Şimdi Ara

Nissan Qashqaı mi? mıtsubıshı asx mı ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
30.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: joushkun

Qashqai'ye 1.6 dci 130hp motor geldi sanırım. Onu da bir araştırın.

tşk ederim dizel araç kesinlikle düşünmüyoruz lpg candır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

quote:

Orijinalden alıntı: BilimveEdebiyat

2-3 yılda bir araba değiştiriyorsa Qashqai.

evet 0 km alıp 60-70 bi kullanıp satıyor genelde bu yüze QQ öne çıkıyor aslında ama oda 2007den beri yollarda yüzü baya eskidi bu hafta sonu yüksek ihtimal birlikte incelemeye gideceğiz

bende nissan derim çünkü çok güzelbir otomobil yüzü eskimesine rağmen hayla çok rehabet görüyor piyasasıda gayet iyi

• Bende ASX düşünen biri olarak kesinlikle ASX derim.İlk çıktığında test etme fırsatım olmuştu,Yol tutuşu ayrıca içeriye hiç ses vermemesi süperdi Ayrıca da Start&Stop özelliğide başka bir avantajı.Bir ara içlerini karşılaştırmıştım malum aile olarak ASX in içi daha büyüktü QQ ya göre.QQ nın ASX ile Fiyatına gelince QQ 2011 53 bin tl.ASX 2011 52 bin tl.Bende Eskiden ilk araba olarak Mitsubishi Carisma vardı gerçekten ama gerçekten süperdi.Sattığıma hala üzülürüm 70 binde bir tıkı bile olmamıştı balatalar hariç... Size Tavsiyem ASX şayet bende düşünüyorum.117 BG bana iyi gelmişti Test sürüşünde.Bu arada ASX'in Full'ü de olabilir.60 TL ye.Ek olarak Elektrikli katlanan aynalar,Anahtarsız giriş ve çalıştırma(süper bir teknoloji şuan ki aracımda var mükkemmel birşey) Isıtmalı Deri Koltuk,3 renkli LEDli Panaromik cam tavan.Ancak aradaki fark 8 bin tl.Oda olabilir ancak pahalı..Bu arada İkinci el olarak bakarsanız QQ daha iyidir ancak haftasonu test edin,içinize sineni alın.

• ASX yalıtım ve bence hırıltılı çalışan benzinli motoru dışında hiç bir sıkıntısı yok.

Gayet şık bir araç.

Hele cam tavanlı versiyonu ciddi güzel.

QQ'nin yüzü eskidi bence.
  • ASX daha yakışıklı olsa da ben tercihimi QQ den yana kullanırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canycegoz

Bende ASX düşünen biri olarak kesinlikle ASX derim.İlk çıktığında test etme fırsatım olmuştu,Yol tutuşu ayrıca içeriye hiç ses vermemesi süperdi Ayrıca da Start&Stop özelliğide başka bir avantajı.Bir ara içlerini karşılaştırmıştım malum aile olarak ASX in içi daha büyüktü QQ ya göre.QQ nın ASX ile Fiyatına gelince QQ 2011 53 bin tl.ASX 2011 52 bin tl.Bende Eskiden ilk araba olarak Mitsubishi Carisma vardı gerçekten ama gerçekten süperdi.Sattığıma hala üzülürüm 70 binde bir tıkı bile olmamıştı balatalar hariç... Size Tavsiyem ASX şayet bende düşünüyorum.117 BG bana iyi gelmişti Test sürüşünde.Bu arada ASX'in Full'ü de olabilir.60 TL ye.Ek olarak Elektrikli katlanan aynalar,Anahtarsız giriş ve çalıştırma(süper bir teknoloji şuan ki aracımda var mükkemmel birşey) Isıtmalı Deri Koltuk,3 renkli LEDli Panaromik cam tavan.Ancak aradaki fark 8 bin tl.Oda olabilir ancak pahalı..Bu arada İkinci el olarak bakarsanız QQ daha iyidir ancak haftasonu test edin,içinize sineni alın.

hocam yalıtımını bir daha düşünün ;) içeri yüksek miktarda yol ve motor sesi alıyor... gerçi motor sesi güzel o ayrı ;) ama performans-yol tutuş-frenler falan çok iyi. Mitsu güzel iş çıkarmış, makyaj yedikten sonra eminim açıkları da kapancaktır.

• Sportage'a da bir bakın.

Benzinli versiyonları iyi prim yapıyor.

2011 Yılın aracı seçmiş Carbuyer sitesi.

Nissan Qashqaı mi? mıtsubıshı asx mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Sportage'a da bir bakın.

Benzinli versiyonları iyi prim yapıyor.

2011 Yılın aracı seçmiş Carbuyer sitesi.

Nissan Qashqaı mi? mıtsubıshı asx mı ?

lpg uyumu olmadığı için vazgeçtik zaten ilk tercih ix35 yada sportage idi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

quote:

