Şimdi Ara

## ♪♪ Nokia 5530 XpressMusic İncelemesi ♪♪ ## (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.246
Cevap
0
Favori
235.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir de ; Nokia'nın sitesinde pek yakında gelicek diyor. Ben evkur-yön gibi mağazalardan taksitle almayı düşündüğüm için bu aletin piyasaya tam olarak çıkması gerekiyor. Acaba piyasaya ne zaman çıkar ? Bayrama kalır mı ?
  • evt piyasaya ne zaman çıkar bende bunu merak ediorm.mersine geldiyse istanbula ndn gelmedi bu telefon ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ra hmetli

@FirstClass hocam evden wlan'a bağlanma işini çözebildin mi ? Yoksa hala bağlanılamıyor mu ?

Bi arkadaşta 5800'da aynı sorunu yaşıyorda. Belki alırsak biz de yaşayabiliriz, çözümünü şimdiden bilelim eğer bir çözümü varsa tabiki...

Ne yazıkki kendi wlan'ıma bağlayamadım. Ancak diğer her wlan'a bağlanıyor. Adsl'imde bir problem var sanırım. Telefon gayet iyi görüyor wireless'ları. Bu yüzden bir sıkıntı yağayacağınızı sanmam.

Valla Mersin'de bile mediamarkt'ta vardı sadece. Nokia Shop'ta maketi bile yoktu aldığımda. Ki hala yok sanırım. Eylül ayına geldik. Maksimum 3 hafta içinde heryere ulaşır diye düşünüyorum.

Fiyatı 450'ye düşer diyenlere pek aldanmayın derim. En az 1-2 ay bu fiyatta yada minimum 550-560 civarında gider bu telefon. Hatta talep olursa 650-700 bile olabilir. Ellerine geldiği anda bitti sanırım firmaların bu yüzden bulmanız zor. Talep olduğu sürece 600 civarında sürdürür fiyatları.

Edit: Yazım hataları ve 1-2 düzeltme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FirstClass -- 8 Eylül 2009; 14:28:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: FirstClass

quote:

@FirstClass hocam evden wlan'a bağlanma işini çözebildin mi ? Yoksa hala bağlanılamıyor mu ?

Bi arkadaşta 5800'da aynı sorunu yaşıyorda. Belki alırsak biz de yaşayabiliriz, çözümünü şimdiden bilelim eğer bir çözümü varsa tabiki...

Ne yazıkki kendi wlan'ıma bağlayamadım. Ancak diğer her wlan'a bağlanıyor. Adsl'imde bir problem var sanırım. Telefon gayet iyi görüyor wireless'ları. Bu yüzden bir sıkıntınız olacağını sanmam.

Valla Mersin'de bile mediamarkt'ta vardı sadece. Nokia Shop'ta maketi bile yoktu aldığımda. Ki hala yok sanırım. Eylül ayına geldik. Maksimum 3 hafta içinde heryere ulaşır diye düşünüyorum.

Fiyatı 450'ye düşenlere pek aldanmayın derim. En az 1-2 ay bu fiyatta yada minimum 550-560 civarında gider bu telefon. Hatta talep olursa 650-700 bile olabilir. Firmalar belli olmuyor pek. Ellerine geldiği anda bitti sanırım gelenlerde bile.

Bilgilendirme için teşekkürler. Benim piyasaya çıkmasını ve fiyatının 100 TL düşmesini beklemem gerekiyor. Sanırım 2 ay var bunların olması için.

• peki arkadasım sen memnunmusun bu telefondan yani tavsiye ediomusun bize cünkü ben E66 ı satıp önce 5800 almayı düsünüodm cok pahalı geldi bana sonra 5530 da karar kıldım ama hala aklım 5800 da E66 da 3g olduğu için hattım su anda 3g li 5530 alırsam 3g diie bisey olmicak bi yandanda düsünüorm tekrar 3g li bi telefon alim eee sonra diorm 3g yi salla herkesde var sanki diorm ama coğunlukla 5530 almak istiorm hem dokunmatik hem wi-fi var hemde bu kadar ucuz yani
  • Ben şuan gayet memnunum. Hatta telefonumla aramda bir bağ oluştu o derece. Telefonumun ekranında nokta şeklinde bir çizik oluştu, gittim kılıf aradım her yerde. Ama bulamadım düzgün bi kılıf. Pişman olmazsın bence. 3G varda kimse doğru düzgün kullanamıyor. Hadi 1 sene içinde biraz daha rayına oturtabilirler ama yinede kullanacağını pek sanmıyorum. Bu zamana kadar 3G yoktu, kimsede takmıyordu. Şimdi 3G geldi diye herkeste bir merak oluştu ama hiçbir hizmet adam gibi çalışmıyor. Hiç boşuna 3G'li telefon alıp faturayı şişirmeye değmez.

