Şimdi Ara

Nitro Hk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

piranha nitro navigasyon cihazım var üzerinde Igo 3d yüklü cihaza koordinat girebiliyorum. Benim sorunum ise elimde toplu olarak bulunan koordinatları nasıl girebilirim?

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: aeser

Merhaba

piranha nitro navigasyon cihazım var üzerinde Igo 3d yüklü cihaza koordinat girebiliyorum. Benim sorunum ise elimde toplu olarak bulunan koordinatları nasıl girebilirim?

Teşekkürler

bu cihazda resmi sitede yazıldıgına göre ıgo amigo yüklü bu yazılıma koordinat giremezsiniz malesef
    http://www.piranha.web.tr/Website/Products.aspx?ProductID=415
  • web sayfasında ki bilgi yanıltıcı.
    Ürünün kutusunu üstünde IGO 3D Software yazılı ve içinden çıkan cihaz da koordinat girilebiliyor.
    Amigo yüklü olanlar da IGo 3d AMigo... yazıyor ve IGO 3d AMIGO IGO 3d ye göre light bir sürüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeser

web sayfasında ki bilgi yanıltıcı.
    Ürünün kutusunu üstünde IGO 3D Software yazılı ve içinden çıkan cihaz da koordinat girilebiliyor.
    Amigo yüklü olanlar da IGo 3d AMigo... yazıyor ve IGO 3d AMIGO IGO 3d ye göre light bir sürüm.

piranha neo cihaz kullanıyorum ıgo amigo yüklü ona da koordinat girilmiyor ..bahsettiğiniz ıgo 8 yazılımsa koordinat gire bilirsiniz
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Neo ve Pathfinder da yok. Çünkü ikisinide aldım iade ettim. Nitro modelin de var. Ürünü satın almadan önce Teknosa da denedim koordiant girildiğini görünce hemen aldım.
  • Arkadaşlar nitrodan memnunmusunuz, ıgo 8 mi kullanıyor?eğer öyleyse bende piranha neomu iade edip nitro alıcam.yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozi74

Arkadaşlar nitrodan memnunmusunuz, ıgo 8 mi kullanıyor?eğer öyleyse bende piranha neomu iade edip nitro alıcam.yardım lütfen

Nitro da IGO8 yüklü bir de şu toplu koordinat girme işini halletsek süper olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeser -- 4 Eylül 2010; 7:45:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.