Şimdi Ara

=> Nokia 603 | Belle FP2 - 1 GHz - 3.5' CB - MikroSIM - 720p - 5MP - NFC <= (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
961
Cevap
8
Favori
89.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BEN KULLANIYORUM ARKADAŞ HAKLI ( Bu telefondaki 2011 model Broadcom BCM2763 GPU android tüm cihazlardakinden daha güçlü bir performansı var 190 MTriangle/Sec. PS3deki 250 Mtriangle/sec. Bir önceki N8 deki GPU BCM2727 32Mtriangle/Sec. idi bu ondan 5 kat daha hızlı. Sırf 3D oyun için alınabilir süper hızlı ayrıca 512 Ram haricinde GPU nun kendine özel ayrılmış 128 Mbyte LPDDR2 RAm'i var performansı mükemmel.. ) BENDE WAWE 2 DÜŞÜNÜYORDUM BUNU ALDIM N8 GİBİ PERFONMANSI VAR SANIYORDUM AMA DAĞLAR KADAR FARK VAR TAVSİYE EDERİM HER OYUNU RAHATCA OYNIYABİLİRSİNİZ ...
  • Cihazı inceledim bellenin ve 1 ghz işlemcinin etkisiyle cihaz resmen uçuyor.Bu fiyata neredeyse shg2 hızı :)) Bu arada ekranı aşırı parlak , gördüğüm en parlak ekran bile diyebilirim.
    Işığını sona aldığımda gözlerim kamaştı :))
    Tasarımıda oldukça hoş , ön kamerayı kullanmayan kişiler için fiyatınıda göz önünde bulundurursak bu sınıfta alınabilecek en iyi cihaz olduğunu düşünüyorum.

Gidipte samsungun kıytırık ekranlı ,HD video bile çekemeyen gio ve acelerine para vermeye gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRAPS -- 1 Aralık 2011; 0:59:19 >
  • dün aldım. bence fiyatını hakeden bi cihaz. ama nokia icin gec atılmış bi adım. simdilik cok stabil, hızlı ve kullanıslı. bundan 1-2 sene önce cıkmıs olsaydı iphone u kırar gecerdi. su an icin bence en iyi fiyat performans cihazı -sistem acısndan-

kameraydı metal kasaydı fln arıyosanız yanlış cihaz.
  • Tüm olumsuz yorumlara gözlerimi kapadım. Kulaklarımı tıkadım. Bu telefonu alacağım. Ama şimdilik erken gibi. Yeni bir telefon ve biraz daha ucuzlamasını bekliyorum.
  • Bu telefonun tasarımı 5800 ın makyajlı hali diyebilirim.Hiçbir fark yok ayrıca dokunmatik performansı kötü gibi görünüyor.679 tl yi hakedicek bi telefon değil.Yinede siz bilirsiniz.Akıllı telefon diye 679 tl verip tekrar symbian ile tanışmak ne kadar doğru bilemiyorum.
  • Dün itibari ile bu telefonu 680 TL'ye aldım. Siyah kasalısını aldım. Öncelikle şunu söyliyim. Dokunmatik ekranı önceki nokia telefonlara göre çok çok hızlı. Algılama süper. Nokia'nın dokunmatikleri ağır çalışıyor diyerek neredeyse android işlemcili telefonlara yöneliyordum. İyi ki yönelmemişim.

Auto focus özelliği yok diyenlere hatırlatma. Auto focus varmış bu telefonda. Satan bayi söyledi. Yüz tanıma özelliği var. Acaba onu mu kasdetti. Auto focus'dan pek anlamam. Kamera süper. HD film çekiyor. 720P.

ben beğendim. Hala keşfetmeye çalışıyorum.
  • BUNDAN SONRA NOKİA ALINMAZZ ADAMLAR 1GHZ İŞLMCİ KOYUYOLAR FLASH KOYMUYOLAR AF KOYMUYOLAR VE SYMBİANI TERKETMIYOLAR BENM GBİ :D
  • şu symbian takıntısı geçin artık şu anda güncel sürümü ile eski sürüm arasında dağlar kadar fark var
  • Telefonu Pazartesi sabah 08:00 de şarjdan çıkardım. Normal kullanım ile bataryası bayağı gitti diyebilirim. Cuma akşamı saat 22:00 gibi bataryası bitti. Bu süre içinde neler yaptım.

Ara ara İnternete bağlandım. Deneme amaçlı bir kere navigason kullandım 5 dk. süre ile. Sürekli konuşmalar yaptım. Fotoğraf çektim. Mesajlar yazdım. Gönderdim. Vs. vs. Bataryasını beğendim diyebilirim.
  • Dün Vatan inidimi ile 575 TL ye aldım. Telefon oldukça hoş. kullanımı algılaması oldukça hızlı. özellikle kısa yol ekranlarını çok begendim 16 saat konusma suresı diyor sırf batarya ömrü için yine alırım
  • neo v almak üzereyim. Ama aklımın bir köşesinde de Nokia603 var. Siz alırken hangi modellerle kıyasladınız ve bunda karar verdiniz, paylaşır mısınız?
    Dış kasanın sağlamlığı konusunda bir şüphe var mı? soyulma solma kirlenme yönünden değerlendirir misiniz? Kılıf kullanmayı sevmiyorum direkt cebime atarım bazen anahtarlarla aynı cepte taşırım çok sıkıntı olur mu çizilme açısından. bir de hangi renk?
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

neo v almak üzereyim. Ama aklımın bir köşesinde de Nokia603 var. Siz alırken hangi modellerle kıyasladınız ve bunda karar verdiniz, paylaşır mısınız?
    Dış kasanın sağlamlığı konusunda bir şüphe var mı? soyulma solma kirlenme yönünden değerlendirir misiniz? Kılıf kullanmayı sevmiyorum direkt cebime atarım bazen anahtarlarla aynı cepte taşırım çok sıkıntı olur mu çizilme açısından. bir de hangi renk?
    teşekkürler

