Şimdi Ara

Nokia 6'nın performans testi sonuçları pek iç açıcı değil (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
4.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Nokia iponeyi Yeni moddelleriyle silip súpúrecek görürsünüz onlar meydani bos buldular Nokia efsanedir

• 4000-5000 liraya hızlı diye amiral gemisi telefon alıp whatsapp dışında uygulama kurmayan şovmenleri üzen telefon
  • Segmentine göre iyi bence ya malzeme kalitesi şaşırttı beni güzel bence, eleştiren çok olmuş ama kendi seviyesindeki cihazlara göre kasa tasarım başarılı. Eski günlerine dönmeli Nokia

• Etkinliklere 3-5 davetiye kazanmak için bu kadar takla atmayı kendinize nasıl yediriyorsunuz ? Azıcık dik durun saygı istiyorsanız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Okumak senin için önemsiz galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Okumak senin için önemsiz galiba.

Oyle bisey mi demisim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes yerin dinine sokmus cihazi ama dun teknosada incelemeye gittim, sastim kaldim vallaha. Malzeme kalitesi cok cok ust duzey. Kendim 6s plus kullaniyorum, iphonedan bile daha kaliteli geldi bana.

Arayuzde en ufak takilma,sapitma, yavaslama hissetmedim. Dokunmatigi iphone kadar basarili. Arayuz sade, ilk etapta kullanmakta zorluk cekmedim.

Oyun oynamayanlar icin bu cihaz premium hissi icin alinir. Yani vereceginiz 1400 liranin 1000 lirasini malzemeye veriyorsunuz,bunu bilin.

Ha bir de android 8i alacagi simdiden kesin olan birkac cihazdan biriymis. Teknosadaki eleman soyledi, normalde prim kasmak icin derler ama uzun zamandir bu kadar bilincli elemanlarla karsilasmamistim teknosada. Hemen hepsi prim alayim derdinde reeder, casper falan onerirler...

• Ben aldım bir haftadır kullanıyorum gayet memnunum hızı mükemmel, ekran görüntüsü güzel, kamera orta seviye iş görüyor, sadece bazı uygulamalar yok play den indireceksin ama güncelleme geldiği zaman düzelir daha yeni sabretmek lazım benim için en önemli si ısınma yok dün navigasyon u 4.5 g de açtım öğlen sıcağında bana mısın demedi üstelik arka planda iki uygulama açıktı kısaca orta seviye arayanlara şiddetle öneririm çünkü tlf u kime verdiysem ilk yorumu kalite mükemmel dediler ele oturuyor dediler görünür güzel dediler

• Bu anasayfa ve apple ile alakalı olmayan haber neden bu bölümde görünüyor anlam veremiyorum. bunun gibi pek cok ana sayfa haberi bölüm ile alakasız olmasına rağmen bu bölümlerde görünüyor. bence bunu düzeltmenizde fayda var. ben bunu iphone-ipad bölümünde görüyorum nokia haberinin burada görünmesi mantıksız. nokia bölümünde görünmesi daha dogru değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backspace7 -- 18 Ağustos 2017; 11:13:18 >
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    oyun oynamam sadece sosyal medya belkı gunde yarım saat
    batarya sızce bu kullanımseneryasonda 2 gunu tamamlarmı?
    tesekkur ederım
  • ekran parlaklığı ni otomatiğe al arkada çalışan uygulama çok fazla bırakma iki günü rahat çıkarır zaten gün ışığında ekran rahat gözüküyor parlaklık açmama gerek kalmıyor hiç bu tlf dan önce lg g3 kullanıyordum gün ışığında ekran parlaklığı ni sonuna kadar açınca anca gözüküyor du demem o ben memnun kaldım tavsiye ederim kullandık ca yorumları yazarım

• quote:

Orijinalden alıntı: barocker

Tamam snapdragon 430 dan daha fazlası beklenemez ama böyle geri dönüşde olmaz. Uygun fiyatlı çok sağlam bir amiral gemisi ile geri dönmelilerdi başka türlü olmaz ama yine saçma bir şekilde ortalama altı bir cihaz ile çıkıyorlar. Yahu koy şuna snapdragon 821 ve kamerada da yıllardır olduğu gibi farkını ortaya koy, tamam işte. Daha hala snapdragon 430 la falan çıkıyorlar. Sanki şirketi batırmak için ellerinden geleni yapıyorlar, içerde ajan falanmı var anlamadımki. Yok ya böyle olmaz.

