Şimdi Ara

Noctua NH d14 (kule tipi soğutucusu) nasıl temizlenir yardım lütfen. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
1.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kontak spreyleri var, onları denesen, cep telefonu devre kartını temizlemek için kullanılan.
    Falcon 530 gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karagece25 kullanıcısına yanıt

Hocam teşekkür ederim sıvı temasından gözüm korktu biraz açıkçası bu konularda da pek yüzüm gülmüyor kestirme fırçası ve hava üfleyerek temizleyeceğim büyük ihtimalle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schi20phrene -- 18 Ağustos 2022; 16:13:17 >
  • Söylediğim sıvı zaten saniyeler sonra buharlaşıyo, kalıntı bırakmıyo.
    Yinede sen bilirsin.Kolay gelsin.

• karagece25 kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim hocam saygılarımla hayırlı günler dilerim

• Sirkeye komple sokun hiçbir şey olmaz. Marketten aldığımız sirkeler zaten sulandırılmış sirkelerdir. Orijinal saf sirke olsa kokusu ile bayılırsınız zaten. Ayrıca zımpara yapmak için profesör olmaya gerek yok. Forum da ki felaket tellallarını dinlemeye gerek yok. İşlemciye temas eden yüzeyi CD kalemi ile boyayın. Bütün boyalar gidene kadar zımparalayın. Ayrıca mm olarak boşluk oluşsa dahi sorun olmaz. Termal macunun temel görevi aradaki boşlukları kapatıp iletimi arttırmaktır.

• pilotaFerrari kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim kıymetli hocam ben teknolojik ürünlerde biraz kısmetsizim o yüzden cesaret edemeyeceğim büyük ihtimalle kestirme fırçası aldım nalburdan kuru şekilde temizleyip hava vururum büyük ihtimalle ama yinede çok teşekkür ederim hocam hakkınızı helal edin bana yardımcı olmaya çalıştığınız çok teşekkürler

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt

Yav korkma hocam dediğimi yap. Tamam zımparaya gerek yok ama olsa daha iyiydi tabi. Sok sirkeye bir gün beklet (fanı sök tabi) öteki gün normal sabun ile (hacı şakir gibi ) suyu köpürt içinde yıka su tut hava tut geri tak bitti gitti. Ne demek yardımcı olduysam ne mutlu bana.

• pilotaFerrari kullanıcısına yanıt

hocam ne bileyim işte cesaret edemedim kendimce da şöyle bir risk analizi yaptım

Artıları eksileri karşılaştırdım

Şimdi dedim ki hali hazırda zaten ürün çalışır vaziyette bir sıkıntısı da yok kozmetik olarak da zaten kapalı kasanın içinde duruyor çalışma olarak da olumsuzluk yaşatan bir durum değil halihazırda sorunsuz çalışan bir şeyih belki de benim Yapacağım bir hata ile de bozmak istemiyorum

sonrasında bir de şöyle düşündüm diyelim ki söylenilenleri yaptım hiçbir şeyde olmadı kozmetik açıdan bana getirilerinin şöyle bir kafamda canlandırdım belki 5° daha serin çalışacak ya da çalışmayacakz bunuda net olarak bilemediğim için 5°’nin de bana bir etki sağlayacağını düşünmediğim için Orjinal şekilde kalmasını istedim belki ilerki vakitlerde tekrar Heveslenirsin yaparım çok teşekkür ettim hocam saygılarımla

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.