• quote:

Ben şuan gayet memnunum. Hatta telefonumla aramda bir bağ oluştu o derece. Telefonumun ekranında nokta şeklinde bir çizik oluştu, gittim kılıf aradım her yerde. Ama bulamadım düzgün bi kılıf. Pişman olmazsın bence. 3G varda kimse doğru düzgün kullanamıyor. Hadi 1 sene içinde biraz daha rayına oturtabilirler ama yinede kullanacağını pek sanmıyorum. Bu zamana kadar 3G yoktu, kimsede takmıyordu. Şimdi 3G geldi diye herkeste bir merak oluştu ama hiçbir hizmet adam gibi çalışmıyor. Hiç boşuna 3G'li telefon alıp faturayı şişirmeye değmez.

Eee yeni bir kulaklığınız varmı yoksa kutu içeriğindekiylemi devam ediyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Ben şuan gayet memnunum. Hatta telefonumla aramda bir bağ oluştu o derece. Telefonumun ekranında nokta şeklinde bir çizik oluştu, gittim kılıf aradım her yerde. Ama bulamadım düzgün bi kılıf. Pişman olmazsın bence. 3G varda kimse doğru düzgün kullanamıyor. Hadi 1 sene içinde biraz daha rayına oturtabilirler ama yinede kullanacağını pek sanmıyorum. Bu zamana kadar 3G yoktu, kimsede takmıyordu. Şimdi 3G geldi diye herkeste bir merak oluştu ama hiçbir hizmet adam gibi çalışmıyor. Hiç boşuna 3G'li telefon alıp faturayı şişirmeye değmez.

Eee yeni bir kulaklığınız varmı yoksa kutu içeriğindekiylemi devam ediyorsunuz ?

Şuan kutu içeriğindeki kulaklığı kullanıyorum ancak artık iyi bir kulaklık olmadığı kanaatine vardım. Kablodan inanılmaz kötü bir ses geliyor kulaklığa. Yani nereye dokunursa dokunsun bazen müziği bile bastıracak derecede bir kablo sesi geliyor. Ya müzik dinlerken hareketsiz duracaksınız yada yeni bir kulaklık alacaksınız.

Şu kulaklığı almayı düşünüyorum şuan.http://forum.donanimhaber.com/m_34301240/tm.htm

Kulaklık yorumlara bakılırsa gayet güzel. Sırf yanında gelen kılıf için alıyorum aslına bakılırsa. Telefona uygun bir kılıf bulamadım ve istediğim tip kılıf yanında gelen kılıf.

• quote:

quote:

quote:

Şuan kutu içeriğindeki kulaklığı kullanıyorum ancak artık iyi bir kulaklık olmadığı kanaatine vardım. Kablodan inanılmaz kötü bir ses geliyor kulaklığa. Yani nereye dokunursa dokunsun bazen müziği bile bastıracak derecede bir kablo sesi geliyor. Ya müzik dinlerken hareketsiz duracaksınız yada yeni bir kulaklık alacaksınız.

Şu kulaklığı almayı düşünüyorum şuan.http://forum.donanimhaber.com/m_34301240/tm.htm

Kulaklık yorumlara bakılırsa gayet güzel. Sırf yanında gelen kılıf için alıyorum aslına bakılırsa. Telefona uygun bir kılıf bulamadım ve istediğim tip kılıf yanında gelen kılıf.

