Şimdi Ara

Nissan Qashqai:: 10 yıllık EuroNcap Rekoru::: (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
0
Favori
79.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: gorele2000

İç tasarım çok güzel...

Nissan Qashqai:: 10 yıllık EuroNcap Rekoru:::

çok beğendim ama fiyattalar uçmuş
  • Orjinalden alıntı: opelim

BAK ŞİMDİ FİYATA ne kadar tutacak sen hesapla.avrupa satışi 21 euro %80 özel tükedım vergısı=18,38euro toplam39.38 euro bıde buna 1,18 kdv 6,000 euro koydukmu 45,38 euro tr ye deki satiş fıyatihayırlı olsun dostum.türk lırası olarakda 45.38*185=830.95.00 bin ytl yaklaşik 90 bin ytl en alt donanımlısı.şimdi de bakalım tutulurmu

Senin aklın kesiyomu bu arabadan o fiyatı isteyeceklerinden, bu fiyata tr de satış bile yapamayacaklarını kendileride bilirler, bu parayı buna verecegine 2006 BMW 330 al, adrenalin yaşa, hem şaşırma %80 ötv die bişe yok, ötv aracta %37 ye kadar çıkıyor,,,

aracın içi bi nebze ama önü pek bişeye benzemiyo, puntonun önü gibi herhangi bi çizgisi yok arabanın, göz alacak bi dizayn vermemişler... alımlı bişe olsa belki yüksek fiyat öz ardı edilirdi biraz ama

"dış dizayn 4"
    "iç dizayn 8"
    "106 PS kasaya ufak ama torku iyi motor 7"

• Dun baz versiyonundan bal kopugu renk bir tane bulduk ve hemen aldik. Tanitim fiyatlari yenilenmis. Araca 1,000 ytl fazla odedik (40,900). Olsun kesinlikle deger. Bu donanimda bu fiyata boyle bir arac olmaz. Aracta direksiyondan telefona cevap vermeli bluetooth baglantisi bile var.
  • biz de dün ankara da arkadaşa baktık.dedikleri gibi 1000 er ytl zam gelmiş.Bayinin elinde Temmuz da gelecek araçlardan 2 tane tekna versiyon açıkta bilginize...
  • quote:

Orjinalden alıntı: EcheLoN_

o araç 4x4 deil. 4x4 olanı 65.000 ytl idi galiba...

bende alehine konuşacam çünkü, arka cam diye birşey yok yolcuların oturduğu yer mahsen gibi karanlık.
    farlar, yan aynalar ve kafalıkların tasarımı kötü. arabada ciddiyet yok...
    bende üzülerek söylüyorum ama durum böyle,ama fiyatı diğer suvlara oranla çoook makul..

ben bu qashqai gibi araçlara ara mal diyorum çünkü eksiklikleri çok, piyasa lideri olacak özellikte değiller.

fakat 45.000 ytl ye esp tcs'li herbişeyi olan birinci sınıf yeni ford mondeo alınabilir...

izmir oto fuarında gördüm.
    dışardan bakınca dehşet gibi gözüküyor.ama içi öyle değil malesef.
    arkası dediğiniz gibi aynı mahsen e benziyor.karanlık ve basık.
    şahsen içime sinmedi bu 4x2 araç.

• Arabamı dün aldım. 1.6 Tekna versiyonu ile eve gelene kadar Eskişehir- Bursa-Mudanya- Feribot- İstanbul güzergahında harika bir yolculuk yaptım.

Yolda yakalandığım şiddetli yağışta Bozüyük- İnegöl arasındaki virajlı rampalarda başta olmak üzere arabanın konforu ve yol hakimiyeti verdiğim parayı fazlasıyla hakettiğini gösterdi. düşük viteslerde hızlanma çok iyi fakat büyük viteslerde motorun hala bir parça yetersiz olduğunu düşünüyorum.

Arabayı almak için yaptığım araştırma sırasında başta "gorele2000 ve raifkokten" olmak üzere yorum getirenlere teşekkür ederim. Darısı başınıza.
  • 45 GÜN BEKLEDİM 45 GÜNDÜRDE KULLANIYORUM BU FİATLARA BÖYLE BİR ARABA YOK PİYASADA ARKADAŞLAR.EĞER ARABAYI BEKLEMEYE KATLANABİLİRSENİZ HEMEN EN YAKIN BİR PLAZAYA GİDİP SIRAYA YAZILMAK.PAZARLIĞA GİRME TEKLİFİ BİLE YAPMAYIIN ÇÜNKÜ PAZARLIĞA OLANAK TANIMIYORLAR 40900 BAŞLIYO FİATLAR.BEN ÇOK MEMMUNUM SİZDE MEMMUN OLURSUNUZ SANIYORUM. YAKITIDA BAYA İYİ ŞEHİR DIŞI 6 LİTRE
  • quote:

Orjinalden alıntı: Enistgok

Arabamı dün aldım. 1.6 Tekna versiyonu ile eve gelene kadar Eskişehir- Bursa-Mudanya- Feribot- İstanbul güzergahında harika bir yolculuk yaptım.

