Şimdi Ara

NIOH - Rehber Niteliğinde Ana Konu - PS4 / PS4 Pro - Metascore 88 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.830
Cevap
44
Favori
95.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Tr psn'de varmı demo beyler?

Var

Alıntıları Göster
    EyvAllah beyler
  • Bu arada konuyu ne zaman görsem aklıma bu geliyor ya

• Oyun bayağı zorlayıcı olmuş. Dark souls ve ninja gaiden i harmanlamışlar resmen fenada olmamış şu alpha haliyle. Üstelik soulslardaki gestureler bile mevcut. Onlarca silah,armor,skill vs olacağıda belli. Egerki bosslarda vs co-op olacaksa alınır oldukçada zevkli olur..

Buarada sanırım oyunu en başta ps3 e gelistiriyorlardı ne olduysa yarım kalmış sonradan ps4 e çıkarmaya karar vermişler gibi duruyor. Grafikler, modellemeler tamamen old gen. Tabi keyifli oynanış herseyi kurtarmış.
  • Oyun acayip sardı sabahçı olduğum için yarım saat oynayabildim ancak o yarım saatte 7 lvl oldum baya bi player katlettim Movie mod da oynadım grafikler beni rahatsız etmedi fazla ama tabi ki ps4 ün gücü bu değil order last of us ratchet gibi oyunları görünce
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Oyun bayağı zorlayıcı olmuş. Dark souls ve ninja gaiden i harmanlamışlar resmen fenada olmamış şu alpha haliyle. Üstelik soulslardaki gestureler bile mevcut. Onlarca silah,armor,skill vs olacağıda belli. Egerki bosslarda vs co-op olacaksa alınır oldukçada zevkli olur..

Buarada sanırım oyunu en başta ps3 e gelistiriyorlardı ne olduysa yarım kalmış sonradan ps4 e çıkarmaya karar vermişler gibi duruyor. Grafikler, modellemeler tamamen old gen. Tabi keyifli oynanış herseyi kurtarmış.

Oyun hosuma gidince merak edip baktim biraz. Oyun 2004'te duyurulmus 2006'da cikmasi planlaniyormus ama ne olduysa aradan bi on yil gecmis. Bu cakma samurayda sanirim ilk batili samuraydan esinlenilmis

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

quote:

Oyun bayağı zorlayıcı olmuş. Dark souls ve ninja gaiden i harmanlamışlar resmen fenada olmamış şu alpha haliyle. Üstelik soulslardaki gestureler bile mevcut. Onlarca silah,armor,skill vs olacağıda belli. Egerki bosslarda vs co-op olacaksa alınır oldukçada zevkli olur..

Oyun hosuma gidince merak edip baktim biraz. Oyun 2004'te duyurulmus 2006'da cikmasi planlaniyormus ama ne olduysa aradan bi on yil gecmis. Bu cakma samurayda sanirim ilk batili samuraydan esinlenilmis

Eski kokuyor oyun zaten ama ben begendim özellikle souls ve gaiden serisine alısık olanlarda begenecektir diye düsünüyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

quote:

Eski kokuyor oyun zaten ama ben begendim özellikle souls ve gaiden serisine alısık olanlarda begenecektir diye düsünüyorum..

Alıntıları Göster
    oyun fena. biraz oynadım demoyu. karakter witcher 3 teki eleman gibi hatta koşma şekli bile bana aynı geldi. dövüş sitemi souls oyunlarına benziyor ama ufak bir düşmanın tek vuruşta öldürmesi çok garip olmuş. bosslar bile 2. bir hakkı verir. bunda yok. sanırım biri online da yardıma geldi sarı ışıklı idi. belki de sistemin gönderdiği yardımcıdır baltayla daldı düşmanlara iyi ilerliyorduk fakat öldük. oyun cidden zor tek vuruşta bitirmesi kötü olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

oyun fena. biraz oynadım demoyu. karakter witcher 3 teki eleman gibi hatta koşma şekli bile bana aynı geldi. dövüş sitemi souls oyunlarına benziyor ama ufak bir düşmanın tek vuruşta öldürmesi çok garip olmuş. bosslar bile 2. bir hakkı verir. bunda yok. sanırım biri online da yardıma geldi sarı ışıklı idi. belki de sistemin gönderdiği yardımcıdır baltayla daldı düşmanlara iyi ilerliyorduk fakat öldük. oyun cidden zor tek vuruşta bitirmesi kötü olmuş.

