Şimdi Ara

NİSSAN X-TRAİL (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.220
Cevap
56
Favori
399.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vetkopat10

YABANCI BİR SİTEDEN BULDUM ADINI HATIRLAMIYORUM AMA YUKLUYORUM LİNKİ YAZACAGIM ORDAN İNDİREBİLİRSİNİZ BU ARADA KAPTANİLO YA TEŞEKKÜRLER GÜZEL BİR PAYLAŞIM OLMUŞ.BU ARADA LİNKİ YUKLEDİMhttp://www.2shared.com/file/KOTzAAyM/Nissan_Xtrail_2005.html BURDAN İNDİREBİLİRSİNİZ TABİKİ TÜRKÇE DEĞİL AMA KIRIK Bİ İNGİLİZCE YETERLİ BU ARADA HALEN ARAMAKTAYIM AMA HEP KM YA YUKSEK YADA DARBELİ ARAÇLAR VAR PİYASADA OFFF OFFF

sen benim arabayı arıyosun ama satmam ;)

• üstadım senin arabayı arıyorum ama yok gel anlaşalım sat sunu bana bu arada yogun bi ugrastan sonra full 2001 den 2005 e kadar tüm xtrail lerin detaylı servis programını buldum ama bulduğum siteyi kaybedince 532 mb lık dosyayı zipledim birde upload sınırı düşük olmayan bi site bulup yuklemeye çalıştım nedemişler akılsız basın cezası diyelim buyrun :http://www.fileswap.com/dl/UzvU8NEOqB/NSSAN_XTRAL_T30_SERVCE_MANUAL.rar.html hayırlı olsun umarım bi faydası olur.bu arada yokmu temiz helal süt emmiş X-TRAİL

• Balıkadam06,
    Arabana bende talibim (piyasayı biraz kızıştıralım)
  • ÜSTADIM DOĞRU SÖYLÜYORSUN PRİNS ÖNEMLİ BİR FAKTÖR ANCAK BIRAK BEN UZUN SÜRE BİNERİM
  • inanın her saat bakıyorum ama içime sinen bir tane bulamadım ya ben çok kılım yada millet çok savruk
  • arkadaslar bi yerde okudum bu araçların agır bakımları 140 bin 170 bin demidir dogrumu ?
  • İyi geceyarıları arkadaşlar,
    vetkopat10 un sorusuna cevap...umarım işe yarar.
    aşağıdaki adreste;
    nissan x-trail periodic maintenance schedule
    120.000 MİL e kadar bakım periyodlarını veriyor.1 mil 1600 metre yaklaşık.
    İyi XTRAIL ler...
  • Günaydın arkadaşlar,
    aşağıdaki linktede işe yarar birşeyler var
    http://car.tr.diplotop.com/review/NISSAN/X-TRAIL
    İyi X-TRAIL ler
  • kaptanillo teşekkür ederim nissan x-trail bir sevda oldu keske birde kullanma şansım olsa sürüsünü cok merak ediyorum
  • X-Traillere cruise kontrol olayını konuşmuştuk geçenlerde 26 Mayısta Nissan Türkiye'ye mesaj attım,bu tarih olmasına rağmen halen cevap alamadım. Bilgilerinize arkadaşlar.
  • TRİZASA EGER OLUMLU BİR CEVAP GELİRSE HEMEN ALIYORUM =) XTRAİLİMİ =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetkopat10

arkadaşlar piyasada hiç 100000 km altı xtrail yok var olanlarda 2006 üstü zaten bende onlara bakamıyorum butçemin çok üstünde napacam ben birde bu araçların bakımları kaç km de birdi ve agır bakımları kaç km de oluyor

Bende 2003 model 85.000 de -Boya darbe kesinlikle yok.
    Michelın sıfır 5 lastik-sıfır akü-sıfır bujiler-sıfır vantilatör kayışı
    alt-üst krank sensörleri yenilendi - 4 balata sıfır yenilendi.
    eksoz sistemi komple sıfır yenilendi.
    3 aydır kullandığım Zawoli-süper kid LPG taktırdım.

