Şimdi Ara

.::. NİSSAN QASHQAİ 2014 .::. (733. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.992
Cevap
178
Favori
1.017.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 731732733734735
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hicbirsey olmaz hocam tas gibi sistem iki aracimda da var, nissanin ki gercekten cok stabil bu sistemler ozel dizayn edilmis manyetolu sistem geleneksel araclar gibi degil...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Tekna yada SKYPack yani 17 cantli aracina kış lastihi alan varmi?

Yada kullanan.

Ne kullaniyosunuz?

Petlas kullanan varmi memnun mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecensene 17 skypack e kislik petlas aldim memnun degilim cok kayiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgao2000

Gecensene 17 skypack e kislik petlas aldim memnun degilim cok kayiyor..

Valla bende petlas dusunuyodum.

Eski arabamda goodyear vardi cok guzeldi hic bi sorun yasamadim, ama kaşkayin ebatinda 2400 lira fiyat cekiyorlar.

Petlas 1400 bitecek gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: pro-black

quote:

Eski arabamda goodyear vardi cok guzeldi hic bi sorun yasamadim, ama kaşkayin ebatinda 2400 lira fiyat cekiyorlar.

Petlas 1400 bitecek gibi

Hocam size 180 tl kar ettireyim :)

https://www.epttavm.com/item/39525716_petlas-21560-r17-100h-xl-explero-winter-w671-4x4-kis-lastigi

• Ben değiştireceğim alışta sevindiydim ucuza ama o etin yahnisi öyle olmuyor işte... bana 4bine gelecek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

quote:

Orijinalden alıntı: pro-black

quote:

Petlas 1400 bitecek gibi

Hocam size 180 tl kar ettireyim :)

https://www.epttavm.com/item/39525716_petlas-21560-r17-100h-xl-explero-winter-w671-4x4-kis-lastigi

Adam kayiyor memnun degilim falanda dedi ama bilmiyorum.

Aslinda cok lazim oldugundan da degil. Adet yerini bulsun bizimki 😊

• Yeni araç alıcak arkadaşlara,özelliklede arabasına titizlikle bakıp dikkat edenlere önemle duyrulur
    hazıran ayında almış oldugum ve sonaxda boya koruma yapıp sadece ellerımle 6 kere yıkadıgım ozenle baktıgım arabamı KEMAL TEPRETOĞULLARI servisinine Bir basit garanti işlemi için götürdüm.Aracı Teslim aldığımda sözde yıkanmış bu araçda (kapı eşiğindeki 10 kere silerek zor cıkardıgım ayak izlerini saymıyorum bile)çiziklerle dolu teslim ettiler(Fırca ıle yıkandıgında olusan)şikayette bulundugum servisin mudurunun cevabı bu birkerede olmaz...Yani sen çizdin bize kakalıosun oldu.Ellerimle yıkamasam sadece hadi bi nebze ama her seferınde ellerımle kuruttugum aracımı resmen rezil edip bide ustune ukalalıkları...

Tavsıyem

1-Bu bayiden araç alırmısınız bılmem ama alırsanızda sakın olakı sermaik kaplama su bu sakın yaptırmayın zira yıkamayı bile beceremıyorlar.
    2-Bakımınız geldıgınde bence buraya bırakmayın ama bırakıyorsunuzda yıkatmayın ozellıklede sıyah ise...

• Ben de aracını servis bakımına götüreceklere bir tavsiyede bulunayım. Samsun Asal'a götürmeyin. Diğer servislerin 750-780 TL aralığında fiyat belirlediği 45.000 km bakımı için 1.007 TL istediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehli vukuf

Ben de aracını servis bakımına götüreceklere bir tavsiyede bulunayım. Samsun Asal'a götürmeyin. Diğer servislerin 750-780 TL aralığında fiyat belirlediği 45.000 km bakımı için 1.007 TL istediler.

