Şimdi Ara

=> Nokia 603 | Belle FP2 - 1 GHz - 3.5' CB - MikroSIM - 720p - 5MP - NFC <= (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
960
Cevap
8
Favori
89.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Batarya hakkında bilgi vereyim. telefonu şarjdan 10.12.2011 Cumartesi sabah çıkrdım. 6 günü geçti. Hala direniyor. Şu anda bitiyorum diye sinyal vermeye başladı. Ama hala hayat var. Muadili telefonlara göre şarjı gerçekten uzun gidiyor. Maşallah. Bu süre zarfı içinde sadece konuşma yapmadım. Fazladan internete filan da girdim.

Özellikle şarj açısından kesinlikle alınası bir telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

Batarya hakkında bilgi vereyim. telefonu şarjdan 10.12.2011 Cumartesi sabah çıkrdım. 6 günü geçti. Hala direniyor. Şu anda bitiyorum diye sinyal vermeye başladı. Ama hala hayat var. Muadili telefonlara göre şarjı gerçekten uzun gidiyor. Maşallah. Bu süre zarfı içinde sadece konuşma yapmadım. Fazladan internete filan da girdim.

Özellikle şarj açısından kesinlikle alınası bir telefon.

6 gün mükemmel...
  • yine nokia dan vazgeçemedim ve 603 siparişi verdim. hep siyah hep siyah ama bu kez beyaz olsun dedik. bimeksten haftasonu kampanyası 607TL ya aldım. hadi hayırlısı bakalım.
  • yeni guncellemeyi yükleyen varmı
  • yahu bişey farkettim benim batarya Li-polymer. bi arkadaşa daha aldk onun ki Li-ion. Sizinkiler ne dikkat ettiniz mi ?
  • li yon benimki de allah alla li pol kac mah sizinki
  • aynı 1300mah. bu bataryadan 2side üretilmiş. ama sanki Li-iyon daha verimli gibi geldi.

http://europe.nokia.com/find-products/accessories/power-and-data/batteries/nokia-battery-bp-3l
  • neo çok güzel bi cihaz ele oturuşu kamerası kullanımı ve ekran çözünrlüğü çok daha iyi. 4 aralıkta neo almıştım 2 hafta kullandım ve telefonun çoğu özelliğini kullanmadığımı farkettim. Aldığım fiyatın 30 tl aşağısına sattım şu an 603 düşünüyorum. Bence bu telefonun en önemli eksiği ekran çözünürlüğü.
  • ekran çözünürlüğü 360x640 3.5" gayet yeterli. 603 de IPS LCD panel var renkler çok canlı,parlak ve net. Şu an bu fiyata alınabilecek en iyi telefon bana göre.
  • ekran cozunurlugu bence tatmin edici gayet basarili uygulama da bol pili cok iyi dediler ama bana anca 1 gun yetiyor bazi uygulamalar belle de yok skype gibi ama benim sahsi fikrim budefa nokia basarili biseyler yapmis
  • bu ekran çözünürlüğünü kimbilir kaç senedir kullanıyor nokia. 480x854 3.7 inç olan neonun ekranı muhteşemdi. Az önce verim siparişi bakalım gelince yorumlarımı yazarım
  • Telefonu aldım bugün ama 2 saat farkla vatan bilgisayardaki indirimi kaçırdım, neyse başlarda baya kasma vardı ancak zamanla azaldı. Bence bu fiyata alınabilecek en iyi nokia telefon. Smbyan belle iyi iş çıkarmışa benziyor. Dediğim gibi ekran çözünürlüğü biraz daha iyi olsaymış daha iyi olurmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: barda32

Telefonu aldım bugün ama 2 saat farkla vatan bilgisayardaki indirimi kaçırdım, neyse başlarda baya kasma vardı ancak zamanla azaldı. Bence bu fiyata alınabilecek en iyi nokia telefon. Smbyan belle iyi iş çıkarmışa benziyor. Dediğim gibi ekran çözünürlüğü biraz daha iyi olsaymış daha iyi olurmuş

Evet, kesinlikle böyle bir şey var. Ben de bugün kullanmaya başladım. İlk başlarda telefon çakıldı. (Takriben 5 - 6 saat önce) Ancak şimdi bir sıkıntı yokmuş gibi devam ediyor hayatına. Aslında tırsmadım / tırsmıyor değilim kalıcı sorun çıkartacak diye.

Lakin korktuğum başıma gelmez ise gayet keyifli bir telefon.

• benimki de bir kez çaktı . Wifi ayarları ile oynarken aniden ekran kapandı ve hiçbir tuş çalışmadı. Tam bu sırada arama geldi açamadım pilini çıkarmak zorunda kaldım umarım tekrarlanmaz. Ilk defa dokunmatik ekran kullanıyorum. Klavyede yazı yazarken zorlanıyorum. Tırnakla yazılmıyor, parmakla da bazı harflere yanlış tuşlayabiliyorsunuz. Nedir bunun kolsy bir yolu varmı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cervinff -- 24 Aralık 2011; 12:33:53 >
  • Swype yüklemenizi öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Swype yüklemenizi öneririm.

yükledim ama Türkçe desteği yokmuş. ya da benim yüklediğim versiyon öyle idi. hemen sildim çünkü q klavyeyi ingilizce yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Swype yüklemenizi öneririm.

yükledim ama Türkçe desteği yokmuş. ya da benim yüklediğim versiyon öyle idi. hemen sildim çünkü q klavyeyi ingilizce yapıyor.

Bunu deneyin birde. Bu Türkçe:http://bit.ly/uYeapy

• bende 1 ay önce almıştım bugün 2. sini alıyorum :) çünkü memnunum telefondan
    işlemcisi gayet hızlı ramde 512mb ve çok iyi
    ekran parlaklığıda ve dokunmatiğide çok iyi
    hd video kaydı falan da güzel
    nfc özelliğide ayrıca güzel
    1 aydır kullanıyorum sadece 2 kere donma yaptı bataryayı çıkarmak zorunda kaldım ama onlarda güncellemelerle çözüleceğini düşünüyorum :)

bu fiyatta rakipleri çok ezik kalıyor açıkçası :) samsung ace var mesela 800 mhz 256 ram falan tek + si android ama nokianın belleside android gibi zaten baya benziyorlar :D

alacak arkadaşlara kaçırmayın derim :)
  • nfc yi pek anlamadım. nfc özellikli nokia'dan başka telefon var mı? dokunarak neyi niye paylaşalım ki.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.