Kılıfı bilemicem ama ben kulaklık olarak Sennheiser CX200 öneririm.Ben şu anda 5320XM ile beraber kullanıyorum.Hem cx200 hem cx300 kullananlar cx200'ün daha iyi olduğunu söylüüyorlar.Olabilir çünkü cx200 çok daha yeni bir kulaklık.Onada bakmalısınız

• bu gün teknosaya gitme imkanı buldum ve 5800 ı inceledim gercek olanını maket değildi yani elime aldım ve her öz. baktım dokunmatik ekranı mükemmel hassas diyebilirz msj yazarkende zorlanmadım hiç zorlanmadım aslında telefonu kullanırken ben beğendim ama tabiki de 5530 alacağım oradaki yetkililere bu telefonu sordum ne zaman gelceklir hakkında bi bilgileri olmadıklarını söylediler.
  • Teknosa'da olmasını pek bekleme bence. Teknosa'ya en son geliyo genelde böyle cihazlar. En iyisi bulunduğun ilin en büyük elektronik mağzasına gitmek ve orada bulmayı bulmak. Orada yoksa başka bir yerde olmasını bekleme pek. Nokia Shop'lara bile gelmedi daha bugün sorduğum kadarıyla. 2-3 hafta içinde her yere gider diyorlar ancak kimse tam olarak bir süre veremiyor. Hepsiburada'da kalmamış sanırım. Bu yüzden internetten alma olasılığı da düşüyor. En iyisi biraz daha bekleyip düzgün bir mağzadan almak.
  • O kulaklığı ilk defa gördüm doğrusu. Acaba yeni mi çıkmış. Güzel bir şeye benziyor. Ama çok bass veren bi kulaklık arıyorsan ep630'u da araştur bence
    quote:

quote:

quote:

• online magazalari deneyin bir de.. HB, hizlial ve digerleri..
  • Arkadaşlar bu telefonun boyutlar haricinde özellikle işletim sistemi olarak 5800'dan bir farkı var mı? Arada ki 100 tl farkı verip 5800 almak daha mı mantıklı? 5800'a uyan bütün oyun, program, tema v.b. şeyler buna da uyumlu acaba?
  • Kulaklık konusuna değinmişken şöyle 20 TL civarlarında bir kulakiçi kulaklık önerebilir misiniz ? Kulaklığa 50-60 Tl vermek istemiyorumda

quote:

Arkadaşlar bu telefonun boyutlar haricinde özellikle işletim sistemi olarak 5800'dan bir farkı var mı? Arada ki 100 tl farkı verip 5800 almak daha mı mantıklı? 5800'a uyan bütün oyun, program, tema v.b. şeyler buna da uyumlu acaba?

Bu soruyu bende sormak istiyordum. Bir sürü program ve oyun paylaşılmış, ağzım sulandı bakarken, onları indirip telefonda kullanamazsak kötü şeyler olabilir.

Birde 5800'ın bi kaç artı özelliği daha var.
  • quote:

Kulaklık konusuna değinmişken şöyle 20 TL civarlarında bir kulakiçi kulaklık önerebilir misiniz ? Kulaklığa 50-60 Tl vermek istemiyorumda

quote:

Arkadaşlar bu telefonun boyutlar haricinde özellikle işletim sistemi olarak 5800'dan bir farkı var mı? Arada ki 100 tl farkı verip 5800 almak daha mı mantıklı? 5800'a uyan bütün oyun, program, tema v.b. şeyler buna da uyumlu acaba?

Bu soruyu bende sormak istiyordum. Bir sürü program ve oyun paylaşılmış, ağzım sulandı bakarken, onları indirip telefonda kullanamazsak kötü şeyler olabilir.

Birde 5800'ın bi kaç artı özelliği daha var.

ben coğu 5800 programını kurdum..sertifika hatası hariç başka problemle karşılaşmadım..sanırım işletim sistemi ve özellikleri aynı..ekranı daha küçük ama çözünürlüğü yani piksel sayısı aynı..yani bire bir uyabiliyor sanırım..

• arkadaşlar ilgilenen olursa 4 günlük 5530 satılıktır

http://forum.donanimhaber.com/m_34363046/mpage_1/key_//tm.htm#34363046
  • ben kesin alıcam 5530 kararlıym gelmesini bekliorm sadece.
  • resimleri eklemişsin ve daha gzl anlatim olmuş almayi düşündügüm bir cihazdi sayende biraz bişiler gördüm yakından ama n73 e yakıın olmasi acayip
  • İzmire geldi sonunda hadi hayırlı olsun

Çankayada vardı girişte köşedeki ilk dükkan. iki rengide vardı. beyaz rengi gerçekten çok hoş.boyutlarınıda beğendim. fiyat 600den aşşağı olmaz dedi. Nette 550liraya var diyince yoktur öle bişey diye geçiştirdi

Takasda zaten ölü fiyat verdikleri için şuanda acelem yok N79 dan memnunum. bu arada yukarda bi arkadaş ilan açmış onunla anlaşırız umarım
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.