Şimdi Ara

NOKIA 1.3 megapixellik yeni telefonu 500 EURO (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dooru daha CCD mi CMOS mu bilmiorus, dijital zoom warsa bile 4x tir ki optik zoom yoq bi kere. Beyaz netlik ayarı-flaş ayarı-pozlama vs ayarları da yoqq ee??
  • Onlar için kalitenin ne önemi var. Hayatında fotoğraf makinası kullanmamış kişiler; cep telefonunda olunca fotoğraf makinasinin onemini bir anda hatırlayıverdiler. Olmassa olamz
  • cannpolat gördüğüm 2. iğneleyici mesajın oldu mobil bölümünde.uyarıya gerek kalmadan biraz daha seviyeli takıl ok...
  • Temmet de. çok kızıyorum araştırmadan hoplayıverene. Bi araştır bak sonra alırsın. Eğer frazla tepkili olduysam özür dilerim forumdaki tün arkadaşlardan.
  • [frndsp]
  • bence de ok kadar kotu degil hos duruyo zaten daha da kucuıltmrk icin ekranı da kucultmeleri lazım ayrıca turkiye fiyatının 500 euro olacağını hic sanmıyorum
  • bundan daha iyileri çıkacak
  • iyide elalem 3.2pixelden bahsediyor. samsung asti bile. nokia hala 1.3 pixeli yeni duyurdu. bu bari gec cikipta bekletmese
  • Biraz tip olacak telefonda ya bak şu fotoya
    [simage]http://212.213.255.72/keepthls/pics/panasonic/pax300_00.jpg [/simage]
  • 7610nun gözünü sevim bunlarda tip yok bence
  • Gözünü ben de sewerim ama fiyatını sewmeyeceğim kesin
  • zuzuahha , doru sölüyosun..!
  • bence yeni telefonların çoğunda tip yok, zaten tuş takımları yavaş yavaş alta sıkışıyor telefonlar pda moduna geçmeye başladı.

Bu arada şu an 1.3mp telefonların ccd kullandığını düşünüyorum. Ama manuel ayarları gelişmeden ve 10mp olmadan sıvı merceklerle optik zoomları da gelişmeden fotoğraf makineleri ile yarışamazlar.

Ancak orada da bir sorun var. Bunlar ileride yapılşacak sesli-görüntülü iletişime uygun olacaksa (ki öyle olmalı) şimdilik düşük çözünürlükler daha mantıklı. Hem bu görüşmeler için ekran ve kamera aynı yere bakabilmeli.

Ben ekran ve kamera olarak x600'ü beğeniyroum. Hem insanın elinde takozumsu bir etki de uyandırmıyor, hem de flashlı dönebilir kamerası var.
  • özellik derken diğer nokia larla karşılaşrırıp dedim. megapiksellik kameralı ikinci telefon yani
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by gargoyle</i>
    <br />bence yeni telefonların çoğunda tip yok, zaten tuş takımları yavaş yavaş alta sıkışıyor telefonlar pda moduna geçmeye başladı.

Bu arada şu an 1.3mp telefonların ccd kullandığını düşünüyorum. Ama manuel ayarları gelişmeden ve 10mp olmadan sıvı merceklerle optik zoomları da gelişmeden fotoğraf makineleri ile yarışamazlar.

Ancak orada da bir sorun var. Bunlar ileride yapılşacak sesli-görüntülü iletişime uygun olacaksa (ki öyle olmalı) şimdilik düşük çözünürlükler daha mantıklı. Hem bu görüşmeler için ekran ve kamera aynı yere bakabilmeli.

Ben ekran ve kamera olarak x600'ü beğeniyroum. Hem insanın elinde takozumsu bir etki de uyandırmıyor, hem de flashlı dönebilir kamerası var.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Görüntülü iletişim teknolojisinin adı olan 3g ile bağdaşacak ve uyumlu bir telefon olduğunu sanmıyorum... 3G telefonlar direkt olarak 3g dir diye lanse ediliyorlar eğer kaynakta böyle birşey söylenseydi infinite bunu atlamazdı inanın...
    SE nin telefon katolaglarında bir edet 3g telefon var her bayiden teemin edebilirsiniz... Ama Nokia ya ait hiç bir 3G telefon görmedim en azından protatip bile...
    Ayrıca görüntülü iletişim için ya çift kamera yada 180° yada daha fazla hareket edebilen kamera gerekli çünkü konuşurken ekranı görebilmen ve karşıyada kamera vasıtası ile görüntü yollaya bilmen gerek... Arkadaki tek kamera ile bu sağlanamaz...

• <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by fanciful</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by gargoyle</i>
    <br />bence yeni telefonların çoğunda tip yok, zaten tuş takımları yavaş yavaş alta sıkışıyor telefonlar pda moduna geçmeye başladı.

Görüntülü iletişim teknolojisinin adı olan 3g ile bağdaşacak ve uyumlu bir telefon olduğunu sanmıyorum... 3G telefonlar direkt olarak 3g dir diye lanse ediliyorlar eğer kaynakta böyle birşey söylenseydi infinite bunu atlamazdı inanın...
    SE nin telefon katolaglarında bir edet 3g telefon var her bayiden teemin edebilirsiniz... Ama Nokia ya ait hiç bir 3G telefon görmedim en azından protatip bile...
    Ayrıca görüntülü iletişim için ya çift kamera yada 180° yada daha fazla hareket edebilen kamera gerekli çünkü konuşurken ekranı görebilmen ve karşıyada kamera vasıtası ile görüntü yollaya bilmen gerek... Arkadaki tek kamera ile bu sağlanamaz...

infinite'nin telefon bilgisi veya ilgisine lafım yok. Ben konuya uzak kalmaya çalışıyorum. 3510i alsam mı almasammı diye düşünüyorum hala 3510 alırdım ama sıfırı bulunmuyor [frndsp]

Ben zaten ileride olacağını söyledim. Ancak x600'ün kamerası 180° dönebiliyo diye biliyroum. Objektifinin etrafında da flash var.

zaten telefonda 3g olsa bile bunu kullanabilmek için hatların yenilenmesi gerekir diye biliyorum...

• Anladım gargoyle zati sende bahsetmişsin kamera olayından. Benim tek gördüğüm su anda ulaşılabilir 3g telefon sony ericsson du onuda sadece katologlara koymuşlar tr ye ithalatı yok sanırım...
    İş alt yapıya gelince kimbilir ne zaman gerçekleşir. Hadi yaırlısı diyelim. x600 benimde hoşuma gidiyor ama fiyat olayı beni çok üzüyor...
    Ben şu aralar e398 Motorolayı bekliyom... Beklentilerimin hepsine yeteri kadar cevap verebilecek bir telefon fiyatı da iyi olursa "tabi diğerlerine nazaran baya iyi olmalı" alırım belki ama o telefondan önce çok fazla önceliklerim var... Zati halde bu telefon işini biraz fazla abarttık gibi geliyor bana... Önceden fortoğraf makinesi bile elimize almazken şimdi bir telefonda kamera olmazssa ona telefon demiyoruz :)
  • e398 megapiksel kameralı mı?
  • vga kamera
  • bu modelin adi ne abi?? hic soz edilmemish.. yada ben gormedim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.