Şimdi Ara

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <=== (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.441
Cevap
56
Favori
346.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayda. Bize ne artısı olacak ki bunun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 26 Şubat 2018; 15:18:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Hayda. Bize ne artısı olacak ki bunun?

Pek bi artısı yok aslında. Zaten cihazlar aylık güncellemelerini alıyor. Android One cihazlar şu an için 3 yıla kadar güncelleme alıyor.
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    3 yıl olayı olursa harika olur valla.

• herkese merhaba,

şirketim medimarkt dan hediye çeki veriyor ve telefonda kullanabiliyorum. Çift simli telefon almak istiyorum ve seçenekler arasında bu cihazı buldum. genel olarak tavsiye eder misiniz? çift simli kullanan var mı? memnun mudur? Xiomi mi6 ile karşılaştırılırsa sizce daha iyi midir eş değer midir?
  • Face Unlock'un da Nokia 8'e geleceği açıklandı.
  • S7 Edge'den bu modele geçmeyi düşünüyorum da. Tavsiye eder misiniz? Şarj olayı da oldukça önemli benim telefon rezil o konuda. Lenovo'daki bataryaya alıştıktan sonra hiç sevmedim :D Diğer her şeyi güzel yoksa S7 Edge'in.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreakarcay -- 1 Mart 2018; 16:5:49 >
  • emreakarcay E kullanıcısına yanıt
    Gereksiz olur hocam.

• Senelerce windows phone kullandım. Önce Lumia 920 sonra 830. Toplamda yaklaşık 5 sene. Windows 10 çıkana kadarda gayet memnundum. Sonra windows phone malum microsoft un win 10 u ile fişi çekti bizde farklı sistemlerin arayışına başladık. Önce Huawei G8 aldım ve bir türlü sevemedim. Lumialardan sonra elime aldığımda o kalite hissini bir türlü veremedi. Bozulur bozulmaz garantiye bile vermedim. Bir yakınıma verdim al tamir ettir kullan diye. Sonra Sony xa1 aldım onun kullanımını, ekran boyutunu, şarj süresini sevdim ancak telefon 7. ayında bozuldu. Garantiye başvurayım dedim 1-1,5 ay sürer dediler. Telefoncuya verdim tamir etsin diye edemedi. Garantide gitmiş oldu açılınca. O da çöp oldu yani.

Yaklaşık 2 sene olmadan 2 telefon alıp çöpe atınca daha fazla androidi bünyemin kaldırmayacağını düşündüğüm için iphone 7 plus aldım bu ay ve çok memnunum şimdilik ancak çok yeni erken konuşmamak lazım.

Yine de senelerin alışkanlığı Nokia logosunu görünce hemen kanım ısınıyor. Bir gün android telefon alırsam alacağım tek marka var. Sürekli nokia forumlarına ara ara bakıyorum. Nokia 8 şimdilik iyi gidiyor gibi. Sorun denilen şeyler yazılım ile toparlanacak şeyler.

Umarım yeterli desteği alır, sorunlarını çözer de bizde kullanıcıları olarak geri döneriz.

• Arkadaşlar Lumia dizisinden birçok modelde kronik bir sorun olan görüşme hoparlöre alındığında karşıdakinin sesinin çok net gelmesine karşın bizim sesimiz ona gitmiyordu ki, halen babamın kullandığı Lumia 930'da bu sorun var ve servisler de, yapamadı. Windows Phone iken, olan bu sorun Android düzeninde de, var mı, hoparlörden eller serbest görüşme yapabiliyor musunuz? Babam yapamıyor mecbur klasik kulağına dayamak zorunda kalıyor. Bunun dışında ses gücü ve kalitesi nasıl bu "OZO" yalnız ses kaydında mı etkin mp3 çalarken bir katkısı oluyor mu, son olarak, pil tüketimi ve ısınma durumu nasıl memnun musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtar72 -- 2 Mart 2018; 15:26:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kurtar72 kullanıcısına yanıt
    4K video kaydında OZO etkin.

• Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım sorduğum diğer konular nasıl?

Isınma konusunu ve pili dert etmeyin. Pil konusunda gün sonunu görüyorsunuz. Herhangi bir kronik sorun yok. Memnun kalırsınız.

• Görüşme sırasında hoparlörü açtığımızda sesimiz karşıdakine ulaşıyor değil mi? Soruyorum çünkü, Lumialarda bu sorun var ve düzeltilemiyor.

Valla bende ulaşıyor hocam.

Demek ki, Çinliler Nokiayı aldıktan sonra eski hataları temize çekmişler iyi o zaman güzel olmuş.

Bu konuda içiniz rahat olsun ama HMD Global Finli bir firma.

Desene o zaman Nokia yeniden yuvaya dönmüş. O daha da, iyi.

• Evet forum üyeleri LG G3,G4,V10,G5,G6 ve samsung note 4,5,7,s4,5,6,7,8 sony z1,z2,z5,xz ve,zte axon 7,htc 10,lumia 1020 ve LG G6 direnerek kullanmamam rağmen NOKİA 8 alarak bu alanıda renklendirmeye karar verdim.

Kısaca paylaşımlarıma hazır olun.

• perperek kullanıcısına yanıt
    Neyini paylaşacaksınız ki?

• perperek kullanıcısına yanıt
    Kardeş seni bulmuşken Axon 7 ve Nokia 8'in hoparlörlerini karşılaştırdığında 10 üzerinden not verirsen Axon 7 ve Nokia 8'e kaç verirsin? Böylelikle ilk paylaşımını benimle yapmış olursun ne dersin?

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.