Şimdi Ara

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <=== (237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.441
Cevap
56
Favori
346.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi yardımcı olacak yokmu watsabı glance ekrana nasıl ekleyebilirim yoksa eklenmiyormu
  • Efendim merhabalar size bir sorum olacak, son zamanlarda ekranı açtığımda sürekli Google play storedan McDonald's uygulaması çıkıyor karşıma reklam olarak sizde de oluyor mu bu, hayatım boyunca ne McDonald's a gittim ne burger kinge sürekli aynı reklam, telefonu da temizleme programları ile temizledim ama devam ediyor nedense. Var mıdır bir çözümü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • osmanli64 kullanıcısına yanıt
    Virüs gibi bir reklam programı bulaşmış olsa gerek. Uygulama listesindeki şüpheli uygulamaları kaldırıp deneyin en en kötü ihtimalle fabrika ayarlarına dönmek kesin çözüm olur.
  • Ussuz kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam bir daha deneyeyim en iyisi, dediklerinizi de yapayim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serif66

bi yardımcı olacak yokmu watsabı glance ekrana nasıl ekleyebilirim yoksa eklenmiyormu
    Malesef glance ekranı özelleşemiyor

• batuhanb85 B kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • yeni kamera modunu cok basarili buldum gece modu resmen ucurmus cihazin hak eden kalitesini vermis fakat diger video vs modlari bozuk nokia bu tur yazilimlari bir araya getirip bize sunmasi lazim artik

yaklasik 1 sene oldu nokia 8 kullanali lg g5 de gostu tam manasiyla bilen biri olarak yorumum bu ciazdaki abartilcak boyutta degil sadece sag ust saat te belli oluyor ve cok hizli yok oluyor gonul rahatliyla alin kullanin bu fiyatlara daha iyisi yok

• https://www.apkmirror.com/apk/deletescape/lawnchair/lawnchair-2-0-808-ci-alpha-release/lawnchair-2-2-0-808-ci-alpha-android-apk-download/download/

Arkadaşlar bu linkten launcheri indirip ana ekrana uzun basıp launcher ayarlarından gesturese girip double tap yazan yere dokunup sleepi seçerseniz çift tıklayınca telefonun ekranı kapanacak ve parmak iziniz çalışmaya devam edecek tavsiye ederim.

• Almayı düşünen olursa 1750 liraya vereceğim 2 aylık Nokia garantili. Yer ankara

• techno_man000 T kullanıcısına yanıt
    Bootloader kilidi açılmıyor diye biliyorum. Açılmış mı yoksa çözüm mü bulundu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Resmi olaral açıldı hocam açılalı epey oluyor hatta

• Lars Mikael Akerfeldt kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla kaynak kodu da paylaşıldı. Neden hiç rom yapan çıkmıyor? Teknik engeller mi var acaba bununla ilgili?

• batuhanb85 B kullanıcısına yanıt
    Saf Android olduğu içindir bir de resmi destek alıyor onun da etkisi olabilir. Destek kesildiğinde muhtemelen özel ROM’lar birer ikişer çıkmaya başlayacaktır.

• Arkadaşlar son ayarlarda kasmayan Pubg'de ilk defa ayarları düşürüp deneyeyim dedim kasmaya başladı yine en yükseğe alınca düzeldi nasıl çözeriz bunu

• BloodyButcher kullanıcısına yanıt
    Ben de pes oynuyordum fps'i normalde 60'ta. 30'a alayım dedim bildiğiniz kasıyor gibi gözüküyordu. Belki de fps'i düşürmüşsünüzdür ve kasıyor gibi geliyordur.

https://frames-per-second.appspot.com Burdan toplardan birini 60 diğerini 30 yapın, motion blur'u none yapın ne dediğimi anlayacaksınız.

• Android 9 neden halen gelmedi bize? Redditin nokia8 başlığında herkes pie hakkında konuşuyor biz halen 8deyiz

• Nokia 6 için bir hafta önce güvenlik güncellemesi geldi. Bunda tık yok. Yalnız Nokia 6da ülkemizde satılan ürünlere Mart ayında son güncelleme verildi. Burada Konudaki bir kişinin söylemesi ile başka bir siteden android 8.1i tekrar indirip kurduk. Kurar gibi oldu. Zaten kuruluydu. Bu olaydan sonra tüm aylık güncellemeleri sırayla aldık aynı anda. Ocak ayı bile geldi.

Burada paylaşılan pie güncellemesini yükleyenler ocak ayı güvenlik güncellemesi aldı mı? Hiç olmadı hazırda bekleyen pie güncellemesini kuracağım. Tr için satılanlarda pek birşey çıkmayacak galiba.

• Yok hocam alamadım henüz Ocak güvenlik güncellemesini gelince yazarım size.

• BloodyButcher kullanıcısına yanıt
    Sanırım Kare Hızı seçeneğini de düşüğe ayarladınız. Sandığınız gibi o seçenek grafik kalitesi ile ilgili değil, saniyede alabileceğiniz en yüksek kare sayısını temsil ediyor. Bu yüzden o ayarı en düşüğe çekmek sanıldığı gibi performansı arttırmaz aksine azaltır.

• Android 9 dağıtılmaya başlandı arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraycapraz35 -- 21 Ocak 2019; 13:23:40 >
  • 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.