SATIYORUM 32-33 bin civarı

-Eee niye satıyorum?

Arkadaşlar düğün yapacağım-altından kalkılmıyor-gücüm malıma yetiyor
    İlgilenen arkadaşlar, özelden yazsın.
    Sahibinden e daha koymadım-kıyamıyorum.(koyacağım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pitton -- 8 Haziran 2012; 3:31:08 >

• ÜSTADIM ARACIN NERDE VE RENGİ NEDİR?
  • Adanadayım-araçta tabi

Bu reng-füme yada altın sarısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pitton -- 8 Haziran 2012; 11:54:17 >
  • Sayın pitton,
    şehiriçi-şehirdışı sarfiyat nekadar?
    Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAPTANİLO

Sayın pitton,
    şehiriçi-şehirdışı sarfiyat nekadar?
    Saygılar

Arkadaşım
    ben tüp kullanıyorum, şehir içi LPG kullanımı,
    50 bin liralık gazla ben 150-155 km yapıyorum
    Ben Adana-Mersin-Adana-G.Antep arası yollara gittim
    100 bin liralık tüple 320-340 km yol yaptım

2000 motor olduğu için benzin kullanımı bana ağır geliyor,
  • Çok teşekkürler pitton
  • Arkadaşlar üzülerek yazıyorum cruise kontrol sadece üretim aşamasında oluyormuş. Bu araçlara sonradan takılması mümkün değilmiş. Ana distiribütörden gelen cevap bu yönde.
  • suan yıkıldım ..........
  • TAM OTOMATİK VİTES, LUXURY TİPİ, SERİNİN EN DONANIMLI - EN DOLU ARACI, GÜVENLİK PAKETLİ, EMSALSİZ, HATASIZ,GRİ RENGİ, 4x4 ÇEKER, JAPON ÜRETİMİ, FULL + FULL, AKSESUARLI,İ SERVİS BAKIMLI, ORİJİNAL LÜKS SUV ARAÇ !!! Bayandan, aracın DEĞİŞENİ - KAZASI - HASARI SOL ARKA ÇAMURLUK !!!, 1998 cc - 140 BG gücünde - 4 silindirli - 16 subaplı - çok noktadan enjeksiyonlu - DOHC motor, segmentinin "en iyi ve en güvenli SUV aracı" seçilmiş, ASFALTTA ve ARAZİDE (OFF-ROAD) kullanımı sağlayan - 2WD ÇEKER (4x2) ve 4WD ÇEKER (4x4) modları bulunan, 4 İLERİ VİTESE sahip ve seri kullanıma imkan tanıyan - vites geçişleri yumuşak olan TAM OTOMATİK ŞANZIMAN, ROKETLEME - Turbo Fonksiyonu, ABS (Anti Blokaj Fren Sistemi), EPS (Elektrik Motorlu Hidrolik Direksiyon Sistemi), EBV-EBD (Elektronik Fren Güç Dağılımı), AFU-BRAKE ASSİST (Acil Fren Desteği), ASR (Antipatinaj Sistemi), EDL (Elektronik Diferansiyel Kilidi), 4 adet hava yastığı (sürücü-yolcu-yan), DİJİTAL kontrollü TAM OTOMATİK KLİMA, gövde rengi - elektrikli - ısıtmalı ve katlanır yan aynalar, elektrikli camlar, uzaktan kumandalı merkezi kilit ve Cenmax marka - iç hareket sensörlü - Alarm Sistemi, PANORAMİK CAM TAVANLI, orijinal fabrikasyon çelik jantlar ve 4 adet, Nissan marka - orijinal fabrikasyon - direksiyondan kumandalı - kodlu - 6 adet hoparlörlü - radyo ve kasetçalarlı müzik sistemi, elektrikli far yükseklik ayarı, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, BEJ rengi yarı kadife yarı kumaş kaplama iç döşemeler, dijital saat, dış