Samsun asaldan her anlamda çok şikayet duydum son zamanlarda nissan genelin bu işlere el atması lazım

• Arkadaşlar uzun zamandır ses sisteminin vasatlığından sikayetçiydim. Baktım araba fiyatları uçmuş araba değişilecek gibi değil, 4 kapıya bitüself + firex sünger uygulaması yaptım. Ses adeta mükemmelleşti. Abartmıyorum woofer koymuşum gibi sesler çok daha tok ve bass sesler mükemmel. Başka biri arabaya girse ses sistemini sorar. Uygulama fotoğraflarını birazdan ekleceyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehli vukuf

Ben de aracını servis bakımına götüreceklere bir tavsiyede bulunayım. Samsun Asal'a götürmeyin. Diğer servislerin 750-780 TL aralığında fiyat belirlediği 45.000 km bakımı için 1.007 TL istediler.

Samsun Asal a mecbur olmadıkça kesinlikle gitmeyin arkadaşlar Tabii ki tek sadece suç onlarda değil Nissan'ın müşterisine bakış açısı ile alakalı Tabii ki hepsi Nissan ortakları Düzce'den Samsun'a kadar Nissan yetkili bir tane Dahiı Servis yok!! Malı almak önemli değil önemli olan Ondan sonrası arkadaşlar!!

• Prestor kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Uygulamayı nerede kaça yaptırdığınızı öğrenebilir miyim?
    hocam fotoları bekliyoruz.
  • Kusura bakmayin fotograflari yuklemeyi unuttum. Mobilden gonderebildiklerimi yukluyorum.

Uygulamayi Ben kendim yaptim. Youtubeda qashqai door panel remove yazildiginda iki tane duzgun video cikiyor zaten. Acikcasi en sikinti is kapidaki siyah parlak plastiklerin cikmasi. Tirnakli baglanti oldugu icin zarar verileviliyor , gerisi cidden basit.

Toplamda 2m2 bituself 4 m2 civarinda dada firex sunger kullandim. Ruzgar sesi etkilendimi kestiremiyorum ama muzik sesi cok farketti. Malesef cok resim cekemedim, birkac tanesibi ekliyorum

.::. NİSSAN QASHQAİ 2014 .::.

• Bu arada ilk kapi biraz acemiligime geldi. Uygulama oncesi resim malesef yok. Resimlerde gozuken sari renkli yapistirici Ile orjinalinde ince bir sunger tabakasi dis saci kapliyordu. Iceride ise hicbir sey yoktu. Resinlerde dis sactan gecen 2 adet destek kirisi gozukuyor. Bituselfi sadece duz sac yuzeye, firex sungeri ise Allah ne verdiyse kullandim. Ilk kapi dedigim gibi acemiligime geldi bazi bosluklar Vs var. Kapinin kapanma seside degisti by arada

Edit: ustu aluminyum kapli olan ilk katman bituself. Ikincisi katman ise siyah firex sunger. Her iki urun kendinden yapiskanli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prestor -- 3 Kasım 2017; 2:12:11 >
  • Arkadaşlar yakında 2014 model 1.5 manuel 20000 bakim yaptıran var mı acaba? Konya 1101 tl fiyat istedi de!

Kullandiginiz maddeler alev alici yanici gibi duruyor, ben olsam bu tur malzemeler kullanmazdim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mrb arkaşdaşlar 2014 qashqai 1.5 dci Black edison almak üzereyim aracın sağ iki kapı serviste değişmiş sürtmeden dolayı resimelri ve değişen parça listesi verdi satan arkadaş ama 1900 TL değerinde sillassyouter diye bir parça var onun ne olduğunu bulamadım bilgisi olan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pusatt45 -- 4 Kasım 2017; 20:8:35 >
  • Arkadaşlar bugün ss açıkken devreye girdi ondan sonra ss hatası çıktı ekranda. Her çalıştırmada da çıkıyor. Hata verdiği için tamamen kapatamıyorum da. Servise bakıma 1 ay sonra gideceğim o yüzden aracı komple etkileme durumu olmayan birşey için 200 km yol gidemem. Burada benzer paylaşım yapanlar olmuştu, ss hatası sonrası akü bitirenler vs? Problem ne olabilir sizce?

Araç 1.2 Benzin Otomatik.

• 
Sayfa: önceki 731732733734735
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.