Şimdi Ara

## ♪♪ Nokia 5530 XpressMusic İncelemesi ♪♪ ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.247
Cevap
0
Favori
235.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fotolar güzel gözüküyor ama bu kadar küçük fotolar hangi telefonla çekilirse çekilsin güzel gözükür zaten. O yüzden bu telefonu almak isteyen arkadaşlara yardımcı olmak açısından resimlerin orijinallerini upload edip versen daha yararlı olur kanımca.
  • Bu arada izmirde gören duyan olursa haber versin!! 2.el 5800 veya sıfır 5530 alıcam. mavi rengi ereyon.com da var olmadı ordan alıcam
  • bu açma kapamada dokunmatik galiba..acaba cebinde çalarken deymelerden dolayı acılıp kapanmasın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilkid

bu açma kapamada dokunmatik galiba..acaba cebinde çalarken deymelerden dolayı acılıp kapanmasın..

Yok açma kapama dokunmatik değil. Ekranı açmak için yanda sürgülü bir tuş var. O yüzden problem olmaz. Ayrıca otomatik ekran ve tuş kilidide telefonda mevcut.

@ok1907: Flickr a attığım için fotoğrafları boyutları biraz küçüldü. Rapide tüm fotoları atıyorum şuan daha detaylı inceleyebilmeniz için. Bitince eklerim topice
  • dostum arama tuslarından bahsetmıstım ...ayrııca birde birebir foto koyma sansın varsa super olur..

quote:

Orijinalden alıntı: FirstClass

quote:

bu açma kapamada dokunmatik galiba..acaba cebinde çalarken deymelerden dolayı acılıp kapanmasın..

Yok açma kapama dokunmatik değil. Ekranı açmak için yanda sürgülü bir tuş var. O yüzden problem olmaz. Ayrıca otomatik ekran ve tuş kilidide telefonda mevcut.

@ok1907: Flickr a attığım için fotoğrafları boyutları biraz küçüldü. Rapide tüm fotoları atıyorum şuan daha detaylı inceleyebilmeniz için. Bitince eklerim topice

• quote:

Orijinalden alıntı: FirstClass

quote:

Teşekkürler ilgilendiğin için

• Buyrun orjinal fotoğraflar.http://rapidshare.com/files/272178451/Nokia_5530_XpressMusic_Photos.rar
  • Fotoğraflarla daha iyi oldu inceleme elinesağlık

İzmirde gören duyanların haber vermesini bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

Fotoğraflarla daha iyi oldu inceleme elinesağlık

Agora`dan Alsancak a 4-5 mağazaya sordum biri bağdatlı olmak üzere o da nesi der gibi baktılar suratıma :) Yarın bit pazarının oradaki telefonculara bakacağım vaktim olursa dişçiden .S
  • telefon çok güzel ama yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: HighVoltage

quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

Fotoğraflarla daha iyi oldu inceleme elinesağlık

Agora`dan Alsancak a 4-5 mağazaya sordum biri bağdatlı olmak üzere o da nesi der gibi baktılar suratıma :) Yarın bit pazarının oradaki telefonculara bakacağım vaktim olursa dişçiden .S

ordakilerin hepsini gezdim dün ve bugün kvk yı aradım hiçbi yerde yoookkk

• Ben telefonu aldığım gün nokia shop'a gittim adam aldı telefonu personele göstermeye başladı Kimse görememiş daha telefonu ne nokia shop'ta nede diğer telefoncularda. Mediamarkt'tada şans üzerine buldum telefonu zaten.
  • kötü aksarayda bile var bu tel izmirde fln yok mu
  • Media markttan ne kadara aldın. Ya bi de arkadaşlar media markt demişken şu dandik kataloglar dışında hiçbir yerde adam gibi bi media markt fiyat listesi bulmak mümkün değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KIDD

Media markttan ne kadara aldın. Ya bi de arkadaşlar media markt demişken şu dandik kataloglar dışında hiçbir yerde adam gibi bi media markt fiyat listesi bulmak mümkün değil mi?

600 e aldım ancak 30tl kadarda bonus geldi sanırım yani 570'e aldım gibi.

Ne yazıkki fiyat listesi yok. Sitelerine bile baktım ancak bende sizin gibi malesef bulamadım. En iyisi mağazaya gidip fiyatları not almak.
  • ben hepsiburada dan almayı dusunuyorum..sadece 5800 ekranının buyuk olması benı dusunduruyor...acaba cok fark varmıdır..cunku 5800 ekranı cok hos ve kullanıslı duruyor
  • Ben de tan aksine 5800ı çok büyük olduğu için çok sevmemiştim. Biraz daha küçük (cepte çok rahatsız etmeyecek) ve yine büyük ekranlı bir telefon arıyordum. Zaten 5800a göre dezavantajları sadece ekranının küçük olması (ama bu sayede telefon da küçük olduğu için benim için avantaj) ve 3g olmaması gibi gözüküyor (ki üniversitede wi-fi olduğu için buna da çok fazla ihtiyacım olacağını sanmıyorum)

Bunun yanında extradan bir de mp3 çalar taşımak istemediğimden xpressmusic serisi düşünüyordum. (Dolayısıyla; adamlar sanki telefonu benim için yapmışlar ya)
  • bu telefonu yapıp niye 3g koymazlar o da ilginç

3g yeni çıktı telefon yeni çıktı
  • hocam telin boyutu olarak evet iyi olmus ama ekran ne bilim kucuk geliyor bana..samsung starın ki bile daha buyuk..

quote:

Orijinalden alıntı: KIDD

Ben de tan aksine 5800ı çok büyük olduğu için çok sevmemiştim. Biraz daha küçük (cepte çok rahatsız etmeyecek) ve yine büyük ekranlı bir telefon arıyordum. Zaten 5800a göre dezavantajları sadece ekranının küçük olması (ama bu sayede telefon da küçük olduğu için benim için avantaj) ve 3g olmaması gibi gözüküyor (ki üniversitede wi-fi olduğu için buna da çok fazla ihtiyacım olacağını sanmıyorum)

Bunun yanında extradan bir de mp3 çalar taşımak istemediğimden xpressmusic serisi düşünüyordum. (Dolayısıyla; adamlar sanki telefonu benim için yapmışlar ya)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.