Şimdi Ara

NiNTENDO Wii U (ANA KONU) 18 Kasim Amerika - 30 Kasim Avrupa [3OO $ - 350 $] ACIKLANDI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.698
Cevap
9
Favori
69.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk Nintendo Wii 2 gameplay vidyolari geldi Call of Duty black ops Nintendo Wii 2 HD de Xbox 360 a gore daha iyi gozukuyor. iyi seyirler ekran kartindaki farkla beraber oyun sirketleri 2012 den sonra Nintendo Wii 2 HD nin donanimini cozdukden sonra bu fark her gecen gun artacak. Taki 720 ,PS4 gelinceye kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

ilk Nintendo Wii 2 gameplay vidyolari geldi Call of Duty black ops Nintendo Wii 2 HD de Xbox 360 a gore daha iyi gozukuyor. iyi seyirler ekran kartindaki farkla beraber oyun sirketleri 2012 den sonra Nintendo Wii 2 HD nin donanimini cozdukden sonra bu fark her gecen gun artacak. Taki 720 ,PS4 gelinceye kadar.

ign gibi bir site nasıl yapar böyle saçma bir karşılaştırma hocam,o zaman ps3 ün şimdiki hali gibi bir sistem toplayıp blackops çalıştırsınlar çalışmaz,crysis çalıştırsınlar duman çıkar.konsolla aynı pc konfigürasyonunu nasıl karşılaştırmışlar pessss.Kalite farkı daha fazla olur.Doğru sistemle ps3 den güçlü olur ama 3ds fiyaskosundan sonra nintendoya hala mesafeliiyim,e3 de netlik kazanır herşey.

• E3 2011 7/9 Haziran gelsin bir hele dananin kuyrugu ozaman kopar ALLAHin izniyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

quote:

ilk Nintendo Wii 2 gameplay vidyolari geldi Call of Duty black ops Nintendo Wii 2 HD de Xbox 360 a gore daha iyi gozukuyor. iyi seyirler ekran kartindaki farkla beraber oyun sirketleri 2012 den sonra Nintendo Wii 2 HD nin donanimini cozdukden sonra bu fark her gecen gun artacak. Taki 720 ,PS4 gelinceye kadar.

ign gibi bir site nasıl yapar böyle saçma bir karşılaştırma hocam,o zaman ps3 ün şimdiki hali gibi bir sistem toplayıp blackops çalıştırsınlar çalışmaz,crysis çalıştırsınlar duman çıkar.konsolla aynı pc konfigürasyonunu nasıl karşılaştırmışlar pessss.Kalite farkı daha fazla olur.Doğru sistemle ps3 den güçlü olur ama 3ds fiyaskosundan sonra nintendoya hala mesafeliiyim,e3 de netlik kazanır herşey.

3DS fiyaskosu derken? Wii mi demek istedin? 3DS birtek Türkiye'de bu kadar pahalı ve çok güzel oyunlar çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Modernova

quote:

quote:

3DS fiyaskosu derken? Wii mi demek istedin? 3DS birtek Türkiye'de bu kadar pahalı ve çok güzel oyunlar çıkıyor.

bu devirde iphone dan bile geri teknoloji ile çıkan cihaz bana göre fiyaskodur.3d ile adam kandırmak olmaz.

• güzel olmuş ama nintendo alcağıma gameboy,alırım dahab iyi gamepad yine vasat berbat haytımda gördühüm en kötü gamepad sega atarılerinde daha iyi gamepad vardı,kasa tasarımı hoşuma gitti ama büyük sanırım,sonuç=3 veriyorum fazla bile.
  • Nintetomu 200dolarlık ekran kartı kullanacak güldürmeyin adamı

Adamlar 200dolara komple mal etmek için teknoloji özürlü cihaz yapıyorlar son nesillerde
  • 200.dolarmı ekran kartı .tümü 100 dolara tamamlıyolar saten 50 olabilir tabi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Modernova

quote:

quote:

bu devirde iphone dan bile geri teknoloji ile çıkan cihaz bana göre fiyaskodur.3d ile adam kandırmak olmaz.

iPhone'da ona bakarsan yazılım ile adam kandırıyor. iPhone'un şuan HTC'lerden çok çok üstün donanımı yok. Adamlar özel yazılım kullanıyor. Üstelik iPhone'un altına fiyasko diyorsan 6 yıllık telefon alanları düşün. Üstelik 3DS bu özelliklerle kısıtlı değil. 3 kamera resim editörü, oyun notu yazma, online oynama, gyro sensör, SpotPass ve StreetPass, 3D, TV yayınları, internet, film satın alma, klasik 3D remake'leri, ödüller, ücretsiz oyunlar, demolar, 3d film trailerleri, 3d videolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetoguzderin -- 15 Mayıs 2011; 17:03:58 >