Ben siyah aldım. Kasası çok güzel. Kalite kendini belli ediyor. Ele tam oturan bir telefon. Ben bu telefonu almadan önce iki telefon arasında aylarca gidip geldim. Nokia C6-01 ve Samsung Galaxy Ace. Samsung sürekli daha ağır bastı. Çünkü Android işlemci Symbian işlemcien daha hızlı idi. Fakat aklımda da Nokia takıntısı vardı. Sonra tesadüfen Nokia 603 diye bir telefon gördüm. Araştırdım 15 gün boyunca. Artısını, eksisini ölçtüm. Biçtim. tarttım. Bir defa işlemcisi Android işlemciler kadar hızlı. Hata daha iyi olmuş. Nokia böyle hızlı bir telefon için neden bukadar çok bekledi. Anlam veremedim.

Normal piyasa fiyatı 680 TL. Fakat kampanyaları kaçırmamak lazım. Kullandığım zaman içinde olumsuz tek bir şey farkettim. İnternetteki videoları oynatmıyor. Ama problem etmiyorum. Kamera kalitesi çok iyi. HD formatında 720p video çekiyor. Kendi hafızası 2 GB. Ama 32 GB'a kadar genişletilebiliyor hafızası. Daha önce araştırdığım C6-01 ve Galaxy Ace'de böyleydi.

Nokia 603 kaçırılmaması gereken bir telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

quote:

neo v almak üzereyim. Ama aklımın bir köşesinde de Nokia603 var. Siz alırken hangi modellerle kıyasladınız ve bunda karar verdiniz, paylaşır mısınız?
    teşekkürler

Ben siyah aldım. Kasası çok güzel. Kalite kendini belli ediyor. Ele tam oturan bir telefon. Ben bu telefonu almadan önce iki telefon arasında aylarca gidip geldim. Nokia C6-01 ve Samsung Galaxy Ace. Samsung sürekli daha ağır bastı. Çünkü Android işlemci Symbian işlemcien daha hızlı idi. Fakat aklımda da Nokia takıntısı vardı. Sonra tesadüfen Nokia 603 diye bir telefon gördüm. Araştırdım 15 gün boyunca. Artısını, eksisini ölçtüm. Biçtim. tarttım. Bir defa işlemcisi Android işlemciler kadar hızlı. Hata daha iyi olmuş. Nokia böyle hızlı bir telefon için neden bukadar çok bekledi. Anlam veremedim.

Normal piyasa fiyatı 680 TL. Fakat kampanyaları kaçırmamak lazım. Kullandığım zaman içinde olumsuz tek bir şey farkettim. İnternetteki videoları oynatmıyor. Ama problem etmiyorum. Kamera kalitesi çok iyi. HD formatında 720p video çekiyor. Kendi hafızası 2 GB. Ama 32 GB'a kadar genişletilebiliyor hafızası. Daha önce araştırdığım C6-01 ve Galaxy Ace'de böyleydi.

603 te yalnız micro simcard ile çalışır diyor. simcard'ı operatörden değiştirmek anlamına mı geliyor bu?

• quote:

quote:

quote:

teşekkürler

603 te yalnız micro simcard ile çalışır diyor. simcard'ı operatörden değiştirmek anlamına mı geliyor bu?

el becerin varsa eğer makaslada kesebilrsin tarifleri var nette

• quote:

quote:

quote:

teşekkürler

İlla ki değiştirmek gerekmez. Ben telefonu aldım. kartı adama verdim. Takmasını istedim. Adam mikro simkart takılabileceğini söyledi ve beni Turkcell bayisine gönderdi. Turkcell bayisinde normal kartı kesip simkart boyutuna indiren tel zımba şeklind bir makine vardı. Onunla 2 saniyede kartı kesti. arçasını da bana verdi. Acil durumda bantlayıp eski telefonda kullanabilirsin dedi.

Fakat benim tvsiyem: Kartını kestirme. Bağlı bulunduğun operatörün bayiliğine git. Mikro simkart iste. Ücretsiz veriyorlar. Vermek zorundalar zaten. Önceki kartın da sana kalıyor.

• bir de nokia 700 modeli var, 603 ile arasında fark göremedim sadece daha ince ve şık görünüyor. fiyat farkına değer mi sizce
  • quote:

bir de nokia 700 modeli var, 603 ile arasında fark göremedim sadece daha ince ve şık görünüyor. fiyat farkına değer mi sizce

ekranı küçük galiba onun sorun etmiceksen al
  • quote:

bir de nokia 700 modeli var, 603 ile arasında fark göremedim sadece daha ince ve şık görünüyor. fiyat farkına değer mi sizce

700'de flaş ve görüntülü görüşme (ikinci kamera yok) var fark olarak. Bir de 603'ün ekranı daha büyük.
  • SE neo ile ilgili şikayet ve satış sonrasını düşündüm ve sanırım 603 alacağım. Şimdiye kadar hep nokia tel kullanıcısı olmam da tabi etken.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.