Şimdi Ara

Nokia 5800 Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/Oyun-Prog.-Yazılım Paylaşım/5800'la İlgili Herşey (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.380
Cevap
18
Favori
280.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Telefonun tüm güncellemelerini yaptıktan sonra Whatsapp yükledim. Karşılıklı mesaj özelliği kusursuz çalışıyor ama grup özelliğini kullanamıyorum. Arkadaşım beni grubuna ekliyor fakat grup listemde gözükmüyor. Sonuç olarak; gruplara ulaşamıyorum. Sorunun kaynağını bilen var mı?
  • arkadaşlar nokia 5800 telefonumda wireles dan bağlanmama rağmen whatsapa tl gidiyor kullanan yardımcı olabilecek bi arkadaş varmı.daha once bı yuklemıstım ınternet paketı sureklı acık kalıyo dıye kaldırmıstım gecen yıne yukledım wıresless olan yerde gırerım dıye bu seferde bole yapıyo :(
  • @yyp whatsapp kaldır tekrardan kurmayı dene.
    @yyp

@mrfelis whatsapp ayarlar kısmında bağlantı ayarları gibi bir kısım olması lazım. oradan bağlantı tipini kablosuz seçmen gerekiyor. bi kurcala göreceksin @mrfelis
  • tesekkürler kardes kurcaladım buldum ama telden kaldırdım uyguamayı nokıada kullanmak bu uygulamayı gercekden sıkıntı kullanmamak daha karlı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrfelis

tesekkürler kardes kurcaladım buldum ama telden kaldırdım uyguamayı nokıada kullanmak bu uygulamayı gercekden sıkıntı kullanmamak daha karlı :)

yanlış düşünüyorsun ben 5800 zamanında çok memnundum. kesinle kullanmaktan yana bir sıkıntı olmadı... bence kullanmaya devam et ki böyle popüler mesaj programı bulamazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtolgacengiz

quote:

tesekkürler kardes kurcaladım buldum ama telden kaldırdım uyguamayı nokıada kullanmak bu uygulamayı gercekden sıkıntı kullanmamak daha karlı :)

yanlış düşünüyorsun ben 5800 zamanında çok memnundum. kesinle kullanmaktan yana bir sıkıntı olmadı... bence kullanmaya devam et ki böyle popüler mesaj programı bulamazsın

line var görüntülü aramada yapabılıyormussun ucretsız onda :) android telefon alma vaktı geldı snrm :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mtolgacengiz

quote:

line var görüntülü aramada yapabılıyormussun ucretsız onda :) android telefon alma vaktı geldı snrm :)

geç bile kaldın sanırım :))))

• eyw çok güzel olmuş reyiz
  • Teşekkürler reis
  • Arkadaşlar Sinirden İnanın Ağladım Ağlayacağım. Moralim Sıfır. Sınavıma Bile Hazırlanamıyorum. Bilgili Arkadaşlarımın Yardımlarını Bekliyorum..

5800XM Kullanıcısıyım. Normalde Kendi Kendine Açılıp Kapanırdı. Bir Sıkıntı Olmazdı. Neyse Alarm Kısmını Hepiniz Bilirsiniz. Ben Alarm Bölümünü Hem Normal Alarm Kurmak İçin, Hemde Notlarımı Kaydetmek İçin Kullanırdım. Not Derken; Yeni Bir Alarm Oluştur Deyip Yapılacak Çok Önemli Notlarımı Yazar 1 Hafta Sonrasına Kurardım Alarmı veya Çoook Daha Sonra ki İşlerimi Yazar Ertele Diyerek Aylar Geçirirdim. Yedekleme Fırsatım Maalesef Olmadı Ve Salaklık Yaptığımı Biliyorum. Yazsam En Az 10 Sayfa Tutar. Bu Şekilde 50'ye Yakın Alarmlar Vardı ve Bugün Sabah Yine Telefon Kendi Kendine Kapanıp Açıldı. Ben Telefonu Bulunduğum Ortamın Önemli olmasından Dolayı Hemen Sessize Almak İstedim Ancak Bir Baktım 1 Dakika Sonra Üstteki Alarm Simgesi Kayboldu, Alarm Uygulamasına Girdiğimde Alarm Yok Diyordu ve Korkudan Hemen Bataryayı Çıkarttım ve Geri Takıp Açtım Ancak Bütün Alarmlar Yok olmuştu. Belki İnanmazsınız Ancak Ayların, Yılların Emeği Var Arkadaşlar. Yazılarımı Sürekli Güncelleyip, Yaptıklarım Yazıları Siler Başka Görevler Eklerdim. LÜTFEN. ALLAH Rızası İçin Bildiğiniz Ne Varsa Söyleyin Arkadaşlar. Nokıa Desteği Aradım Hafta İçi Diyor ki Ne Ben Bekleyebilirim Nede Onların Sorunumu Ö
    nemseyip
    Çözeceğ
    ine İnan
    mıyorum.