Nokia 8 amiral gemileri ıst segmentte için

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

samsung plastikken çöp diyen soniKOYUN lar şimdi sus pus. bu devirde herkes metale geçti. dandik çöp soni plastik, gülermisin ağlarmısın :) şimdi soniKOYUN lar "ama bu kaliteli plastik, metalden bile iyi" derler ve bir daha güldürürler kendilerine :) şaşırmam. plastik kasasi 9 yerinden çatlayan xpria mini pro ve arc kullanmamış olsam inanırım :) bu soni var ya çok uyanık firma. maliyeti düşürüp dandik çöpü yüksek fiyattan soniKOYUN lara ittirmekte üstüne yok soni nin. gizli gizli heryerden çalar kırpar ama rakiplerin kaliteli ürünleriyle aynı fiyata satar. geçenlerde haber vardı androidde telefon başına en yüksek kar sonide diye. bunun tek bir anlamı var "en dandik telefon sonidir" çünki aynı fiyattan satılan ürünlerin hangisi yüksek kar getiriyosa ,onun maliyeti daha düşük demektir, yani en dandiği demektir. şimdi bu plastik çöp xz ye focus lanarak ispatlayalım, nerelerden kırparak maliyet düşürülüp, kar maksimize edilmiş. özet geçiyorum. öncelikle plastik kasa ve kalitesiz malzeme çatlama ve renk atma-düşük işçilik yamuk duran sensorler-simetrisizlikler-kasa açıkları ve bükülmeler-rakipler4gb ram bu dandik xz 3gb ram-rakipler ufs2 bellek teknolojisi bu xz hala emmc,rakiplerde dualtone flaş var, bu xz hala tek flaş-rakiplerde ois var bu xz de yok-kapasitif tuş maliyetinden kurtulmak için sanal tuş kullanılmış(ki bu zaten yılların klasik soni hırsızlığı),rakiplerde kablosuz sarj var sonide hala göremedik(teknolojisi gücü yetmiyor bu kadar şeyi sığdırmaya, ki şuan en kalın amiral teli üretmesine rağmen yapamıyor bunu, sebep malum, rakiplerin teknolojisine yetişemiyor dandik soni)-ekran kasa oranı rakiplerden geride ki rakipler buna rağmen ve daha ince olmalarına rağmen daha çok şey sığdırabiliyorlar telefonlarına ama soni sığdıramıyor çünki sığdırabilecek tejnolojisi yok, sözün özü soni rakiplerin çok gerisinde ve bu hi-tech çağında yeri olmayan dandik ve paragöz kurnaz iğrenç bir firma. çok insanı mağdur etti dandik çöpleriyle. daha fazla insanı mağdur etmemesi için en yakın zamanda batmasını dilediğim tek firma...

Size öncelikle Türkçe yazmayı öğretmek gerekiyor. Sonra eleştiri yaparsınız.

• Kullanım lenovo ise böyle konu açılması normal

Yani Nokia 6'dan beklenti 1.sınıf olması forumu sorgulatır

• Nokia sağlamlık, ses kalitesi ve malzeme kalitesinde hepsini sollar geçer fakat donanıma da el atması lazım mesela Snapdragon 660 işlemcili 4GB RAM li 64GB (Samsung C10 gibi) orta-üst segment bir cihazı da olmalı keşke Nokia 6 böyle bir donanımla gelseydi efsane olurdu. Ayrıca bu cihaz 2000 TL seviyesini geçmemeli.
  • Nokia ekran fena değil, ama Bir Sony 4k kalitesi Yok,, Çinli rakiplerinin karşısında oldukça pahalı,, Vestele arasında pek fark yok,, Nokia oyuna geri dönmek istiyorsa kamerada birinciliği almalı ve fiyatlarını düşürmeli,,

• Arkadaşlar, nokia 6 veya huawei p smart almak istiyorum. Hangisini tavsiye edersiniz?

Nokia 6.1 modelini alacaktım ama satışa çıkmamış heralde.

Nokia 6, orta segment olarak iyi midir?

Akıllı telefonlar hakkında bilgisi olan veya nokia 6 kullanan varsa, fikir verirse sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Bu mesaj silindi.
    Fotoğraf konusunda bilgin eksik. Kullanıcı deneyimlerine bir göz at derim. Telefon bence çok iyi fotoğraf çekiyor. ;)
  • Harika bir telefon nokia efsanesi geri dönüyor

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.