Alıntıları Göster
    Oyun ilerledikçe daha zevkli. Samuraylar, Ninjalar, demonlar, Zehirli Goul, Goblinler falan var. Güzel silahlar, armorlar, combolar var. Guardian Spirit O+üçgen ile oluyor. İtem, büyü gibi özellikleri güçlü düşmanlara, bosslara saklamak daha iyi olur. İlk bossu geçince yağmurlu nehirli yeni bir mekan açılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K1N6 -- 29 Nisan 2016; 22:13:58 >

• An itibariyle birinci bolgenin bossunu kesip ikiye geçmiş bulunmaktayım, yalnız demo ayağına bütün oyunu oynattı Bölgeyi bitirenlere downloadable content veriyor oyun çıktığında hediye gibi bir şeymiş.

Edit NIOH - Rehber Niteliğinde Ana Konu - PS4 / PS4 Pro - Metascore 88
    NIOH - Rehber Niteliğinde Ana Konu - PS4 / PS4 Pro - Metascore 88

Eklentinin adıda nioh mark of the conqueror

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halloween97 -- 29 Nisan 2016; 23:23:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Halloween97

An itibariyle birinci bolgenin bossunu kesip ikiye geçmiş bulunmaktayım, yalnız demo ayağına bütün oyunu oynattı Bölgeyi bitirenlere downloadable content veriyor oyun çıktığında hediye gibi bir şeymiş.

Edit NIOH - Rehber Niteliğinde Ana Konu - PS4 / PS4 Pro - Metascore 88
    NIOH - Rehber Niteliğinde Ana Konu - PS4 / PS4 Pro - Metascore 88

Eklentinin adıda nioh mark of the conqueror
    3. bonfirea geldim ben de soulscular anladı , evin içinde domuza benzer bir yaratık var oradayım level 15im bitirmeye çalışıyorum ben de demoyu

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

3. bonfirea geldim ben de soulscular anladı , evin içinde domuza benzer bir yaratık var oradayım level 15im bitirmeye çalışıyorum ben de demoyu

Alıntıları Göster
    çok iyi. şahsen bayıldım. eksikleri var yok değil . grafikleri kötü misal. Bir de japon konsepti olunca evrensel olmuş olmuyor dark souls ya da bloodborne gibi. ingilizce tabi ki yazıyor ama bonfire falan bildiğin japonca yazılar var her yerde. bir de oyun hep karanlık. mekanlar birbirine benziyor. üzerinde çalışılması lazım ama dövüşler muhteşem yahu. her silahın üç ayrı stance i bulunması, dövüşlerin hızlı olması, npc lerin akıllı olması falan. güzel detaylar yani. üzerinde uğraşılırsa çok büyük bir ip çıkabilir.

• Yalniz oyun cidden zormus. 20 level falan oldum. Gemideki ilk boss heralde. Zincirlerini kirdimi bisey yapamiyorum. Ayin 5inde beta bitiyor sanirim hergun oynayamiyorum daha demo bile bitmicek gibi:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: msty85

Yalniz oyun cidden zormus. 20 level falan oldum. Gemideki ilk boss heralde. Zincirlerini kirdimi bisey yapamiyorum. Ayin 5inde beta bitiyor sanirim hergun oynayamiyorum daha demo bile bitmicek gibi:)
    Keyifle oynayıp demoyu bitirdim; hiç telaş etmenize gerek yok, güçlendikçe birden fazla magandayı rahatça haklayacağınız dakikalar gelecek

