Şimdi Ara

nod32 mi Kaspersky mi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nod32 öneririm ayrıca türkçe sürümü de var.
  • Bence Kaspersky
  • Arrkadaşlar başlıkta yazılanları okudum ancak tam bir bilgi sahibi olamadım. Konu hakkında bilgim yok zaten. Bu programların Nortondan farkı ne. Aynı işlevimi görüyor.
  • quote:

Sanki burada kafan karışmayacak dostum benim gibi
    her bi kafadan ses çıkacak.

haklıymışın be arkadaş
  • Kesinlikle kaspersky biraz kasar ama olsun elinden ne uçan nede kaçan kurtuluyor sonra en geniş veri tabanlı proğramda bu ama asla betası değil lisanslı olanı tabiiki.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tasarimci

Bir soru da ben sorayım. Kaspersky nin Trojan alarmı verdiği birkaç siteye NOD32 kuruluyken girdim. Hiçbir uyarı vermedi? Neden? İyi hızlı çalışıyor da NOD32 kurduktan sonra başka bir program daha mı kurmam gerekiyor? NOD32 TRojanları yakalayamıyor mu?
    Bir de Nod32 Zipli dosyaların içindeki dosyaları temizleyemiyor sanırım..Klasöre açman gerekiyor. Klasöre açarken de virüslü dosyayı açtırmıyor. eee. NOD32 yi devre dışı bırakıp sistemi açıp, zipli dosyayı açmak sonra NOD32 yi aktif etmek mi lazım?

1-imon ayarlarını yap.
    2-amon ayarlarını yap.

nodu aktif kasperı pasif çalıştır.. nod silemezse aynısını kasperla taratıp silersin.

1 tane kullanıcam diorsan nod kullan ve bütün ayarlara tik koy. (heuristics, potentially dangerous applications....)

• NOD32 kesinlikle Kaspersy'den daha başarılıdır fakat NOD32'nin ayarlarını doğru şekilde yapmadan verim alamazsınız.
    İmzama tıklayarak ayrıntılı bilgi alabilir ve resimli ayar anlatımına ulaşabilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: beytepe

NOD32 kesinlikle Kaspersy'den daha başarılıdır fakat NOD32'nin ayarlarını doğru şekilde yapmadan verim alamazsınız.
    İmzama tıklayarak ayrıntılı bilgi alabilir ve resimli ayar anlatımına ulaşabilirsiniz.

gülerim buna
  • Neye gülüyorsun arkadaşım neresi komik bunun.
    Yazdığın yazıya dikkat et, komik bir şey varsa neyin komik olduğunu yaz.

quote:

Orjinalden alıntı: Metalovski

quote:

Orjinalden alıntı: beytepe

NOD32 kesinlikle Kaspersy'den daha başarılıdır fakat NOD32'nin ayarlarını doğru şekilde yapmadan verim alamazsınız.

gülerim buna

• yazdığım yazıda sorun yok . dolayısıyla dikkat etmeyede gerek yok. nod 32 de kullandım kaspersky de .

komik olan bu
    NOD32 kesinlikle Kaspersy'den daha başarılıdır
  • Kaspersky hakkında çok sorun okudum,yok kalkmıyor,yok makinaya resey atıyo,pc yi kasıyo,internete girilmiyo ama nod32 hakkında bi şikayet aklıma gelmiyo
  • baba benimki gibi
    ikisinide kur..

çünkü bazen kas.. bulmuyor
    nod çat diye buluyor
    sonra nod once bluyor bi zaman 8 sn sonra kas buluyor ve hbr veriyor..
  • nod32 nin sitesine gir yazılanları oku

üstüste ödüller alan en iyi anti-virüs yazılımı olduğunu ve bir çok tanınmış anti-virüs programlarını solladığını ayrıntılarıyla yazıyor

önemli olan verilerdir. nod32 çocuğu koymuştur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erhanercan

nod32 nin sitesine gir yazılanları oku

üstüste ödüller alan en iyi anti-virüs yazılımı olduğunu ve bir çok tanınmış anti-virüs programlarını solladığını ayrıntılarıyla yazıyor

önemli olan verilerdir. nod32 çocuğu koymuştur.

sendewww.google.com a gir nod32 diye arat birde kaspersky diye. reytingini gör
  • nod32 derim, başka bişey demem,diyemem
  • niye karıştırıyorsunuz adamın aklını kardeşler. Kaspersky tabiki.
  • 6-7 aydır nod32 kullandım sonra silip kasper 2006 yükledim 364 adet zararlı buldu...ha bazı arkadaşlar bunlar virüs değil spy dedi ama bilemicem??...güvenliğe gelince kasper daha güvenli bence...çünkü uçan kaçan kaçamıyor elinden....her bi tarafı kontrol ediyor hiçbir izinsiz olaya müsaade etmiyor....ama saniyede bir toolbar çıkarması insanı deli ediyor vede sistemi gebertiyor......bence kasper bilgisayarında full güvenlik isteyen amatörler için nod32 ise sağlam bir güvenlik isteyen profesyoneller için....yani nod32 daha bi free daha iyi kontrol gerektiriyor...kasper her şeyi kendi hallediyor....aksinede müsade etmiyor zaten....mesela bi virüs buldu sileyim mi diyo sıkıyosa silme de bilgisayarın ırzına geçer.....saniyede bi çıkar sileyim sileyim sileyim die yine silmessen bilgisayara restrart atar....yeniden başlatır yine siler...yani başka seçeneğin yok...oysa mesela adam hacker ee virüs trojan yazdığı için bilgisayarındada bir ton zararlı olacaktır.....kasper kullanamaz bu adam mesela....ama nod kullanabilir.....noda silme der nod dinler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lagaluga -- 12 Şubat 2006 1:28:39 >

• kaspersky diyorum ince ayar çekersen pcyi kasmaz. saatin yanında durduğu zaman pc yi kasar. normalde kapatırsanız kasmaz. ama virüslerin girmesini engellemez mi engeller. kaza ile bi aralar nod32 kurdum. pc sapıttığında virüs olmadan nası pc sapıttı dediğimde kaspersky kurup tararttığımda bir sürü virüs buldu kaspersky. yani nod 32 pek bir işe yaramadı. nasa nın bile kasperskyi kullanmayışının tek sebebinin rus yazılımı olduğu düşnülürse kasperskynin üstünlüğü ortaya çıkıyor.

Kaspersky
  • bu arada kasperskynini en güzel özelliğide internet explorerle bütünleşik çalışması. yani internet sayfalarının hiç birinden spy kapma olasılığınız yok. içiniz rahat. tek kötü tarafı ise virüs taramasının çok uzun sürmesi. belki de iyi bir şey çünkü dosyaları didik didik ne idüğü belirsiz dosyaları bile taraması. kaspersky zaten avp den sonra gelişmiş şüphesiz norton, panda, f-prot, avast, nod32, .. virüs programlarını hepsini yıllardır denedim kullandım. bana göre kaspersky derim başka da birşey demem.
  • beyler nod32 kullanan bi arkadaşımla bi gün oturduk en baştan 2 pc ye format attık aynı programları yukledik birine nod birine kasperksy kurduk bu arada ben sonuna kadar kaspersky derim neyse aynı virüsleri ikisinede aynı anda yukledik sonra başladık taramaya 2 side hepsini buldu ve sildi sadece nod bir tanesini silemedi aralarındaki farkı buydu bu

sonuç: 2 mizde kendi kullandığımız antivirüsleri kullanmaya devam ettik durum berabere sonuçlandı:D

ama ben yinede kaspersky derim :D
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.