Şimdi Ara

NO MAN'S SKY (PS4 ANA KONU) (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.105
Cevap
7
Favori
32.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Persona_Non_Grata

Ne değişti de bu oyun adam oldu anlamadım?
    Yeni elementler gelmiş. Iron gitmiş ferrite gelmiş. Yeni craft sistemi.3. Bakış açısı gelmiş. Baktın guzel gunluk guneslik kumsal bir gezegen buldun kendi üssünü kur vs vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLuBu

Yeni elementler gelmiş. Iron gitmiş ferrite gelmiş. Yeni craft sistemi.3. Bakış açısı gelmiş. Baktın guzel gunluk guneslik kumsal bir gezegen buldun kendi üssünü kur vs vs.

Alıntıları Göster

• Almayı düşünüyorum ama sanırım çok fazla fps drop varmış. Yakında düzelir mi düzelmez mi diye çok kararsızım ona göre başka bir oyun alacağım
  • arkadaşlar online oynamak istiyorum bu türk oyuncuları nereden bulacağım veya nickk yazın ekleyelim birbiirimizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9CDDF4778

Almayı düşünüyorum ama sanırım çok fazla fps drop varmış. Yakında düzelir mi düzelmez mi diye çok kararsızım ona göre başka bir oyun alacağım
    Oyuna gelen yeni güncellemeler sonrası fps neredeyse stabil bilginize.
  • Beyler bu fiyata bence benim gibi hiç düşünmeyin ufo görmüş masum köylü gibi yarım saat dün oynadım çok değişik bi tecrübe ve macera oldu. Başlattığı gezegen aşırı sıcak bir iklime sahip olduğundan dolaşamıyosunuz öylece bi yandan ondan kaç bi yandan yerdeki mantarımsı patlayan zehirler :S oyunuda ilk çıktığında görüp oynamıştık arkadaşla arada dağ farkı vardı helal olsun adamlara imaj düzeltmek için iyi yardırmışlar. Multiplayer kısmını iyice çözmek lazım coop mantığında herhalde pvp ne derece eklenmiş deneyip görmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shely

Beyler bu fiyata bence benim gibi hiç düşünmeyin ufo görmüş masum köylü gibi yarım saat dün oynadım çok değişik bi tecrübe ve macera oldu. Başlattığı gezegen aşırı sıcak bir iklime sahip olduğundan dolaşamıyosunuz öylece bi yandan ondan kaç bi yandan yerdeki mantarımsı patlayan zehirler :S oyunuda ilk çıktığında görüp oynamıştık arkadaşla arada dağ farkı vardı helal olsun adamlara imaj düzeltmek için iyi yardırmışlar. Multiplayer kısmını iyice çözmek lazım coop mantığında herhalde pvp ne derece eklenmiş deneyip görmek lazım.
    NEXT güncellemesinden sonra oyunu 30+ saat oynadım. Oyundaki en büyük değişim aslında hiç bir şey. Oyun hala galaksiye milyarlarca klon gezegen ve canlı dağıtılmış ve siz gezegen keşfetikçe onlarda kendini klonluyor mantığından çıkamıyor. Yeni görüş açıları, kraft sistemi, yeni görev sistemi, ek bir senaryo oyunu güzelleştirmiş. Düşmüş uzay gemileri hasarlı bulunuyor ve onarmak için milyonlarca units veya saatlerce element toplamak gerekli. Oyun zorlaşmış anlayacağınız ve bir süre sonra exosuit i yeterince geliştiremesseniz zorlanırsınız. Oyunda en çok sevdiğim yenilik Frefighter ler olmuş. Devasa uzay gemilerini kontrol edip değişik işler yapıyorsunuz. Satın aldığınız veya bulduğunuz uzay gemileri içinde garaj görevi görüyor bu devasa yapılar.

Oyun şu klon mantığından çıkamamış hala en çok can sıkıcı olan bu. 70 gezegen gez hepsinde aynı yapı aynı gezegende 10 larca kez önüne çıkıyor. Galaksiyi BORG lar gibi istila eden ama ''asimile edileceksiniz'' demeyen sentilen ler ise bazen çok can sıkabiliyor. Birde yeni yakın büyük arkadaşları çıkmış tabi star warstan kaçma onlara dikkat edin lakin sizi patates kızartmasına çevirebilirler.

• Ps4 te görüntüler çöp gibiydi gittim Ps4 pro aldım Gözle görülür bir fark var

• cmanager kullanıcısına yanıt
    Co op oynuyorsanız benide alırmısınız no man skya

• Arkadaşlar bazen başka sisteme sıçradığım zaman korsan gemiler felan saldırıyor bunlar gerçek oyuncu mu bot mu diğer elite dangreous oyununda gerçek oyuncular ile Harika savaşlar yapılabiliyordu bu oyunda da varmı

• freighter ı mı tekrar nasıl bulabilirim?

içine depoladığım malzemeler vardı bir kaç kere warp yapınca ana gemiyi unuttum şimdi nerede bulamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: JazHoyt

freighter ı mı tekrar nasıl bulabilirim?

içine depoladığım malzemeler vardı bir kaç kere warp yapınca ana gemiyi unuttum şimdi nerede bulamıyorum
    Uzayada iken digital pad tuslarindam yukari veya asagi olmasi lazim menuyu acin orada firefighteri cagirin warptan cikip karsiniza gelecek.

• Arkadaşlar şimdi gemi Buldum bir tane daha yani original fiyatı 112milyon ama hasarlı olduğu için 32 milyona takaslayabiliyorum ben bunun hasarını tamamlasam 112 milyona mı satacağım yoksa yine 32 milyonda mı kalacak acil cevap veririrseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLuBu

Uzayada iken digital pad tuslarindam yukari veya asagi olmasi lazim menuyu acin orada firefighteri cagirin warptan cikip karsiniza gelecek.

Alıntıları Göster
    Hocam no man skyde gemi buldum hasarını tamamlayıp satarsam daha mı karlı olur yani bulduğuma göre fiyatı artar mı

• Bu oyun indirime bi girse alıcam. Şuan pahalı

• quote:

Orijinalden alıntı: brokenwings

Hocam no man skyde gemi buldum hasarını tamamlayıp satarsam daha mı karlı olur yani bulduğuma göre fiyatı artar mı

Alıntıları Göster
    Hasarını tamamlayıp uçuşa hazır olduktan sonra bir çok hasar daha oluyor bulunan gemilerde. İster miliyonlarca units ile onarırısınız yada craft yaparak ve element toplayarak onarırsınız. Satış konusunda ise ben bir kar edildiğini görmedim.
  • Evet hasarlı bulunuyor gemi örneğin 48 depoluk yer varsa 48/20 gösteriyor acaba ben hasarlı kısımları tamamlasam orası 48 tam mı oluyor diye merak etmiştim sanırım onarsakta değişmeyecek Teşekkürler cevap için

• quote:

Orijinalden alıntı: brokenwings

Evet hasarlı bulunuyor gemi örneğin 48 depoluk yer varsa 48/20 gösteriyor acaba ben hasarlı kısımları tamamlasam orası 48 tam mı oluyor diye merak etmiştim sanırım onarsakta değişmeyecek Teşekkürler cevap için
    Onarinca tam oluyor teknoloji bolumleride onariliyor.

• Hep daha iyisini bulacağım derken 100 saate yaklaştı bir yapmadığım co op 4 kişi felan frighytirlara saldırma felan var onu merak ediyorum

• Beraber oynamak isteyen arkadaşlar ekleyebilirler.

PSN ID
    CnBozkurt
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.