H

Teğmen
22 Kasım 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 201 (Bu ay: 0)
Gönderileri
PS4 kontrol cihazının sol analoğu tam aşağı çekince bazen yukarı gidiyor. Tavsiye edebileceğiniz bir çözüm yolu var mıdır?
Ya da Ankara'da nereye tamir ettirebilirim? Tavsiye edebileceğiniz düzgün bir yer var mı?
Başlık çok açıklayıcı olmadı sanırım. İnjustice ios versiyonunu oynuyorum biliyorsunuz konsoldaki oyunla ios oyununa aynı id ile wb login olunca bonuslar veriyor. Konsolda ilerledikçe ios a ios ta ilerledikçe konsola bonus veriyor.
Konsolda oynayan birinin wb id sini arıyorum paylaşmak isteyen varsa pm lütfen.
us psnden alındı. 25tl karşılığı ikinci hakkını satıyorum.
Ps3 te içinde disk varsa o oyunu oynamazken bile sürekli dönüyor. Daha önce dikkatimi çekmemişti son bir kaç gündür sesini duyuyorum açıyorum cd son hızda dönerken duruyor tabi.
Normal midir bu bilen var mı?
sistemi kurdum. öncelikle söyleyeyim ayaklı bir model almadığım için ilk anda pişman oldum -görsel olarak- ama sonuçta fiyat meselesi bu özelliklerde 1000 tlden ucuza yok.
dark knight 1080p, matrix 1080p filmleri usbden denedim, tamamını izlemedim ama ses inanılmaz sanki sinema salonunda gibisiniz. sesi duyduğumda pişmanlığımda geçti:) toplam 40 ses seviyesi var 18de dark knight ın giriş sahnesinde salonda büfedeki tabak çanaklar titredi öyle düşünün.
ps3 te pes 2014 oynadım taraftarların arasında oturuyor gibi:)
battlefield 4 ve gta5 oynadım biraz ama saat geç olmuştu sesi kıstım iyice o yüzden mi bilmiyorum filmlerdeki etkiyi yapmadı.

tabi ki mükemmel değil. ilk etapta gördüğüm kötü özelliklerinide söyleyeyim. arayüzü bana biraz ağır gibi geldi menüler arası geçişlerde sanki kasılmalar oluyor. filmden çıkıp aynı filmi geri açınca kaldığı yerden oynatma yok ki lg tv kullanıyorum onda bile var.

toplam yaklaşık 4 saatlik kullanım sonucu gözlemlerim bu.
tavsiye ederim f/p olarak
barbarın cleave vuruşu silah hasarının %120 si kadar hasar veriyor ama bu hasar önündeki düşmalarının tamamına toplam mı yoksa vuruşun değdiği her düşmana ayrı ayrı mı?

aynı şekilde rend kullanınca düşmanlar silahın %210u kadar 3 sn boyunca kanıyor yine aynı şekilde her düşman ayrı ayrı mı yoksa toplam hasar mı?
evet sorum bu. psn store dan indirdiğimiz oyunu harddiske flash belleğe falan atıp başka ps3 e kurabilirmiyiz acaba?
Merhaba. Lg 55la640s tv aldım. Yanında 1 yıllık digiturk hediyesiyle geliyor. Birde ps3 alacağım.
Şimdi sorum bunların yanına nasıl bi ses sistemi almalıyım?
Bluray oynatıcısına gerek yok zaten ps3 o işi görecek tv de usbden oynatıyor zaten. Bluray oynatıcısı olmayan ev sinema sistemi var mı?
Hem ps3 hem digiturk hemde tvden izlediğim usb filmlerin sesini alabileceğim bir sistem arıyorum.
Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Bu arada bütçe max 500tl
Şimdiden teşekkürler
merhaba.
ipad 4ü hdmi ile tv ye bağlamak için lightning adaptör aldım ama tvye aktarılan görüntü hd olarak aktarılmıyor. ne oyunlarda nede filmlerde. görünyü büyüdüğü için dağılıyor ve kalitesi azalıyor.
apple tv görmedim hiç acaba onda aktarılan görüntü nasıl?
birini veya ikisinide kullanmış arkadaşlar yardımcı olabilirmi?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
Ps5
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 207
İkinci El Bölümü Mesajları: 48
Konularının görüntülenme sayısı: 28.329 (Bu ay: 168)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 63 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.