- Oynanış kamera sapıtmaları haricinde gayet akıcı. İkinci bölümdeki grafikler biraz daha güzel göründü gözüme. Yardım isteyen olursa co-op olarak akşamları oynayabiliriz 5 Mayıs'a kadar. (Belki de uzatılır demonun süresi.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rikimikipiki

Keyifle oynayıp demoyu bitirdim; hiç telaş etmenize gerek yok, güçlendikçe birden fazla magandayı rahatça haklayacağınız dakikalar gelecek

- Oynanış kamera sapıtmaları haricinde gayet akıcı. İkinci bölümdeki grafikler biraz daha güzel göründü gözüme. Yardım isteyen olursa co-op olarak akşamları oynayabiliriz 5 Mayıs'a kadar. (Belki de uzatılır demonun süresi.)

Alıntıları Göster
    İnşallah şu oyunun hakkı yenmez... Dövüş mekanikleri konusunda souls serisini geride bırakan özellikleri var. Silahlar arasında ve silah teknikleri arasında geçişler biraz daha estetik hale getirilebilir belki. Ben mi yapamadım bilmiyorum ama teknikler arasında kombo yapmak kolay değil ya da yok. Bir de düşmanın arkasına geçince critical strike yapılmıyor sanırım,ancak düşmanın staminası bitince yapabiliyorsun. Oynaması gayet zevkli,oynadıkça ve oyunu öğrendikçe keyif veren bir yapısı var. Eğer düşman çeşitliliği, mekan tasarımları ve atmosfer konusunda şu anki durumun çok daha üstüne çıkarlarsa tam sürümde oyunu satın almamak için hiç bir neden göremiyorum.Cidden bu oyuna çöp diyen oyun oynamayı bıraksın...

• Kimse paylasmamis ama E3 trailer'i yayinlanmis agustosta yeni demo gelecekmis insallah sureli yapmazlar yine.

• E3 2016 gameplay videosu. Soulsborne sever olarak sabırsızlanıyorum..

Alpha demosundan sonra ağustosta beta demo su geliyor.

Alphada oyun aşırı zor ve dengelenmesi gerekiyordu. E3 gameplay inde oyunun ne kadar keyifli bir combat sunacağı iyice kesinleşmiş, üstelik biraz daha dengelenmiş gibi gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 20 Haziran 2016; 22:59:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

E3 2016 gameplay videosu. Soulsborne sever olarak sabırsızlanıyorum..

Alpha demosundan sonra ağustosta beta demo su geliyor.

Alphada oyun aşırı zor ve dengelenmesi gerekiyordu. E3 gameplay inde oyunun ne kadar keyifli bir combat sunacağı iyice kesinleşmiş, üstelik biraz daha dengelenmiş gibi gözüküyor.

12 dakikalık E3 videosu.
    Oyunun ilk çıkan demosuna göre gerçekten dengelenmiş özellikle stamina ve alınan damage olayı. Bu tarzı sevenler varsa videoyu kesinlikle izlesinler. Souls serisine güzel bir alternatif oyun geliyor.Keşke co-op olayı olsa gerçekten tadından yenmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 21 Haziran 2016; 18:57:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

12 dakikalık E3 videosu.
    Oyunun ilk çıkan demosuna göre gerçekten dengelenmiş özellikle stamina ve alınan damage olayı. Bu tarzı sevenler varsa videoyu kesinlikle izlesinler. Souls serisine güzel bir alternatif oyun geliyor.Keşke co-op olayı olsa gerçekten tadından yenmez

Alıntıları Göster
    herkes gow'dur days gone'dur diyedursun asıl baba ps4 oyunları nioh ile nier automata olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

herkes gow'dur days gone'dur diyedursun asıl baba ps4 oyunları nioh ile nier automata olacak.

Abartma istersen, alakası bile yok.
  • Demo tutunca adamlar oyunu çıkartmaktan vazgeçip ikinci demoyu duyurdular. Yakınlarda demo için dlc duyurusu bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.