Şimdi Ara

## ♪♪ Nokia 5530 XpressMusic İncelemesi ♪♪ ## (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.246
Cevap
0
Favori
235.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel model fakat 3g desteiğinin olmaması büyük eksiklik

• alırsam sırf müzik dinlemek için alcam sizce iyi bi seçim mi?
    über bi ses istiyorum

bıktım 2+1 min dandik sesinden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 28 Ağustos 2009; 3:41:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

Kaan bence sen şebeke üzerinden yerini buluyosun haritada ama öyle değilse cihaz satışında patlama yaşanır

video araması 3g varmı demek onu bilmiyorum bende. ışık sensörü olmasıda iyi oldu.

tek sorun izmire ne zaman giriş yapacak

evet şebeke üzerinden alıyormuş bilgileri, kullanıcı klavuzunda öyle yazıyor...

Location information
    Your device does not have an internal GPS antenna. To use this feature, use a compatible
    GPS receiver (accessory sold separately).
    You can automatically add capture location information to the file details of the
    captured material.
    The location coordinate values may not be displayed due to local authorities’
    requirements.
    Select Menu > Applications > Camera.
    To add location information to all captured material, select Options > Settings >
    Show GPS info > On.
    It may take several minutes to obtain the coordinates of your location. The availability
    and quality of GPS signals may be affected by your location, buildings, natural obstacles,
    and weather conditions. If you share a file that includes location information, also the
    location information is shared, and your location may be visible to third parties viewing
    the file. The device requires network services to acquire location information.
    Location information indicators:
    Camera
    © 2009 Nokia. All rights reserved. 67
    • — Location information unavailable. GPS stays on in the background for several
    minutes. If a satellite connection is found and the indicator changes to within that
    time, all the images captured and video clips recorded during that time are tagged
    based on the received GPS positioning information.
    • — Location information is available. Location information is added to the file
    details.

• quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

Kaan bence sen şebeke üzerinden yerini buluyosun haritada ama öyle değilse cihaz satışında patlama yaşanır

video araması 3g varmı demek onu bilmiyorum bende. ışık sensörü olmasıda iyi oldu.

tek sorun izmire ne zaman giriş yapacak

bizim kötü kırşehir e bile geleli 5 gün oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x1650Pro -- 28 Ağustos 2009; 5:57:53 >

• Arkadaşlar wireless var diyor bu telefonda peki hangi şifreleme yöntemlerini destekliyor? wep wpa wpa2 ? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler...Alan arkadaşlara da hayırlı olsun..Kazasız belasız kullanın...
  • Cihaz hakkında netten detaylı bilgileri topluyorum ve buradan paylaşıcam birazdan

yoksa anakonudanmı devam etsek
  • birazdan gidip bakıcam mediamarkta incelemek için..beğenirsem alıcam

@firstClass cevap için sağol dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzerme jr. -- 28 Ağustos 2009; 11:14:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xrox

Arkadaşlar wireless var diyor bu telefonda peki hangi şifreleme yöntemlerini destekliyor? wep wpa wpa2 ? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler...Alan arkadaşlara da hayırlı olsun..Kazasız belasız kullanın...

WLAN support 802.11b/g
    WEP
    WPA
    WPA2 (AES/TKIP)
  • malesef inceleyemiycem gelmemiş hala alan arkadaşlar nerelerden aldıklarını yazarlarsa çok iyi olur..
  • evet 5530 sevdama biraz ara verdim. N79 aldım biraz onunla vakit geçirecem. bu arada 5530 İzmire gelir umarım

N79 ile takas yapmak isteyen veya nakit satmak isteyen olursada PM atabilir

5530 almak isteyenler için bi kaç link vereyim incelesinler:

Nokia Türkiye destek sayfası: (türkçe kullanım klavuzu var mesela) http://www.nokia.com.tr/destek-ve-yazilim/urun-destegi/5530-xpressmusic

Tüm cihaz bilgileri : http://www.forum.nokia.com/devices/5530_XpressMusic

fotolar:(araç giderken çekilmiştir)
    http://s45.radikal.ru/i108/0908/6e/76a7245a24fd.jpg
    http://i052.radikal.ru/0908/cd/ebe1fb2222b3.jpg
    http://i078.radikal.ru/0908/06/7af8236f860d.jpg
    http://s39.radikal.ru/i084/0908/63/b2e4119d7b3b.jpg (makro)

• sar değeri hakkında kesin bilgi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilkid

sar değeri hakkında kesin bilgi var mı?

ICNIRP kuralları uyarınca cihazın kulağa tutularak kullanımı için öngörülen en yüksek SAR
    değeri şudur: 0,71 W/kg.
  • metintekin cevabın için teşekkür ederim bende E63 mü alsam diyordum onda WPA2 desteği yok ondan vazgeçtim şimdi Sağol tekrardan...
  • Nokia N79 mu 5530 mu daha iyidir ? Alacağımda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CapsLocking

Nokia N79 mu 5530 mu daha iyidir ? Alacağımda...

Eğerki her özelliği iyi olan ancak tasarımı pek iyi olmayan bir telefon alayım diyorsan n79.

Eğerki şekil bi telefonum olsun bikaç özelliğide olmasın diyorsan 5530xm

Metin hocam iyi bir tercih yapmışsınız yinede. N82 almanızdan daha iyidir diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FirstClass

quote:

Eğerki her özelliği iyi olan ancak tasarımı pek iyi olmayan bir telefon alayım diyorsan n79.

Şöyle bi telefonum olsun istiyorum bu lafı bi minibüsün arkasında görmüştüm

"xxxxx (telefon modeli) akar elalem bakar"

Özellik olarak ne eksiği var bu telefonun ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FirstClass

quote:

Şöyle bi telefonum olsun istiyorum bu lafı bi minibüsün arkasında görmüştüm

"xxxxx (telefon modeli) akar elalem bakar"

Özellik olarak ne eksiği var bu telefonun ?

Kamerası 3.2mp , 3g yok ve gps yok. Geri kalan herşeyde n79 u geçer tabi o ayrı konu

• 3g olmaması çok kötü olmuş bu telefon için

benim geçen sene aldığım telefon bile 3g uyumlu 1 buçuk sene öncesinden belliymiş yani

yeni çıkan bi telefona koymaları lazım artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..duygusuz..

3g olmaması çok kötü olmuş bu telefon için

benim geçen sene aldığım telefon bile 3g uyumlu 1 buçuk sene öncesinden belliymiş yani

yeni çıkan bi telefona koymaları lazım artık

Tamam da zaten telefon 3g kullanmayacak insanları hedef alıyor. Mesela ben 3g kullanmıyorum ve 3g için 100-150 lira fazla para vermeme gerek yok. Her telefona 3g koyup fiyatı yüksek tutarsa olmaz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.