Şimdi Ara

NIOH 2 [ANA KONU] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
21
Favori
19.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://nioh2.wiki.fextralife.com/Nioh+2+Wiki

Skill puanlarını verebilmek için bazen dojo (eğitim alanında) da şu gorevi yap diyor ondan dolayı veremiyor olabilir yetenek ekranında üstte kırmızı ile yazıyordur dikkatli bakınız bir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfncskn -- 1 Mayıs 2021; 23:14:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Defense Bonus (Amrita Gauge) özelliğinin etkisi ne tam olarak? O an sahip olduğum Amrita sayısına göre mi bonus defans veriyor yoksa silabar diye bir item var orada tutulan kadarı mı?

NIOH 2 [ANA KONU]
  • Yatsu no kami yilani bitirdi beni geçemiyorum yardım edebilecek var mı ilk 2 boss iyiydi bu zor geldi ya

• aviator_ kullanıcısına yanıt

Uzak mesafeden etkili olabilecek bir silah seçimi yapın fight'a odaklanın yılanı devirince ulaşacağınız mutluluğu hayal edin :)) beninde uğraştırmıştı oyunda 3. haritaya geldim ara ara oynayıp keyfine varıyorum yılmadan devam edin..

• rfncskn kullanıcısına yanıt
    :)) hocam vaktim kısıtlı çoluk çocuk dert ne oynadım kâr benim için nioh seviyorum ama bu boss da kalınca canım sıkıldı artık :)) neyse denemeye devam ne yapalım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2 gündür yok gecemedim lanet yılanı bıktım artık bıraktım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    3. gün sonunda bilmem kaçıncı kez ölmenin ardından yılanı kestimm :))))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Tebrikler hocam oynadıkça açılacaksınız.. takıldığınız boss olursa uzun süre ısrar etmeyin başka oyuna geçin daha sonra yine deneyin.

• rfncskn kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam ara vermek iyi oldu aslında. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aviator_ -- 11 Temmuz 2021; 23:27:29 >
    Bende 3 saat uğraştım yılanla. Gerçekten çok siniri bozucuydu ama dün hallettim. Oyun gittikçe daha fazla sarmaya başladı :)

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkopol -- 8 Ağustos 2021; 3:40:58 >
  • Nioh Serisinin Satışları 6 Milyonu Aştı

NIOH 2 [ANA KONU]

Yayıncı Koei Tecmo ve geliştirici Team Ninja, Nioh serisinin dünya çapındaki toplam satışlarının altı milyon birimi aştığını duyurdu.

Yeni kilometre taşı, serinin beş milyon adet satmasından beş ay gibi kısa bir süre sonra geldi.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Nioh_Serisinin_Satislari_6_Milyonu_Asti-111363.htm

-----

NIOH 2 [ANA KONU]
    NIOH 2 [ANA KONU]Team NINJAtwitter
    “The Nioh franchise has sold over 6 million copies worldwide now! We thank all of you for the continuous support and would like to share a new wallpaper available for PC and mobile devices! #Nioh #Nioh2 👹🌱 PC - https://t.co/FbWbFBUKEP Mobile - https://t.co/PLsFLZ6iMj”
    https://twitter.com/TeamNINJAStudio/status/1436003969000624132?s=20

• Oyunu ps5 te oynayacağım hangi versiyonu almak mantıklı sanırım ücretsiz yükseltme var fakat 2 versiyon arası ciddi fiyat farkı da var?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ps4 vers. yükseltince zaten fark kalmıyor direk ps5 remastered sahibi oluyorsunuz. Complete Edition paket olanda dlc'ler var anladığım. Oyun baya uzun sürüyor keyfli. Fazladan vereceğiniz 110 lirayı ilerde oyunu beğenirsiniz dlc leri almak istersiniz o zaman harcayın season pass'e şu an indirimde 119tl.

• Bu tür oyunları başarmıyorum onerebileceginiz silah build zırh işte artık neyse buna yüklenirsen oyun sonuna kadar rahat edersin dediginiz noktalar varsa soylerseniz sevinirim Co op takılın demeyin Co op la blood rune Dark souls serilerini bitirdim ama ben tek başıma başarmak istiyorum....

• Kataloğa gelse de oynasam.

• Kataloğa değil ama kütüphaneye geldi. Hazır season pass indirimdeyken süper oldu bu haber.

• Duanız kabul olmuş hocam 😁

• Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt
    👍Abartısız bir senesir Plus'a eklenmesini istiyor ve bekliyordum.

• Gözünüz aydın o halde 🙂👍

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.