• Çok yararlı bir konu eline sağlık. Nokia 5800 maşallahı var 4 senedir sıkıntısız kullandım halende kahrımı çekmekte. Ekranın alt ve sol tarafı gitmiş ve blueetooth bozuk. Yinede her işimi görüyor. Geçen sene kızgın bir anımda duvara fırlattım kıymetlimi sonra bluetooth gitti. Acaba neden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sturmgeist

Çok yararlı bir konu eline sağlık. Nokia 5800 maşallahı var 4 senedir sıkıntısız kullandım halende kahrımı çekmekte. Ekranın alt ve sol tarafı gitmiş ve blueetooth bozuk. Yinede her işimi görüyor. Geçen sene kızgın bir anımda duvara fırlattım kıymetlimi sonra bluetooth gitti. Acaba neden?

Donanımsal arıza. Anten bozulmuştur. Servise verin.

• Acil Yardım! Cep Telefonumun Ekranında Siyah Küçük Bir Çatlak Var Kaça Yaparlar (5800)

• VERMİŞ OLDUĞUNUZ BİLGİLER İÇİN SAĞOLUN.TELEFONUMU DEĞİŞTİRMEYİ DÜŞÜNÜYORDUM VE SONY Z ALACAKTIM ŞİMDİ TEKRAR DÜŞÜNMEYE BAŞLADIM.
  • VERMY? OLDU?UNUZ BYLGYLER YÇYN SA?OLUN.TELEFONUMU DE?Y?TYRMEYY DÜ?ÜNÜYORDUM VE SONY Z ALACAKTIM ?YMDY TEKRAR DÜ?ÜNMEYE BA?LADIM.VERMY? OLDU?UNUZ TAVSYYELER DO?RULTUSUNDA BY TEL ALACAM
  • quote:

Orijinalden alıntı: ve316524

VERMİŞ OLDUĞUNUZ BİLGİLER İÇİN SAĞOLUN.TELEFONUMU DEĞİŞTİRMEYİ DÜŞÜNÜYORDUM VE SONY Z ALACAKTIM ŞİMDİ TEKRAR DÜŞÜNMEYE BAŞLADIM.

bende 5800 var git al sony xperia z yi
  • proflardan acil yardım bekliyorum
    telefondan hiçç anlamıyorum
    yeğenim 5800xm hediye etti

YAZILIM SÜRÜMÜ : V 52.0.007
    Tür: RM - 356 yazıyor

şimdi ben telefoncuya gidip program yükletmek istiyorum bu akıllı telefon dedikleri zımbırtıların programlarınıda telefoncu yükleyebilirmi ??
    watsap skye emülatorler oyunlar gtalk vs vs hangi programları yükletmeliyim ??
    en son hangi versiyonu var bu aletin en kararlı sürümü nedir ?? hangisini önerirsiniz ==
    cihazdas sandisk 8 gb kart var başka kart almamam gerek varmı ? 8 gb lik kart yeterli olurmu emulator ve oyunlar için ??

• hellsgate H kullanıcısına yanıt
    hani cevaplar

• Telefonu satıyorum 150 TL
  • Öncelikle eline sağlık iyi konu bilgilendirici ,
    ben uzun zamandır bu telefonu kullanıyorum hala tık demedi.
    Benim ihtiyaçlarımı başta kamera olmak üzere artık karşılayamıyor ve şu androidlerin vs. çalıştırdığı oyunları oynayamamak bazen düşündürüyor.
    GM discovery yada samsung s4 zoom almayı düşündüm ama insan bazende duruyor açgözlülük yapıp elindeki sağlam telefonu bi köşeye bırakıp kapalı kutu almak ne kadar mantıklı..Çünkü daha kız gibi sadece bana yetmiyor birazcıkta sıkıldım açıkcası symbian işletim sistemi baydı mesela..
    Dediklerini baya bi okudum hack ve cwf olayı aslında benm çok işime yarayabilir lakin ben o işlerden anlamam telefonda beceremem..
    Yani kısacası benim bu telefonla 1-2 yıl daha oyalanabilmem için değişikliğe ihtiyacım var ama nasıl olcak bu iş beni bi yönlendirin.Artık farklı temalar felan deniyorum ama kesmiyo..
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.