hava sıcaklık göstergesi, ÇİFT fonksiyonlu ELEKTRİKLİ SUNROOF, 4 fonksiyonlu sürücü ve yolcu koltukları, DERİ DİREKSİYON simidi - vites topuzu ve el freni kolu, FAR YIKAMA SİSTEMİ, gecikmeli sönen iç aydınlatma lambası, sesli ARKA PARK SENSÖRÜ, ön ve arka sis farları, kilitli torpido gözü, ÖN ve ARKA CAM BUZ ÇÖZÜCÜ, atermik (ön cam) ve renkli camlar, micro tavan anteni, ÇİZİLMEZ AMERİKAN CAM FİLMİ, bagaj aydınlatması - tavan lambaları - okuma lambaları - harita lambaları, 60/40 (iki parçalı) asimetrik katlanabilen arka koltuklar, PORT BAGAJ, soğutmalı içecek kutusu gözü, kapı içi çelik koruma barları, Mac Pherson Süspansiyon Sistemi, aktif gergili ve yükseklik ayarlı ön emniyet kemerleri, eşya taşıma kancası, NATS (Nissan Hırsızlık Önleme Sistemi) - değişken kodlu immobiliser - motor kilidi, metalik boya, bardaklıklar, eşya muhafaza bölmeleri, koltuk cepleri, kül tablası, 3 adet 12 V çıkışlı priz ve çakmak, içten açılan benzin depo kapağı, fasılası ayarlanabilir cam silecekleri, çamurluk paçalıkları, elbise askısı, harita cebi, emniyet kemeri uyarı lambası, arka koltuklarda 3 noktadan bağlantılı emniyet kemerleri, arka kapı çocuk emniyet kilidi, krom ön ızgara, kaza anında katlanabilen direksiyon mili, güneş siperliklerinde makyaj aynaları, kapı ve bagaj açık uyarı lambası, üçüncü stop lambası, ISOFIX çocuk koltuğu bağlantı noktaları, gövde rengi darbe emici tamponlar ve yan çıtalar, ön ve arka kol dayama, 5 adet hareketli baş dayanakları, krom kaplı vites çerçevesi - iç ve dış kapı kolları - ön torpido göğsü, boyun yaralanmalarına karşı aktif ön koltuk başlıkları, siyah rengi halı paspaslar, gündüz-gece iç dikiz aynası, far açık ikazı, kart tutacağı, arka cam sileceği, bej rengi katlanır bagaj örtüsü, bagaj içi yük taşıma kancaları, cam rüzgar siperlikleri, içi sıfır bir araçtan farksız, masraf yok, bakımı ve bundan önceki tüm bakımları yetkili Nissan - Gülan Servisi`nde yapılmıştır), üç yollu katalitik konvertörlü, arka cam rezistansı, stepne takılmamış, 1 adet uzaktan kumandalı yedek anahtar, dış boya korumalı, 410 litre bagaj kapasitesi (arka koltukların katlanması halinde 1841 litre bagaj kapasitesi), sınıfındaki araçlardan ekonomik ve konforlu, 60 litre yakıt deposu kapasitesi, yakıt tüketimi emsallerine göre düşük (şehiriçi 13.2 lt/km, şehirdışı 8.1 lt/km, ortalama 10.0 lt/km),

epey donanımlı araçlar aslında .ön arka cam buz çözücü ile rezistansımı kastetmiş acaba.önceki sayfalarda bir arkadaş buzlanmadan dolayı yolu göremediğinden falan şikayet etmişti .acaba paketlerdemi var bu donanım yoksa arkadaşın rezistansmı arızalıydı.

cruise control benim araçta olmasına rağmen kullanmıyorum .

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.