Şimdi Ara

NIOH 2 [ANA KONU] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
21
Favori
19.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun serverlar ölmüş maalesef. Son dlc de bi kaç bölümü Co op yapayım dedim hiç adam bulamadım.
  • dün akşam oynadım bende osn dlcyi ilkten adam bulamadı ama oyuna tek başıma girdim sonradan attı. Ama dediği gibi eskiden bi twilight görevinde falan hemen bulurdu

• Oyun güzel mi arkadaşlar? neden hit bir oyun olmadı, neden bu kadar az konuşuluyor?

sekiro bomba bloodborne demons souls bomba, ama bu konu ölü resmen, sebebi ne?

• Nioh 2 Satışları 1.4 Milyonu Aştı

NIOH 2 [ANA KONU]

Koei Tecmo, 2020 mali yılı üçüncü çeyrek finansal sonuçlarını açıkladı.

Nioh 2'nin dijital satışları ve kutulu dağıtım miktarı 1.4 milyonu aştı. Sengoku dönemi Japonyasında geçen aksiyon rol yapma oyunu Mart 2020'de PlayStation 4 için çıkmıştı. Mayıs 2020'de yapılan açıklamada satışlar 1 milyondu. Oyun 5 Şubat'ta PC ve PlayStation 5'e geliyor.

Hyrule Warriors: Age of Calamity'nin dijital satışları ve kutulu dağıtım miktarı da 3.5 milyonu aştı. The Legend of Zelda: Breath of the Wild'tan 100 yıl öncesinde geçen hack-and-slash aksiyon oyunu, Warriors serisinin en hızlı satan oyunu olmayı başardı.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Nioh_2_Satislari_14_Milyonu_Asti-107375.htm

• Şu combatı kim bulduysa kesinlikle fromsoftware bünyesine katmalı.

İlk nioh zaten iyiydi. Bunda farklı yeni silahlar gelmiş. Her biri inanılmaz keyifli. Özellikle split staff.

Yanlış anlaşılmasın. Diğer 3A melee combat action oyunlarına yeni gelen bir silah o kadar da önemli görülmez. Ama nioh serisinde bu çok önemlidir. Şöyle çünkü, her silahın 3 stance i var. Her bir stance in farklı skill setleri ve ona göre kullandıkça açılan yeni skilleri var.

Her oyunun youtube da weapon showcase lerini bulabilirsiniz. genelde maks 3 4 dakikada biter bu showcase ler. Nioh 2 nin tam tamına 27 dakikalık weapon showcase videosu var. Gerçekten çok zengin çok keyifli çok tok bir combat yapısı var. Underrated diye bile nitelendirebilir.

Bakın bu oyundaki combat mekaniklerini bir numarada olan hack and slash lerde bile göremezsiniz. Çok zengin diye nitelendirilen bayonnetta, dmc falan yanında solda sıfır kalır şaka yapmıyorum. Mutlaka deneyin.

Bir de üstüne yokai lerin skillerini kullanabildiğiniz bir sistem gelmiş. Siz de farklı tiplerde yokailer olabiliyorsunuz ki onların bile ayrı ayrı skill movesetleri var. OHA diyorum.

Eksikleri var tabi hala.

Grafikler hala eski. Assetler sanırım 7. jenerasyona göre dizilmiş. İnanın oyun ps3 xbox 360 izlenimi veriyor. Ha bu esasen bence iyi bir şey çünkü orta halli sistemlerde bile gayet rahat çalışıyor. Böyle zengin combata sahip bir oyunda da çok kasmaması lazım sistemlerin.

Keşke from software oyunları gibi birbirine bağlanan, farklı haritaya geçmeden bir map oluşturabilseler. Ana haritaya dönüp her defasında görev seçiyorsunuz. Bu ilk oyunda eleştirilmişti, bunda devam ettirmezler diye düşünmüştüm yanılmışım. Hala aynı sistem devam.

Hikaye daha orjinal olabilirdi. Akılda kalıcı yan karakterler vb yok. Bosslarda orjinalliği yakalamaya çalışmışlar ama misal asla bir sekirodaki ape, bloodborne daki father gascoigne, vicar amelia gibi deli şeyler görmüyorsunuz.

