Şimdi Ara

Niş Parfümler / Dekantlar / Nadir Kokular / (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
16
Favori
20.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiç tereddüt yaşamadan alışveriş yapabileceğiniz, dürüst, samimi ve bilgili bir parfümseverdir, bizzat kefilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAKGÜN68 -- 1 Mart 2013; 22:03:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAKGÜN68

Hiç tereddüt yaşamadan alışveriş yapabileceğiniz, dürüst, samimi ve bilgili bir parfümseverdir, bizzat kefilim.

61. yorumu yapıp kalbimi kazandın halil abi :) çok teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: denondj

quote:

Hiç tereddüt yaşamadan alışveriş yapabileceğiniz, dürüst, samimi ve bilgili bir parfümseverdir, bizzat kefilim.

Vallaha mı, aslında 5. ve 19. yorumları yapsam, sonra bunları ters çevirip araya bir sıfır eklesek daha iyi olurmuş (Devlet Bahçeli Stayla)

Şaka bir yana 61. yorum olduğunu nasıl tespit ettin, tek tek saydın mı?

• quote:

quote:

quote:

Vallaha mı, aslında 5. ve 19. yorumları yapsam, sonra bunları ters çevirip araya bir sıfır eklesek daha iyi olurmuş (Devlet Bahçeli Stayla)

Şaka bir yana 61. yorum olduğunu nasıl tespit ettin, tek tek saydın mı?

Bu ilanı güncellediğimiz yerde yazıyor işte 61 yorum, 62 yorum gibi dükkanımdan bakınca oradan buldum sayısını yoksa tek tek kim 61. mesajı yazacak diye beklemedim. 61 yorum yazınca baktım aa dedim herhalde bir sayfada 60 yorum görüntüleniyor.
    1905 yapmak zormuş baya

• PM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melalcholic

PM.

biraz geç oldu ama cevapladm
  • Meraba. Jazz nasıl bir parfüm sizce bazı forumlarda eleştrilerini okumuştum ama birbirlerinden çok farklılardı yapılan yorumlar. Jaguar vision da gerçekten aventus çakması yoksa sadece açılışları mı benzer ( 10 ml decant jaguar vision sanki biraz piyasa ortalamasına 15 tl lik fiyatı yüksek gibi ... Fikrim söyledim kızmayın hemen... Diğerleri ise fiyatları uygun almayı düşündüklerim var Halil Bey'in de size referans olduğunu görünce güvenim tamdır. Güzel kolleksiyonunuz var umarım alış verişimiz olur.Lorenzo Villoresi Uomo parfümü de keşke olsaymış . Çok merak ediyordum kötü kaçırmışım Boucheron parfümü de merak ettiğim parfümlerdendi çok tavsiye ediliyor ama herhalde internet dışında bulmak zor( Öneri de sormuşsunuz bu parfümü yazayım dedim).
  • quote:

Orijinalden alıntı: olrich

Meraba. Jazz nasıl bir parfüm sizce bazı forumlarda eleştrilerini okumuştum ama birbirlerinden çok farklılardı yapılan yorumlar. Jaguar vision da gerçekten aventus çakması yoksa sadece açılışları mı benzer ( 10 ml decant jaguar vision sanki biraz piyasa ortalamasına 15 tl lik fiyatı yüksek gibi ... Fikrim söyledim kızmayın hemen... Diğerleri ise fiyatları uygun almayı düşündüklerim var Halil Bey'in de size referans olduğunu görünce güvenim tamdır. Güzel kolleksiyonunuz var umarım alış verişimiz olur.Lorenzo Villoresi Uomo parfümü de keşke olsaymış . Çok merak ediyordum kötü kaçırmışım Boucheron parfümü de merak ettiğim parfümlerdendi çok tavsiye ediliyor ama herhalde internet dışında bulmak zor( Öneri de sormuşsunuz bu parfümü yazayım dedim).

Selamlar,

Jazz bence biraz eski kafa da olsa, hala modernliğini yitirmemiş her yaşa da uyabilecek sıcacık bir koku diyebilirim. Ben başarılı buluyorum kendisini bi de uygun fiyatlara da bulunması daha büyük bir artısı diyebilirim. Kokusunu seversiniz sevmezsiniz bilmiyorum ama, baya bir koku test etmiş biri olarak güzel bir parfüm olduğunu söylemeliyim.

Jaguar visionun dediğiniz gibi açılışları benziyor aventusa, denediğim diğer tüm ananas içerikli parfümler joop nightflight, dior higher energy, mont blanc legend, black xs l'excess vs. parfümlerinden aventusa en yakını diyebilirim. Visionun fiyatını biraz yüksek tuttum, çünkü ondan çok fazla satmak istemiyorum biraz elimde kalmasını istedim malum fiyatı uygun da olsa bulması hayli zor olan parfümlerden biri. Kızmadım da ayrıca haklısınız yani :). Bir de dh'de ürün satan anlar fiyatlandırma yapması o kadar zor ki, 5 fazla yazınca pahalı der kimse beğenmez, ederlerini yazarsın pazarlık mesajlarıyla dolar inboxun 15 daha inersen bu üçünü alabilirim gibi.. Fiyatlar değişebilir yani, çok dert değil öm ile yazışmamıza göre zaten bir kaç tane dekant alanlara elimdeki fazla numuneleri, dekantları hediye gönderiyorum. Daha önce alışveriş yapanlar bilir :)..