Bende ASX düşünen biri olarak kesinlikle ASX derim.İlk çıktığında test etme fırsatım olmuştu,Yol tutuşu ayrıca içeriye hiç ses vermemesi süperdi Ayrıca da Start&Stop özelliğide başka bir avantajı.Bir ara içlerini karşılaştırmıştım malum aile olarak ASX in içi daha büyüktü QQ ya göre.QQ nın ASX ile Fiyatına gelince QQ 2011 53 bin tl.ASX 2011 52 bin tl.Bende Eskiden ilk araba olarak Mitsubishi Carisma vardı gerçekten ama gerçekten süperdi.Sattığıma hala üzülürüm 70 binde bir tıkı bile olmamıştı balatalar hariç... Size Tavsiyem ASX şayet bende düşünüyorum.117 BG bana iyi gelmişti Test sürüşünde.Bu arada ASX'in Full'ü de olabilir.60 TL ye.Ek olarak Elektrikli katlanan aynalar,Anahtarsız giriş ve çalıştırma(süper bir teknoloji şuan ki aracımda var mükkemmel birşey) Isıtmalı Deri Koltuk,3 renkli LEDli Panaromik cam tavan.Ancak aradaki fark 8 bin tl.Oda olabilir ancak pahalı..Bu arada İkinci el olarak bakarsanız QQ daha iyidir ancak haftasonu test edin,içinize sineni alın.

hocam yalıtımını bir daha düşünün ;) içeri yüksek miktarda yol ve motor sesi alıyor... gerçi motor sesi güzel o ayrı ;) ama performans-yol tutuş-frenler falan çok iyi. Mitsu güzel iş çıkarmış, makyaj yedikten sonra eminim açıkları da kapancaktır.

Hocam.Yol sesi alıyor doğru ancak o kadar da hangur hungur değil bence.Hafif bir Motor sesi var o da doğru ancak motor sesi hiç ama hiç rahatsız etmiyor.

• Sizinle aynı durumdayız ikinci el bakıyorum benzinli olacak aslında sportage düşünüyordum ama gdi motora lpg takılamıyor. Asx'in şekli QQ ye göre daha güzel gözüküyor iç mekan aşağı yukarı aynı malzeme kalitesine sahip asx in iç tasarımı daha hoş gibi qq de fazladan bi navigasyon var ama asx de intense donanım gayet yeterli. Asx de tek düşündüğüm nokta ikinci el piyasasının zayıf olması gerçi ben zaten ikinci el alacağımdan çok zararım olmaz diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunerrus

Sizinle aynı durumdayız ikinci el bakıyorum benzinli olacak aslında sportage düşünüyordum ama gdi motora lpg takılamıyor. Asx'in şekli QQ ye göre daha güzel gözüküyor iç mekan aşağı yukarı aynı malzeme kalitesine sahip asx in iç tasarımı daha hoş gibi qq de fazladan bi navigasyon var ama asx de intense donanım gayet yeterli. Asx de tek düşündüğüm nokta ikinci el piyasasının zayıf olması gerçi ben zaten ikinci el alacağımdan çok zararım olmaz diye düşünüyorum.

bu devirde lpgsiz benzinli araç düşünmek intihar olur aracı enişteme alacağız kendisi doçent ama benzine para vermek istemiyor.
  • Bu arada Şunu da belirteyim ASX in İntense donanımında AWD 4*4 var.Yani Elektronik 4*4.Aracın çekmediğini anladığı an 4*2 den 4*4 e geçiyor.
  • quote:

Bu arada Şunu da belirteyim ASX in İntense donanımında AWD 4*4 var.Yani Elektronik 4*4.Aracın çekmediğini anladığı an 4*2 den 4*4 e geçiyor.

Ben donanımda böyle bir şey görmedim bildiğim kadarıyla araç sadece 4*2 ama yeni gelen 1.8 dizel intense versiyonu 4*4
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunerrus

quote:

Bu arada Şunu da belirteyim ASX in İntense donanımında AWD 4*4 var.Yani Elektronik 4*4.Aracın çekmediğini anladığı an 4*2 den 4*4 e geçiyor.

Ben donanımda böyle bir şey görmedim bildiğim kadarıyla araç sadece 4*2 ama yeni gelen 1.8 dizel intense versiyonu 4*4

Zaten araç 4*4 değil ama arabanın çekmediğini fark ettiği an elektronik 4*4 e geçiyor.Buyrun :

http://www.mitsubishi-motors.com.tr/asx/index.asp?pg=donanim Buradan bakabilirsiniz..

Edit : en aşağıda bunun sadece 4*4 araçlar yani dizelde olduğu için yazıyormuşKusura bakmayın orayı okumamışım ben de şaşırmıştım görünceAncak 4*4 dizele 110.000 tl vermek aptallığın daniskası olur.Çok saçma birşey yapmış Mitsubishi.Türkiyede 5 den fazla satmaz o araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overtakes -- 16 Aralık 2011; 13:27:34 >

• İki aracıda kullanmadım sadece tiplerine göre yorumda bulunuyorum ASX daha yakışıklı görünüyor
  • Zor soru. Asx daha klas duruyor ama ticariye yonelmis bir temsa faktoru var.

Gecen yolda murano gordum. Bayildim. Neyse konuyu dagitmadan:). Asx diyorum :)
  • hortlatmış gibi olmasın ama tercihinizi ve tercih sebeplerinizi merak ettim hocam bilgilendirirseniz
  • Qasqai'nin istenirse 7 koltuk avantajı var. İkinci eli asx e göre daha iyi, yedek parça konusunda da daha iyi. Diğer konularda birbirine yakın araçlar. Ancak Asx'in görünü mü daha hoş ve her yerde qasqai var bu da hoş bir görüntü değil bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrAssassin

hortlatmış gibi olmasın ama tercihinizi ve tercih sebeplerinizi merak ettim hocam bilgilendirirseniz

Eniştem asx alacaktı ama teyzem beğenmediği için ertelenmiş şuanda en son durum bu arkadaşlar.
  • lpg can değil can alandır.meydana gelen olaylarda yaşananları görünce aman diyorum.aracınısda bomba taşıyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.