcısıyım bu videolu zilleri normal çalan zilim yapmak istiyorum fakat tüm rehberi veya tüm gelen aramaları seçemiyorum.. nasıl yapabilrm nasıl kullanablrm acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: dangerdanger

ya arkadaslar bisey sorucam bu saphire de sirocco daki gibi kapagi kapattigimizda ekrandaki yazilar aynen kaliyor halbuku siroccoda nerede olursan ol ekrani kapattiginda ana menuye donuyordu mesela arama yaparken kisi acmayinca sen kapagi kapatinca arama sonlaniyordu yanlis anlamayin arama esnasinda diyorum konusma esnasinda kapanmadigini bende biliyorum acaba bunun bir ayarimi var saphire de cok sinir bozucu birsey kapagi kapatiyorum ve hersey gene ekranda kaliyor birde nedense bazi yerlerde karsima analog saat cikip duruyor bu sanirim yazilim sorunu en son cikan yazilim ney ve yazilimlar nasil yukleniyor sanirim biraz fazla soru sordum ama en onemlisi su kapagi kapattigimizda hersey kapansin istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

SAYGILAR

arkadaslar bu sorulara cevap vericek bir kullanici yok mu bunlara ek olarak birde kamera sesini kesemiyormuyuz bu saphire de ben ayarlarda bulamadim boyle birsey cevap verirseniz sevinirim.

• settings / call / slide call handling / open-close --> on

son yazilim 6.40..
  • quote:

Orjinalden alıntı: GRKMKZN

settings / call / slide call handling / open-close --> on

son yazilim 6.40..

tesekkurler bu kameranin sesine cozum yok sanirim.
  • Kamera sesini kapamak için;
    -4'lü orta yön tuşundan yukarıya basarak kamerayı açalım
    -Seçeneklere girelim
    -Ayarlara girelim
    -Kamera sesleri "Açık-Kapalı" kapalıyı seçelim işlem tamamdır..
  • arkadaşlar güncelleme sonrası türkçe dil gitti.
    nemesis diye bir program buldum ordan dil dosyası yükleniyormuş.ama program telefonu bulamıyor.araştırdımda bilgi bulaladım.acaba telefon bu programla uyumsuz olabilir mi?
    bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
  • edit.. halledildi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerCys -- 1 Ekim 2008; 18:17:02 >
  • edit halledilemediiiiiiiiiiiii........
  • Bu Sapphire artenin siyah modeli varmı acaba ? yoksa çakmamı bu siyah sapphire diye satılan arteler. Resmi sitesinde sadece kahverenginde var sapphire olayı
  • bang olufsen in samsung la ortak yaptigi serenata die bi telefon var arteyle degistirmeme deger mi ?? bu tel. hakkinda bilgisi olan varsa yanit bekliyorum iyi aksamlar...
  • Şu anda 8800 carbon kullanmakdayım . Yurt dışından hediye geldi . telefon cok guzel . saygılar .
  • hayırlı olsun hocam.bu telefonda parmak izine karşı bir madde kullanıldığı yazıyordu.kullanırken sahiden parmak izi kalmıyor mu telefonda?yoksa söylenen yanlış bilgi miydi
    quote:

Orjinalden alıntı: Fletch

Şu anda 8800 carbon kullanmakdayım . Yurt dışından hediye geldi . telefon cok guzel . saygılar .
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.