Halil abime de teşekkür edeyim buradan, bu hobi de bir nevi kendisi ile tanıştıktan sonra çığrından çıktı . Boucheron Jaipur parfümü var elimde dekant olarak güzel bir parfüm olduğunu söyleyebilirim, boucheron edtyi hiç deneyemedim. Yurtdışında ve duty freelerde var sadece sanıyorum ki.. Jaipuru şişe alacak kadar sevmedim, ama boucheron edt benim de denemek istediğim bir parfüm.

Villoresi için kendisi rahatsız olur mu bilmiyorum ama melalcholic nickli parfümsever arkadaşıma satmıştım dekantı, kendisi belki çok sevmemiş elinden çıkartmak isteteyebilir bir danışın isterseniz.. Bu arada listemi güncelledim tek adette daha önce aldığım kullanamadığım dekantları da elimden çıkarıyorum aklınızda olanlar varsa, bana söyleyip danışabilirsiniz.

İyi günler dilerim.

• s.a elimde 100 ml civarında orjinal kutusuz (125 ml şişede) ISSEY MİYAKE pour homme var sendeki CARTİERLE takas düşünürmüsün. forumda muhammed_89 nickli arkadaştan almıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: fear-tr

s.a elimde 100 ml civarında orjinal kutusuz (125 ml şişede) ISSEY MİYAKE pour homme var sendeki CARTİERLE takas düşünürmüsün. forumda muhammed_89 nickli arkadaştan almıştım

Kusura bakmayın kutusuz ürünlere güvenemem, sıkıntı olur.. muhammed_89 nickli arkadaşı da tanımıyorum parfüm sohbetlerine katılan bir arkadaş olsa bilirdim. O sebeple çok üzgünüm
  • üstad varmı şöyle niche parfüm alalım ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hantsome28

üstad varmı şöyle niche parfüm alalım ..

ne istiyorsun niche olarak, dekant verebileceğim creed smw ve amouage gold var şu an itibari ile
  • Merhaba,

GUERLAİN JİCKY İlgilenen arkadaşların bileceği gibi
    Paris'te bulunan Guerlain butiklerinden sadece birinden satılan,
    1889 yılından bugüne modası geçmeyen,
    Gelmiş geçmiş en çok ilgi uyandıran Unisex üründür.
    Almayı düşünen arkadaş olursa 93 ml. boyutunda orijinal bir ürün var elimde.
    Almayı düşünenler arkadaşlar için fiyat 400 TL dir.

İyi günler..

• quote:

Orijinalden alıntı: parfümdelisi

Merhaba,

İyi günler..

Güzel olabilir parfümünüz fakat benim ilanım altında reklam yapmasaydınız iyi olacakmış :).. Sizi tanımadığım için parfümünüze de referans veya kefil olamam ama güzel ve bulunmaz bir parfüm sattığınız da ortada iyi satışlar dilerim..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: parfümdelisi

Merhaba,

İyi günler..

Güzel olabilir parfümünüz fakat benim ilanım altında reklam yapmasaydınız iyi olacakmış :).. Sizi tanımadığım için parfümünüze de referans veya kefil olamam ama güzel ve bulunmaz bir parfüm sattığınız da ortada iyi satışlar dilerim..

Haklısın denondj biraz nezaketsiz olmuş..
    Ticaretini yapmadığımdan pek hakim değilim forum olayına da.
    Bir tane ürün var elimde Paristen aldığım.Onu çıkartmak için yazmıştım..
    Tekrar özür dilerim..
    Sana kolay gelsin..
    İyi günler..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hantsome28

üstad varmı şöyle niche parfüm alalım ..

ne istiyorsun niche olarak, dekant verebileceğim creed smw ve amouage gold var şu an itibari ile

amouage gold olabilir üstad..
  • Üstadım takas düşünmüyorum..Özelden yazamıyorum yada beceremedim kusura bakma..
    Teklifin varsa özelden yaz kardeşim...
  • Kendisinden tek alımda çok sayıda dekant aldım, gerek paketlemeye verdiği özen gerek gönderdiği ürün kalitesi, orjinalliği vs. gerek kargoyu takip etmesi gibi sebeplerden olumsuz hiç bi nokta görmedim, böyle arkadaşlarla alışverişimizin daimi olması dilerim, hediye için de tekrar teşekkürler
  • güvenilir birisidir, gözünüzü kırpmadan alışveriş yapabilirsiniz kesinlikle dürüst, güvenilir ve işini zamanında yapan bir abimizdir
  • Merhaba. Parfüm işinde biraz duruldunuz sanırım. Değişik kokular olursa alışveriş yapabilirim. İyi günler dilerim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.