Şimdi Ara

===> Nokia 6 | Ana Konu - 5.5' FHD IPS - 16MP- SD430 - 32GB - 3 GB RAM <=== (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.379
Cevap
20
Favori
99.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefonla konuşurken belirli aralıklarla -3 dakikada bir gibi- arkadan dıt dıt diye bir ses geliyor. eski lg g3'ümde konuşma sırasında bir mesaj gelirse dıt dıt uyarı sesi çıkıyordu ancak nokia 6'da dıt dıt sesinden sonra bakıyorum hiç bir mesaj yok, bildirim yok. nedenini bilen?

ayrıca ekran kapalıyken mesaj gelince ekran aydınlanmıyor. sadece bildirim sesi geliyor ama ekran kapalı kalıyor. bunu nasıl düzeltiriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S3datt -- 3 Ekim 2017; 23:42:15 >
  • 5.2' olsaymış keşke. Düşünmeden alacaktım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Bir sorum olacaktı. Bende ki cihazın ahize kısmında ki hoparlörden diğerine göre çok az ses geliyor. Acaba tüm cihazlarda mı böyle yoksa bende mi bir problem var?
  • 1000-1200 civarı cihaz bakıyorum Nokia 6 almayı düşünüyorum, kullananlar memnunmu,tavsiye edermisiniz ? araştırdığım kadarıyla bildirim ışığı yokmuş doğrumudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

1000-1200 civarı cihaz bakıyorum Nokia 6 almayı düşünüyorum, kullananlar memnunmu,tavsiye edermisiniz ? araştırdığım kadarıyla bildirim ışığı yokmuş doğrumudur ?

O fiyat araliginda huawei p9 lite 2017 veya bu. Gecen ay huawei aldim, gercekten cok iyi. Huawei teknik servisi olsun,arayuzu olsun guzel bir paket yapmis.

Halihazirda kullandigim cihaz servise gitmek zorunda oldugu icin ve ayni fiyat bareminde nokiayi da merak ettigim icin nokia 6yi da onumuzdeki ay satin alacagim. N11in 11 kasim indirimlerini bekliyorum. Nokianin malzeme kalitesi ust duzey, icinde ses icin amfi var ve stereo. İslemcisi dusuk ama gps,muzik ve coklu kullanimlarda uzmedigi söyleniyor. Oyun oynamiyorsaniz sorun olmaz.

Ha bir de nokia 6 32gb hafiza sunan bu fiyatlarda ender cihazlardan. Bence tek eksigi type c ile gelmeliydi.

• Android 7.1.2 sürümü ekim ayı güncellemesiyle birlikte yayınlandı.
    ===> Nokia 6 | Ana Konu - 5.5' FHD IPS - 16MP- SD430 - 32GB - 3 GB RAM <===
  • degerli arkadaslar, selfie severler için ön kamera gündüz ve gece nasıldır ?
  • iPhone 6 s ten geçtim çok pişmanım geçişler web gezintisi çok yavaş alan herkes övmüş ama kimse iPhone kullanmamış herhalde Android pişmanlık tır:) tek artısı telefonla artık eskisi kadar çok zaman gecirmiyorum, oynamak istemediğim için

1260 TL ye aldım ilgilenen varsa 1000 liraya bırakacağım 3 günlük Nokia tr garantili faturalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diaturk48 -- 12 Ekim 2017; 19:36:34 >
  • t.ayan T kullanıcısına yanıt
    sende problem yok, ahize kısmı alt hoparlörden daha zayıf donanıma sahip
    bütün nokia 6 lar böyle

çok zannetmiyorum ama eğer root yapılabilirse bir ihtimal ahize sesi yardımcı programlarla yükseltilebilir
    o da ilerde göreceğiz.şimdi mümkün değil
  • telefon bir amiral gemi değil çok şey beklememek lazım. arkadaş iphone 6 dan geçtim deyip kıyas ediyor da
    o kadar aşağılanacak telefon da değil
    hayet iyi bir telefon. Hız konusunda problem yaşamadım. 1.4 ghz 8 çekirdek orta seviye telefon için iyi randıman veriyor.
    Kamerası gündüz çok iyi 16 mpx
    geceleyin harika olmasa da üzmüyor. yarın hem gündüz hem gece fotoğrafı paylaşırım inşallah.

parmak izi okuyucusu başalırı. Ekran kalitesi, renk dokusu başarılı. Ses yüksekliği idare eder. Bass eh işte varım biraz diyor. Tok bir bass sesi duyamadım. Ama iyi işte ses öyle diyelim

radyosu var. Bootloader ını kırabilirlerse çok güncelleme gelir bu telefona android 13ü görebilir
    custom rom ile bildirim led i de çalıştırılabilir. Türkiyede donanım olarak bildirim led i var ama yazılım ile engellemişler. Çözülür o.

telefonu tavsiye ederim. Sağlam telefon. Takıntılı olmayan kimseyi üzmeyeceğini düşünüyorum
    nokia gerekeni yapmış

Tasarım güzel. Sağlam bir telefon aldığınızı hissedeceksiniz samimi söylüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi curtaincall -- 12 Ekim 2017; 23:55:54 >

• Diaturk48 D kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım telofonunuz ne renk kızıma alıcam kendim 2013 model Nokia Lumia 920 kullanıyorum hala taş gibi.
  • curtaincall C kullanıcısına yanıt
    Yorumlarınız ıcın tesekkur ederım
    ust sayfada bır arkadas ahıze sesı az seklınde sorununu belırtmıs sızde durum nasıl?
  • unpop kullanıcısına yanıt
    ben a5 2017 den geçtim, nokia daha net çekiyor, autofocus ve hdr özelliği var, a5 ise düşük ışıkta daha iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: curtaincall

sende problem yok, ahize kısmı alt hoparlörden daha zayıf donanıma sahip
    bütün nokia 6 lar böyle

çok zannetmiyorum ama eğer root yapılabilirse bir ihtimal ahize sesi yardımcı programlarla yükseltilebilir
    o da ilerde göreceğiz.şimdi mümkün değil

teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Android 7.1.2 sürümü ekim ayı güncellemesiyle birlikte yayınlandı.
    ===> Nokia 6 | Ana Konu - 5.5' FHD IPS - 16MP- SD430 - 32GB - 3 GB RAM <===

bu güncelleme hala daha bana gelmedi, farklı ülke romu mu kullanıyorsunuz?
    resimde gösterdiği kadarıyla TA- 1021 modelini kulanıyor arkadaş

bana da gelmedi mesela. Ben TA-1033 kullanıyorum. Bizimkisi de gelir, problem olmaz
    Yabancı kaynaktan bir görüntü. Türkiye cihazlarına da yakında gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Yabancı kaynaktan bir görüntü. Türkiye cihazlarına da yakında gelir.

Anladım. Teşekkür ederim. Root yapamıyoruz hala sanırım değil mi?
    Hayır, root olmuyor

• Ya arkadaşlar bende 2 gündür nokia 6 kullaniyorum ekran teşirdeki nokia 6 lara göre çok sarimsi duruyo neden böyle servise versem deişim olurmu beğenmedim ekrani ben teşirdekinin ekranini beğenip aldim kutudan çikancihazlarin ekrani sari niye boyle bu

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.