• 3ds de çok oyun var diyorsun,ne var parasını hakeden.Wii yi aldım ds i aldım çıktığı gibi,3ds i de alıcaktım,iyi ki almamışım çok yetersiz oyunlar.MetalGear çıkığında alıcağım,oyun da çoğalır.Ama wii2 de umut var,hatalarını anladılar,3ds gibi çıkış da yapmazlar bir kaç elle tutulur oyun gelir.
  • quote:

3ds de çok oyun var diyorsun,ne var parasını hakeden.Wii yi aldım ds i aldım çıktığı gibi,3ds i de alıcaktım,iyi ki almamışım çok yetersiz oyunlar.MetalGear çıkığında alıcağım,oyun da çoğalır.Ama wii2 de umut var,hatalarını anladılar,3ds gibi çıkış da yapmazlar bir kaç elle tutulur oyun gelir.

Çok oyun varmı dedim? Kaliteli oyun var dedim. Özellikle Super Street Fighter 4 3D Edition çok güzel. LEGO Star Wars Clone Wars çok eğlenceli 3D'yi çok güzel kullanıyor. Çok oyun yok katılıyorum ama bu sene sonuna çok kaliteli yapımlar olcak. Çok kaliteli olmayanları, eShop'a çıkcak Virtual Console oyunlarını, remake'leri toplarsak gene alınabilcek çok oyun olcak.
  • Şuan 3ds almak için 1 oyun bile yok tabii satmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: clubberkay

güzel olmuş ama nintendo alcağıma gameboy,alırım dahab iyi gamepad yine vasat berbat haytımda gördühüm en kötü gamepad sega atarılerinde daha iyi gamepad vardı,kasa tasarımı hoşuma gitti ama büyük sanırım,sonuç=3 veriyorum fazla bile.

Yanlış anlama maksadım polemik değil ama gameboy kimin ürünü biliyor musun acaba? Sırf kötülemek ve fanboyluk yapmak için yorum yapmasak daha hoş olmaz mı? Şu an ortalıkta dolaşan gamepad çizimi fanart ayrıca resmi birşey değil. Gerçi gamepade ekran koyacam diye kastırmalarıyla ve 6" gibi bir söylenti dolaşınca bu aletin gamepadi bana da hayal kırıklığı olabilir gibi geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: clubberkay

güzel olmuş ama nintendo alcağıma gameboy,alırım dahab iyi gamepad yine vasat berbat haytımda gördühüm en kötü gamepad sega atarılerinde daha iyi gamepad vardı,kasa tasarımı hoşuma gitti ama büyük sanırım,sonuç=3 veriyorum fazla bile.

senin yaş baya küçük sanırım gameboyun zaten nintendonun olduğunu bilmediğine göre
  • Nintendo artık çoluk çocuk işlerini bırakıp normal controller ve adam gibi oyunlarla piyasaya girmeli. Hareket algılayıcı sistem zamanına göre yenilikciydi ama artık zamanı geçti.
  • ilk vidyo yakalandi. Daha once internete sizdirilan resim dogru vidyoda Wii 2 yi uzakda olsa gorebilirsiniz.

.

The following video has surfaced on Youtube, which is supposed to have been sneakily shot during a presentation at an unknown video game developer. Once again, it shows what some people have begun to call ?the Windows 7 box that doesn?t want to die.?

.

Kaynak :http://wii2blog.com/the-first-leaked-video-of-the-wii-2/

• ya bu iğrenç xbox joystick i tasarımından ne anlıyorla??
    dpad inanılmaz kullanışsız
    yapma sende nintendo
  • Tasarım kotu olmuş bence nintendo daha başka birr tasarımla cıkartır Wii 2yi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: supermariooooo

ya bu iğrenç xbox joystick i tasarımından ne anlıyorla??
    yapma sende nintendo

wiimote,ps3 ün ve xbox ın dpadin den daha mı kullanışlı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: supermariooooo

ya bu iğrenç xbox joystick i tasarımından ne anlıyorla??
    yapma sende nintendo

wiimote,ps3 ün ve xbox ın dpadin den daha mı kullanışlı.

donkey kong country yada new mario bros wiiremote la son derece kolay şekilde oynanıyor.
    al bide xbox la oynamaya çalış bakiim. baş parmağa 15 cm uzakta tabak şeklinde dpadle
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.