Şimdi Ara

.::. NİSSAN QASHQAİ 2014 .::. (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.993
Cevap
178
Favori
1.017.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Söylemeden geçemeyeceğim, ben daha radikal değişiklik bekliyordum açıkcası. Sanki makyajlanmış gibi bir hali var.
    Yani güncel kasa ile radikal farklılıkları yok gibi. Stoplar/Farlar vs. değişmiş ama ana hatlar birbirine çok yakın.
    Biraz dah büyütülüp,daha bir SUV tipine yaklaştırılmasını beklerdim açıkcası. Dikkatli bir gözün haricinde yolda görülse
    "aaaa bu eski kasa/ bu yeni kasa" ayırımı zor yapılacak değişiklikler yapılmamış.
    Tabii canlısını görünce daha farklı hissedebiliriz, fotolardan hissettiğim bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realgs -- 8 Kasım 2013; 11:10:42 >
  • Arkadaşlar aracın e-broşürünü buldum. ama türkçe değil. http://media.nissan.eu/content/dam/pes/default/new-qashqai/brochures/Nissan_Qashqai_prelaunch_DE.pdf
  • Acaba KOLEOStaki sanzimani koyacaklar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • denizz19 D kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar yabancı siteleri inceledim ama tam yanıt alamadım, daha önce yazıldıysa kusura bakmayın

1.6 Dizel, Otomatik, 4X4 olacak mı olmayacak mı?
  • ermanitouch E kullanıcısına yanıt
    1.6 dizel 4x4 manuel var.
  • ermanitouch E kullanıcısına yanıt
    OTOMATİK VİTES (X-tronic CVT) sadece 1.6 DCİ 4X2 versiyonda olacakmış...
  •  .::. NİSSAN QASHQAİ 2014 .::.

DIESEL: 12 MONTH OR 18,000 MILE
    SERVICE INTERVAL*
    PETROL: 12 MONTH OF 12,500 MILE
    SERVICE INTERVAL*

hahahah

servis km lerini türkiye görmesin !!!!

18.000 mil veya 1 yılda bir servis diyor !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetkirsoy -- 8 Kasım 2013; 14:31:01 >
  • warland kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • Renault-Dacia zaten TRde 20binde bir bakim uyguluyor.
    Bu arada önden Fiat Fremonta benziyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hackersun

Renault-Dacia zaten TRde 20binde bir bakim uyguluyor.
    Bu arada önden Fiat Fremonta benziyor.

nissan benzinli 15.000 de dizel 10.000 de bakımı var...
  • hackersun kullanıcısına yanıt
    kolesota bva var, bva da tam otomatik eğer dizel qashqaiye bva koyarlarsa ben alırım ama 115 hpden aşağısı kesmez bu araçta en az 130 beygir olacak ki tam otomatiğin açığını kapatsın. bva olacağına dair bir kaynağın mı var?
  • Benzinli motorları turbolu olduğundan, LPG dönüşümü de zor veya atmosferik motorunkine göre çok pahalı...

• ilk mesaj güncellendi.
  • Kimse yazmamış galiba, 2 çeker modellerde bağımsız arka süspansiyon olmayacakmış. Duster gibi sadece 4 çekerde olacakmış.

Maliyeti %20 düşürdük derken bunu mu kastettiler acaba VW Golf gibi.
  • Aracin tipini hayli guzellestirmisler. Halen super iste bu diyemesem de albenisi epey artmis. Donanim ve konfor seviyesinin de artirildigi yonunde yazilar var. Motor olarak 1.6 otomatik gelecek sanirim. Dizel motorlu versiyonu da var. Daha ne olsun. Arac genislemis ve uzatilmis ama yere yakinlastirilmis. Saniyorum suv ile hatchback arasi bir hissiyat verecek. Fiyatlarda ucmazlarsa bu arac cok satar.

• Arka resmen focus sedan olmuş. Ama eski hantallığı gitmiş, güzel, sportif bir görünüm kazanmış. Alacaklara şimdiden hayırlı olsun diyelim

.::. NİSSAN QASHQAİ 2014 .::.
     .::. NİSSAN QASHQAİ 2014 .::.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yqtcn -- 9 Kasım 2013; 12:03:05 >

• otomotiv dünyasında son nokta:
    ne tutarsa kopyala gitsin eskiden tipinden hangi model marka bilinirdi.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.