Şimdi Ara

nissan qashqaiden kurtuluş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1.5 dci tekna 5 yıl kullandım 6 ayda 1.2 xtronic blackedition abi ilk aracım güzeldi gerçekten ama yeni kasası beni mahvetti 6 ay dayana bildim ne kadar kötü bir işcilik ve malzeme tek güzelliği konsulu camı bir parmak aç kapıyı aç kapa zangır zangır ses yapıyor sanki hacı murat kullanıyorsun alacak arkadaşlar bayiye gittiğinde almadan bir denesinler yağmur yağarken camı 5 parmak açtınmı araç tavanında su dere gibi içeriye giriyor sakın açmayın kapı döşemeleri sanki sabitlenmemiş ittirince çatır çutur sesle birlikte boştaymış gibi oynuyor multimedya tarihi bütün araçlar akıllı telefon üzerinden trafik haritası kullanıyor bunda 2013 yılının haritası yenisi yani 2015 haritası 250 euro bakım aynı motorda reno 20 binde bir bakıma giriyor ve 550 tl civarı dizelde bunda benzinli 15 binde 850 tl dizel 10 binde 950 tl direksiyon sağ tarafı sol tarafına göre şöför tarafına doğru daha önde ses sistemi ve radio berbat çekmiyor yada hışırtılı yazık dünya para ver karşılığında mühendislik harikası bu araca bin

allahtan ford kuga 1.5 dizel getirdide bu nissan markasından kurtuldum bir dahada adını bile anmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fikret3968 -- 10 Ağustos 2017; 18:1:25 >

• Hayırlısı gardaş ben memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayirlisi olsun, bende cok memnunum radyosu haric bahsettiginiz hicbir olayla karsilasmadim..

Bazen insan yamuk arabaya denk gelebiliyor sizinde oyle olmus sanirim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de qashqai mi sattım. Öyle iğrenç bir araba değildi. Yalıtım ve tıkırtı problemi vardi. Onun dışında iyiydi.

Ben de yeni kugayı merak ediyorum. Nasıl memnun kaldınız mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.