Şimdi Ara

.::. NİSSAN QASHQAİ 2014 .::. (742. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.992
Cevap
178
Favori
1.017.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 740741742743744
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: R.T

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım,2015 qashqai 1.5 dci tekna 65000 km de yeni aldım aracı triger kayışını değiştirmem gerekiyormu
    Kitapçıkta 5 yıl ya da km yazar km 60 ya da 80bin arasıydı bi kontrol edin bu iki arakamdan biri olabilir triger önemli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

Kitapçıkta 5 yıl ya da km yazar km 60 ya da 80bin arasıydı bi kontrol edin bu iki arakamdan biri olabilir triger önemli

Alıntıları Göster
    Kitapçığında 90.000 km yada 5 yıl yazıyor 65.000 de yeni aldığım için değiştirsem mi diyorum.
  • 2017 1.5 dCi 10.000 bakımı 760₺

Nissan Sertepe Bursa

• Arkadaşlar merhaba aracı yeni aldım daha önce star stop lu araç kullanmadığım için sorma gereği duydum aracın star stop u devreye girmesi gereken şartlar oluştuğu halde kafasına göre takılıyor bazen giriyor bazen girmiyor bu normal mi,Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: february

Bilgi için teşekkürler ama dedim ya star stop şartları oluşmuşken bazan yapıyor bazen yapmıyor.
  • 225/45/R19 için yazlık lastik öneriniz ne olur?
    Michelin Pilot Sport 4'ü tavsiye eder misiniz?
  • Arkadaşlar araç sabah ilk calıştırmada tekliyor ve sonra düzeliyor sorun ne olabilir.
    Yeni aldığım için dilinden anlamıyorum bu durum dci motorlarda normal mi acaba.
  • R.T R kullanıcısına yanıt
    Hayır, servise götürün ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.T

Arkadaşlar araç sabah ilk calıştırmada tekliyor ve sonra düzeliyor sorun ne olabilir.
    Yeni aldığım için dilinden anlamıyorum bu durum dci motorlarda normal mi acaba.
    Enjektörler gidici masrafa hazırlanın

• Ön fren balatalarını ne marka almak lazım. değişimini nasıl yapabiliriz?
    Vıdeo v.s bulunur mu?
  • Arkadaşlar merhaba, Qashqai 1.5dci dan 1.6dci ya geçiş yaptım. 1.6dci da rölanti deki traktör gibi olan sdizel motor sesi 1.5dci dan çok daha fazla içeri geliyor. Genelde de böyle mi 1.6dci lar.

• Arkadaşlar araç 1.2 2016 manuel turbo sabah ilk çalıştırmada rölantide 1 1.5 dakka araçta titreme var sonra bir daha olnuyo sadece sabah işe giderken ilk çalıştırdığımda titriyo son zamanlarda arttı servise götürecem tabi ama farklı ilde bir dw ilk çalıştırmada olduğu için serviste titreme olmayabilir size sorim dedim var mı bilgisi neden olabilir araç 11000 kmde bakımı 4 5 ay önce yapıldı tüp yok

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    Aracınızın yağ seviyesini kontrol edin. Qashqai yağ seviyesi ile ilgili olarak alarm vermiyor. Ben de minimum seviyeye gelince uyarı veriyor zannediyordum ama böyle bir sistem yokmuş. Yağ bitince uyarı veriyormuş (evet, şaka gibi)
  • 2015-2016 model 1.2 benzinli aracı olan arkadaşların araçlarının yağ seviyesini manuel kontrol etmelerini öneririm. Arkadaşım aracının yağ eksiltmediğini söyledi, dün aracın başına gittik, 4500 kilometrede arabanın yağı max seviyeden min-max seviyesinin ortasına gelmiş, yani yaklaşık 600 gram eksilme var.
  • Ben kontrol ettiğimde eksilme görmüyorum. 2015 1.2 xtronic

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bk09 B kullanıcısına yanıt
    Burada birkaç kez paylaşıldığı için sık sık bakıyorum. Şükür ki şu ana kadar problem olmadı.

2015 1.2 Skypack otomatik aracım.

• 1.2 2016 otomatil SAMSUNDA yetkili bayi satıyor 24 binde araç boş paketli araç 91750 yazmışlar sizce uygun mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadrainman

1.2 2016 otomatil SAMSUNDA yetkili bayi satıyor 24 binde araç boş paketli araç 91750 yazmışlar sizce uygun mu
    Visia sanırım temizse boya değişen yoksa çok iyi fiat bence kaçırma

• quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

Visia sanırım temizse boya değişen yoksa çok iyi fiat bence kaçırma

Alıntıları Göster
    tşk ederim cvp için değerlendirmeye aldım aracı bayi olduğu için belki pazarlık yapmaz ama deneyecğim yinede
  • 
Sayfa: önceki 740741742743744
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.