Şimdi Ara

No Man Sky vs Star Citizen vs Elite Dangerous

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu aralar çok oyunculu oyunlar ve tek oyunculu oyunlar arasında gidip geliyorum, aslında ikisini de seviyorum ama farklı bir arayış içindeydim ki uzay temalı oyunlar keşfettim. Bunlar arasında bana en uygunu Star Citizen gibi geliyor. Hem oynanış hem de grafikleri, dokusu bakımından + puanları var, biraz daha araştırınca bu konuda rekabet büyük olacağı fikrine kapıldım, zira bilindiği gibi diğer oyunlar; No Man Sky ve Elite Dangerous'da var. Her çok oyunculu oyun için ortalama 10 yıllık bir yaşam süresi biçildiği günümüzde pastadan en büyük payı almak için ciddi çaba sarf ediyorlar. Star Citizen 3.0 güncellemesi ve bağış usulü bir katılım politika izlemesi beni çeken diğer noktalar ama bazı yabancı forumlarda bu işin çok da çekici olmadığı ve Star Citizen'ının büyük bir hayal kırıklığı olduğu söylenmiş. Bunun tam olarak dayanağı nedir bilmiyorum ve oyun sektörü ile öyle çok haşır neşir değilim. Fiyatları Türkiye için gelecekte ne olur bilmem ama oldukça iyi. Hiçbirini deneme fırsatım olmadı, sadece oynanış ve tanıtım videolarına bakarak karar vermek istemedim. Oynayan arkadaşlardan özellikle, bu üç oyun hakkında veya ön yargısız bir şekilde satın aldığı oyun hakkında detaylı bir yorum/kıyaslama almak istiyorum? Her oyunu denemek için zamanım yok özellikle önümüzdeki yaza düşünüyorum, bu süreçte bu konu altında ne kadar bilgi alışverişi yaparsak benim gibi kararsız kalanlar adına faydalı olacağına inanıyorum.

Ek olarak bilgisayarda oynayacağım ve donanım özelliklerim şu şekilde: 12-16 GB 1600Mhz G.Skill Ram, AMD A10 7870K 3.9 İşlemci, MSI A88X-G41 PC MATE V2 Soket FM2+ DDR3 2133MHz VGA&DVI&HDMI Anakart

• 3üde birbirinden farklı oyunlar nms kendi çapında başarısızlığın dibine vurmuş bi oyun, elite sim. tadında ilerleyen bir oyun 1000saat üzeri oynayan çok arkadaşım var ben dahil, star citizen hakkında yorum yapamıyorum linç ediyolar beni yoksa nedense her alan babasının oyunu gibi savunuyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.