Yolda yakalandığım şiddetli yağışta Bozüyük- İnegöl arasındaki virajlı rampalarda başta olmak üzere arabanın konforu ve yol hakimiyeti verdiğim parayı fazlasıyla hakettiğini gösterdi. düşük viteslerde hızlanma çok iyi fakat büyük viteslerde motorun hala bir parça yetersiz olduğunu düşünüyorum.

Arabayı almak için yaptığım araştırma sırasında başta "gorele2000 ve raifkokten" olmak üzere yorum getirenlere teşekkür ederim. Darısı başınıza.

dostum güle güle kullan.Allah kazasız,belasız sürüşler nasip etsin.
  • @ enistgok
    @ gazi-60

Arabalarınız hayırlı olsun güle güle binersiniz inşallah.
    106 hp lik dizeli gelse almayı düşünebilirim. Fiyatına göre harika araç.
  • şu aracın bir iç dış gerçek fotolarını görsek dahada iyi olur sanki . bu aracı kullanana arkadaşlar fotolar koyarlarsa sevinirim en azından gidip full civice bakcağımıza böyle daha yüksek bir araca bakarız
  • http://arabam.e-kolay.net/testDetay.aspx?id=410

Eminim bu linki görmüşsündür ama buradaki fotoğraflar rötuşsuz ve "fotoshop"suz.
    Siyah renk alacak arkadaşlar; siyah rengin metalik olmadığını unutmasınlar. Sedefli siyah dedikleri bu renk metalik kadar parlak değil ama Ziebart vs. boya koruma ve parlatma paketi ( ben 125 YTL.ye hallettim) ile metalikten daha güzel oluyor.
    Raifkokten, iyi dileklerin için teşekkür ederim.
    Gri renginin de oldukca iyi durduğunu itiraf edeyim, içimde kaldı doğrusu.
    quote:

Orjinalden alıntı: desiya

şu aracın bir iç dış gerçek fotolarını görsek dahada iyi olur sanki . bu aracı kullanana arkadaşlar fotolar koyarlarsa sevinirim en azından gidip full civice bakcağımıza böyle daha yüksek bir araca bakarız

• quote:

Orjinalden alıntı: caniceboys

nissan renoyla üretim yapmaya başlayınca nissanlarda yıldızları topluyo kesinlikle renonun parmağı var 5 yıldızda

+1 olabilir
  • desiya
    bende aracın iç ve dış fotoğrafları var ama resim büyük geliyo eklemiyo yani biraz daha uğracam .umarım aracın resimlerini yayınlayabilirim
  • QASHQAİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gazi-60 -- 19 Haziran 2007; 19:08:09 >
  • QASHQAI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gazi-60 -- 19 Haziran 2007; 19:12:25 >
  • QASHQAI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gazi-60 -- 22 Haziran 2007; 15:10:04 >
  • Arkadaşlar acaba qashqai nin dikiz aynaları elektrikli mi katlanıyo yoksa elle katlananlardanmı sitesinde elektrikli kumandalı ve katlanır aynalar demis ama cok net degil sanki sadece ayar elektrikli gibi anlasılıyo
  • ewet dikiz aynalar elektirikli,içerden kumandalı elle kapanmıyo yani.
  • Kusura bakmayın şekli şemali ban cok bayık geldi

biraz daha şekli şemali yerinde birşey olsaydı keşke b
  • 41.000 YTL'nin bu araç için çok iyi bir fiyat olduğunu düşünen arkadaşlar bunun nedenini açıklayabilirmi?

Bu aracın bir SUV'a benzemesinden başka ne gibi bir özelliği var? Üstelik bu fiyat 4*2'lerin fiyatı. Yerden yüksek fakat 4*4 olmayan bir aracın ne esprisi var anlamış değilim. Üstelik bu yükseklik yol tutuş problemleri yaratabileceğinden bir dezavantaj olarak kabul edilebilir.

Aslında nissan çok akıllıca bir iş yapmış. Yerden yüksek SUV'a ''benzeyen'' ancak 4*4 olmaması nedeni ile fiyat avantajı sağlayan bir araç ortaya koymuş . 4*4 almaya imkanı olmayan kullanıcılar için diğerlerine yüksekten bakma tatmini vermekten başka bir özelliği olmayan yalan bir araç yapmış.

Yazdıklarımdan kimse alınmasın lütfen. Görmüş kullanmış beğenmişsiniz. Ama kalkıp ''çok iyi bir fiyata sahip'' gibi bir yorum yapmak objektiflikten uzak olmaktır.

Bu fiyata donanımlı orta sınıf HB veya sedan bir araç alınabiliyor.

4*4 olan 2.0 Lt'li modeline gelince. Aslında bu tip bir araçta olması gereken özelliklere sahip. Ancak 60 küsür bin YTL'lik bir parayı ne kadar hakeder o ayrı konu.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.