Şimdi Ara

.::. NİSSAN QASHQAİ 2014 .::. (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.992
Cevap
178
Favori
1.017.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hiçbir aracı piyasaya girer girmez almamak lazım..bir başka deyişle ATLAMAMAK lazım..sonuç malum..
  • ne 85bini yahu. Herkes uçuyor. Alt tarafı bir crossover, neresi 85bin eder.
  • Konu derli toplu olsun, dağılmasın diye 1. mesaja bulduğum verileri ekledim.
     .::. NİSSAN QASHQAİ 2014 .::. .::. NİSSAN QASHQAİ 2014 .::. .::. NİSSAN QASHQAİ 2014 .::. .::. NİSSAN QASHQAİ 2014 .::.
     .::. NİSSAN QASHQAİ 2014 .::. .::. NİSSAN QASHQAİ 2014 .::. .::. NİSSAN QASHQAİ 2014 .::.
     .::. NİSSAN QASHQAİ 2014 .::.
     .::. NİSSAN QASHQAİ 2014 .::. .::. NİSSAN QASHQAİ 2014 .::. .::. NİSSAN QASHQAİ 2014 .::.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tek_Türk -- 22 Temmuz 2014; 5:42:59 >

• Deneyimlerime göre ortalama 10.000 TL zamlı olarak lansman edilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manager79 -- 8 Kasım 2013; 11:16:46 >
  • xtronik yeni nesil cvt : eskisi gibi monoton değil
    gaza basışa göre tepki verebilen daha hızlı dayanıklı
    %10 daha az yaktıran şanzıman.
    yeni note 1.2dig-s cvt de yakıtı 4ün altına çekiyor.
    bu tr'ye getirilmediği için renoya tepki koydum başka başlıklarda.

sumitomo nissanın asıl sahibi olan devasa global japon.
    nissan hisselerinin yarısı renonundu son bild. kadar
    nissan tr ayrı türkiyede pazarlayan küçük şirket. honda tr gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bytradm -- 7 Kasım 2013; 22:29:49 >
  • DrPinPrick kullanıcısına yanıt
    hocam dizelde cvt olacakmış sakat
  • bytradm B kullanıcısına yanıt
    kardeş bu xcvt fluance benzinliye koydukları cvt sen neye dayanarak çıkmış daha dayanıklı diyorsun ben bilmiyorum ama sen biliyorsan yaz bundaki kasnak üzerinde gezen aktarıcı çelik kayış mı yoksa kevler kayış mı sen bana bunun cevabını ver.
  • drnero D kullanıcısına yanıt
    1. bu cvt nin üreticisi kim en yüksek kaç nm torqa dayanıyor kasnak kayışı kevler mi çalik mi kevler siz avuçlarsınız o cvt yi
  • hackersun kullanıcısına yanıt
    geçen ben başka bir konuya yazdım yine mevzu qashqaiydi nissan 130 beygir 260 nm dci ye ve diper 110 beygir dci qashqaiye edc koyamayacak dedim bir arkadaş bana bayağı kızmıştı dedik dedik ne oldu şimdi koyamadı ne kodu: cvt ise 4-5 sene binlip satılması gerekn şanzıman aracım 110 beygir cvt dizel öyle uçan bir araba beklemeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: root_echo

kardeş bu xcvt fluance benzinliye koydukları cvt sen neye dayanarak çıkmış daha dayanıklı diyorsun ben bilmiyorum ama sen biliyorsan yaz bundaki kasnak üzerinde gezen aktarıcı çelik kayış mı yoksa kevler kayış mı sen bana bunun cevabını ver.

senin gibi birine birşey öğretebileceğimi sanmadığımdan cevap yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drnero

Bu fotodan göründüğü kadarıyla malzeme kalitesi iyi gibi duruyor..elektrikli park freni de kareye girmiş bu arada..

Opel den kopyala yapıştır yapılmış yer tam da burası.. Vites altındaki ışık :)

• root_echo kullanıcısına yanıt
    Honda onu da BECERLEYİP koyamıyor..kötü iyi bilemem ama adamlar bir seçenek olarak koymuşlar..isteyen alır ,istemeyen almaz..beni hiçilgilendirmiyor bu durum, ben manuelden şaşmam
  • quote:

1.6 dizel cvt geliyorsa çöp beyler uzak durun benden söylemesi 1.6 edc dizelde gelse 1.6 dci cvt gelse çöp cvt dizelde bela. bu aracı dizel cvt yi alanlar nissanın kobayı olacak. Neden mi diye sorarsanız açın bakın kaç tane dizel cvt var ve neden firmalar dizel+cvt kombinasyonundan köşe bucak kaçıyorlar bir düşünün nissan resmen canlı bomba yapmış

Neden çöp ? Kobay olunacak bir durum yok bence.

Nissan Qashqai 2.0 DCI CVT (321 Nm)
    Nissan Pathfinder Tekna 2.5 DCi CVT (450Nm)

Yazdıklarım Nissanın mevcut DCi + CVT kombinasyonlu araçları. Tork dayanımı için diyorsanız 1.6 DCi tork değerlerinden daha yüksek torka sahipler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erensan

31.000 TL'den başlayan micra 37.000 TL olmuş. + %20

%20 zam koyarlarsa ben de onların a....rabalarını satın almam o zaman.
  • ikayaoglu İ kullanıcısına yanıt
    hocam sen bile ağzınla doğruyu söyledin aç bak aşağıdaki linki 2.0 ların hepsi a/t, a/t demek tam otomatik demek
    http://www.nissan.com.tr/araba-fiyatlari

yer mi o kadar torqa cvt koyacak yok öyle cvt
  • bytradm B kullanıcısına yanıt
    ben sana öğretirim, ben 8 senedir dizel cvt ye biniyorum varsa sorun alayım
  • infiniti fx torunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hocam sen bile ağzınla doğruyu söyledin aç bak aşağıdaki linki 2.0 ların hepsi a/t, a/t demek tam otomatik demek
    http://www.nissan.com.tr/araba-fiyatlari

yer mi o kadar torqa cvt koyacak yok öyle cvt

Türkiye için demedim zaten Yurtdışında mevcut araçlar CVT olarak mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: ACG3

quote:

Orijinalden alıntı: Aniil

Yeni QASHQAİ eskisine oranla daha şık ve güzel olmuş... Şatış rakamlarıyla yine rakiplerine fark atacak.
    https://store.donanimhaber.com/f8/15/bf/f815bf2d4d696d2044626929b7d2b107.jpghttps://store.donanimhaber.com/75/99/f5/7599f55dfefa46f57a36d8afc1ffaea5.jpghttps://store.donanimhaber.com/0d/c7/79/0dc779e08d20ca9a9ab24e9e06a8c459.jpg

arka stop lambalarını focus a benzettim

Valla ilk görüşte aynı şeyi düşündüm bende. Gerçekten de benziyor çok fazla

• quote:

Orijinalden alıntı: Hellori Hazretleri

85.000'e kadar 1.6 dci otomatik vites full paket + cam tavan felan şeklinde bir kombinasyonla gelirse millet evladını satıp alır vallahi. olmuş araç başarılı gerçekten.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.