Şimdi Ara

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <=== (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.439
Cevap
56
Favori
346.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Oneplus 5T daha çok tatmin eder sizi garanti dert olmazsa. Bunun haricinde Mate 9 ve U11'de fena değildir. Ben cihazdan memnunum pil ömrü gayet iyi ancak U11'in pil ömrü bir iki tık daha iyi.

U11 HTC ürünü, sonu ne olacak belli değil bence. Mate 9 iyidir lakin
  • Nokia 8 Android 8.0 Şubat ayı güvenlik güncellemesi kademeli olarak dağıtılmaya başlandı.

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3" QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <===

Nokia 8 (Oreo stable) getting February Security update now [List of markets]
  • S8 için Android 8.0 yeni geldi. Bize 8.1 ne zaman gelir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 9 Şubat 2018; 13:29:14 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar, 4G ile kullanımda ekran süresi atar mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekinoks-28 E kullanıcısına yanıt
    Hocam bu süreler kullanım senaryolarına göre değişiklik gösterir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Hocam bu süreler kullanım senaryolarına göre değişiklik gösterir.

Elbette öyle, ben genelde sosyal medya ve kamerayı yoğun kullanırım. Bu şekilde 5 saat ekran verir mi?

• Ekinoks-28 E kullanıcısına yanıt
    Evet, aşağı yukarı bu süreyi alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Nokia'nın acilen kamera lisansını Microsoft'tan alması lazım. Yoksa o beklediğimiz kamera kalitesini hiç göremeyebiliriz. Herkesin muhteşem dediği Mate 10 Pro'yu Lumia 950 iç mekan çekimlerinde hacamat etti. Ama Nokia 8 için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim.

f2.2 diyaframı olan cihazdan pek bişey beklemeyin bence. Samsung f1.6 açıklıklara kadar gelmişken 2017 yılında 2.2 diyafram açıklığı tamamen saçmalık.
  • Gaydurugububak kullanıcısına yanıt
    Her şey diyafram açıklığı demek değildir. Salt kamera kalitesini belirleyen en önemli şey sensörün kendisidir. Sensör ne kadar büyük olursa detay da o kadar fazla olur. 2017'de kim f/2.2 kullanmış onu anlamadım. Mate 10'da f/1.6 L950'de f/1.9 lens var. Kısık diyafram dezavantajına rağmen burada işi götüren kamera yazılımıdır. Umarım anlatabilmişimdir.

• Gaydurugububak kullanıcısına yanıt
    F2.0'lı Pixel cihazlar ortalığın tozunu attırıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Her şey diyafram açıklığı demek değildir. Salt kamera kalitesini belirleyen en önemli şey sensörün kendisidir. Sensör ne kadar büyük olursa detay da o kadar fazla olur. 2017'de kim f/2.2 kullanmış onu anlamadım. Mate 10'da f/1.6 L950'de f/1.9 lens var. Kısık diyafram dezavantajına rağmen burada işi götüren kamera yazılımıdır. Umarım anlatabilmişimdir.

iyi ışık koşullarında zaten çoğu üst sınıf telefonun kamerası aynı sonuçları veriyor hemen hemen. burada mevzu düşük ışık koşulları ki ışık alımındaki en temel şey diyafram açıklığıdır. nokia 8'in de diyafram açıklığı kötü olduğu için gece çekimlerinde diger üst sınıf rakiplerinin(g6, s8, u11) yanında çuvallıyor. ben daha önce lumia 1020' de kullandım, eşşek kadar sensörü olmasına rağmen gece çekimleri kötüydü, niye peki? f2.2 diyaframı vardı.

• Diğerleri daha 8.0'ı alamamışken, Nokia 8 için Android 8.1 dağıtılmaya başlandı.

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3" QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <===

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eP_362 -- 13 Şubat 2018; 16:50:11 >
  • Android 8.1 geldi. Güzel.

• Beyler bu telefonun ses kalitesi nasıl? Hoparlör iyi ses veriyor mu?

Şu an elimde Xiaomi Mi 5S var genel itibariyle güzel cihaz lakin ses cidden vasat düzeyde

• YoldaşNapolyon Y kullanıcısına yanıt
    Bir mono hoparlöre göre gayet iyi ama bir HTC U11 deneyimi beklemeyin.

• Güncelleme konusunda çok iyi gidiyor Nokia.

• Android 8.1 incelemesi
  • 8.1 güncellemesini alan var mı? @eP362 ekran görüntüsü size mi ait?

• breakthru B kullanıcısına yanıt
    Size gelmedi mi?

• Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Şu an 8.1 Beta (1 Ocak güvenlik yaması) var bende. Güncel (1 Şubat güvenlik yaması) versiyonun güncellemesi gelmedi bana da. Sizin telefonunuzun versiyonu nedir?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.