Şimdi Ara

Niş Parfümler / Dekantlar / Nadir Kokular / (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
16
Favori
20.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hocam iyi günler, parfüm almak istiyorum fakat suana kadar basit ve kalıcılığı olmayan 1 saatlik etkisi süren parfümler kullandım ve kaliteli bi şeye ihtiyaç duymadım açıkcası ama bu sene meslek hayatıma başladım ve işin doğrusu kendimi rahatsız hissettim bundan dolayı 1 aydır parfüm araştırması yapmaktayım ama daha önce kullanmadığım için bi karara varamadım çalıştığım yerde de deneyebileceğim bi yer yok ondan size bi kaç parfüm danışmak istedim. öncelikle yaşım 25 tenim esmer ve vücudum orta yağlı bunlar gerçekten gerekil mi onu da bilmiyorum

1.just ville
    2.Terre D'Hermes
    3.Dior homme
    4. Calvin klein enternity
    5. Bvlgari aqua
    6. HugoBoss
    7. ROCHAS
    8. Burberry Classic
    9. Kenzo

evet bunlar çok tercih edilen parfümlermiş... ve bunlar sende bulunur mu acaba şimdiden tşk....

• quote:

Orijinalden alıntı: dexumt

hocam iyi günler, parfüm almak istiyorum fakat suana kadar basit ve kalıcılığı olmayan 1 saatlik etkisi süren parfümler kullandım ve kaliteli bi şeye ihtiyaç duymadım açıkcası ama bu sene meslek hayatıma başladım ve işin doğrusu kendimi rahatsız hissettim bundan dolayı 1 aydır parfüm araştırması yapmaktayım ama daha önce kullanmadığım için bi karara varamadım çalıştığım yerde de deneyebileceğim bi yer yok ondan size bi kaç parfüm danışmak istedim. öncelikle yaşım 25 tenim esmer ve vücudum orta yağlı bunlar gerçekten gerekil mi onu da bilmiyorum

1.just ville
    2.Terre D'Hermes
    3.Dior homme
    4. Calvin klein enternity
    5. Bvlgari aqua
    6. HugoBoss
    7. ROCHAS
    8. Burberry Classic
    9. Kenzo

evet bunlar çok tercih edilen parfümlermiş... ve bunlar sende bulunur mu acaba şimdiden tşk....

just ville nedir onu bilmiyorum.. onun dışında listenizdeki tüm parfümleri denedim.. satış amaçlı bi ürün alıp pazarlamıyorum... daha az bulunan lüks tüketim parfümleriyle ilgili olduğum için, hiçbirisi elimde yok malesef..

dior homme, terre hermes ve rochas'ı öneririm ben size özellikle.. diğerlerine göre daha kaliteli bu parfümler. bvlgari aqua da güzeldir..

Sevgiler

• öncelikle sizi pazarlamacı gibi göstermişsem özür dilerim , parfümün adı da 'just velli' deil de 'roberto just cavalli'y miş cevapladığınız için tşk edrm

saygılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexumt

öncelikle sizi pazarlamacı gibi göstermişsem özür dilerim , parfümün adı da 'just velli' deil de 'roberto just cavalli'y miş cevapladığınız için tşk edrm

saygılar..

estagfirullah :)

just cavalli kaliteli bir parfüm değil onu listenizden çıkarabilirsiniz. burberry classic'i de atınız. Diğerlerini deneme fırsatınız varsa gidin tekin acar, sevil gibi mağazalarda deneyin. daha sonra internettten daha uygun bir fiyata alın ;)
  • En ucuz sample satan site hangisi acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trallesli antemius

En ucuz sample satan site hangisi acaba?

internet sitelerinden temin etmek pahalı oluyor.. ben yine paylaşım yapılan forumları öneririm, sample ve dekantlar için..
    parfumtutkusu.com/forum iyidir..
  • Selamlar üstad , Bende Chanel-Sycomore arıyorum... Bu parfümü bulamıyorum , sizce nereden almalı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: manilafortuna

Selamlar üstad , Bende Chanel-Sycomore arıyorum... Bu parfümü bulamıyorum , sizce nereden almalı?

İstinye parktaki Chanel butiğinde olabilir, aksi taktirde yurtdışından temin edebilirsiniz. yurtdışına giden bir arkadaşınıza rica etmeniz, gitmeniz veya birine komisyon vererek aldırmanız gerekebilir. Sevgiler
  • Almak istediğim bir parfüm için çarşambaya kadar indirimler yaptım
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.