Eksikleri göz ardı ediyorum ama gerçekten çok çok iyi oyun.Başında söylediğim gibi atmosferi, lore u çok iyi beceren fromsoftwarela ortak bir iş yapmalı koei tecmo. Şu ultra zengin combat sistemini keşke elden ring de falan düşünmüş olsalar.

Mutlaka deneyin nioh 2 yi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kubillian -- 9 Şubat 2021; 23:40:8 >

• Psn store dan nioh2 alip ucretsiz ps5 surumune yukseltebiliyoruz mu ? Yoksa collection surumunu mu almaliyiz bilgisi olan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkay1074 kullanıcısına yanıt

Forumdan Nioh 2 almıştım ücretsiz ps5 yükseltme yapmıştım yapabilirsiniz değişiklik yok ise..

• quote:

Orijinalden alıntı: rfncskn

Forumdan Nioh 2 almıştım ücretsiz ps5 yükseltme yapmıştım yapabilirsiniz değişiklik yok ise..

ps5 yükseltmesi nasıl yapacagız.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhangursoz123

Oyunun serverlar ölmüş maalesef. Son dlc de bi kaç bölümü Co op yapayım dedim hiç adam bulamadım.

Nioh 1 de saniyede adam bulurdu bu oyun tutmadı demekki.

• Oyunun satın alınmış olduğu hesaba girin ps5 yukseltmesini ucretsiz satın alın.

NIOH 2 [ANA KONU]

• rfncskn kullanıcısına yanıt

Tşk ederim bunu bilmiyordum. Eski oyun kendi guncellestirmistir diye sandim simdi 52 gb remastered diye yeniden indirmeye basladi eskisini sildim.

• 120hz destekleyen tv yada monitörünüz varsa (bende hdmi 2.0 girişli tv var 1080p 120hz ile oynuyorum) oyun içerisinde menüden ayarlayın baya bir akıcı oluyor keyfli oyunlar.

• quote:

120hz destekleyen tv yada monitörünüz varsa (bende hdmi 2.0 girişli tv var 1080p 120hz ile oynuyorum) oyun içerisinde menüden ayarlayın baya bir akıcı oluyor keyfli oyunlar.

Sony xh9096 tv 120 hrz deneyecegim tşk ederim.

• quote:

120hz destekleyen tv yada monitörünüz varsa (bende hdmi 2.0 girişli tv var 1080p 120hz ile oynuyorum) oyun içerisinde menüden ayarlayın baya bir akıcı oluyor keyfli oyunlar.

120 hrz ayarladım çok fark ediyor. sanırım 4k 120 hrz oldu.

Birde ben önceki nioh 2 de season pass almıştım remasteredde geçerlimi acaba?

• Hdmi 2.1 varsa 4k 120 hrz oluyor hocam ne güzel :) Season pass, dlc genişletmesi sorun olacağını düşünmüyorum.

• arkadaşlar ps5 yükseltmesini yüklediğimiz zaman dlc ler yükleniyormu almak için psn ye girdiğimde dlc ler gözüküyor ama bulunmuyor diyor birde ps4 te oynayan arkadaşlarla ps5 de oynayanlar coop yapabiliyormu

• Yardım isteyen olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

• DLC kısmını bilmiyorum ama PS4 ve ps5 birbirleriyle oynayabiliyor ayrıca PS4 deki savelerini ps 5 ede aktarabiliyorsun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben daha önce hiç nioh oynamadım 2 oyundan oluşuyor değil mi? Tavsiye eder misiniz? Şey olaylarını çok sevmiyorum böyle çok karmaşık olan inventorysi yapısı gorevleri konusu falan cok karısık olayları sevmiyorum bu oyun nasıldır?

• Bilgisi olan yeşillendirebilirse sevinirim

Skill puanlarımı veremiyorum 9 level im şuan ve build hakkında takip edebileceğim bişey bulamadım skiller ağaç vs çok karmaşık az kaldı sileceğim oynamaktan vazgeçip

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.